Jump to content

Država VS Frilenseri

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Како су се окуражили, макета премијерке вели можете слободно да идете.... Већ су изгледа у бунилу размишљања да су недодириви, а то је управо онда када им се може десити неочекиван пад. Само да представници фриленсера издрже и да крену у мобилизаицију што већег броја људи и ширење приче. Ово ако се крене ширити Србијом могло би да израсте у озбиљан покрет који би могао да се такмичи са овим на изборима. Ако неко може да покрене апстиненте на изборима, код кога је много младих људи, то су управо фриленсери. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 65
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 7 часа, Тражитељ рече

А службеник у општини ми рекао да се око тога уопште не узбуђујем, 

 

Ti si odgovoran za svoje postupke, imovinu, ponasanje i postovanje zakona a ne neki sluzbenik negde .... Ljudi pricaju svasta ali ja mislim svojom glavom.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

Како су се окуражили, макета премијерке вели можете слободно да идете.... Већ су изгледа у бунилу размишљања да су недодириви, а то је управо онда када им се може десити неочекиван пад. Само да представници фриленсера издрже и да крену у мобилизаицију што већег броја људи и ширење приче. Ово ако се крене ширити Србијом могло би да израсте у озбиљан покрет који би могао да се такмичи са овим на изборима. Ако неко може да покрене апстиненте на изборима, код кога је много младих људи, то су управо фриленсери. 

Dobro da nisu naleteli na nekog sluzbenika da ih posavetuje da opljackaju banku, mogli bi da se brane na sudu “ pa rekli su mi na salteru u opstini da mogu da pljackam banke” ...:D

 

Svaki sud bi odmah ukapirao da se radi o neuracunljivim licima ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Тражитељ рече

Билбија, нису приче за децу.

Моја кућа је тамо негде око 2010. добила налог за рушење са ступањем на снагу за две недеље, јер сам се пријавио за ону легализацију од 100 евра која је била објављена на ТВ. А службеник у општини ми рекао да се око тога уопште не узбуђујем, јер је пола града то добило и да ничија кућа неће бити рушена, него су у обавези то да пошаљу. И тако је и било. А по теби испада да је требало да ми сруше кућу и да исмеју моје приче о томе шта су ми рекли у општини.

Оваквих примера могу 10 да ти истресем из рукава, који су се мени лично десили. А можда сам укупно са државним службама имао контакте 15 пута.

Слажем се да треба градити систем. Али се то не чини на овакав начин: селективно и одмаздом.

 

Hocu da ti kazem da to ne zavisi od toga sta ti kaze sluzbenik na salteru vec od odluke drzave i zakona. Sluzbenik na salteru moze i da ne zna zakon, moze i da te zeza, moze da bude i bezobrazan itd. A tvoja prava ili obaveze ragulise zakon i ne mozes se pozvati na nebulozu tipa “rekao mi sluzbenik na salteru to i to” jer je besmislica apsolutna. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...