Jump to content

Gađati svoju zemlju blatom svoga neuspeha

Оцени ову тему


Sun14861

Препоручена порука

Da li vam se čini da se u poslednje vreme tako na fin, uglađen način želi kazniti Srbin i predstaviti u što ružnijem obliku nasilnika, nacionaliste, primitivca, agresora... Ti neki isfrustirani ljudi što svojoj zemlji nisu umeli pružiti i dati od sebe najbolje sad su na strani onih za koje rade, a koji rade protiv nas...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...