Jump to content

Да ли сте се причестили?


Препоручена порука

Нажалост данас нисам се причестио јер пре Литургије сам попио кафу и нажалост запалио цигарету . КРЕТЕН остаје кретен !!!!!!!

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam blagoslov da se sjutra pričestim na sv.Arhangela Mihaila koji je inače i zaštitnik doma moga. drlove :wub: Hristos vaskrse

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam blagoslov da se sjutra pričestim na sv.Arhangela Mihaila koji je inače i zaštitnik doma moga. drlove :wub: Hristos vaskrse

Opa... preko veze na pričešće...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pošto sam malo stariji (samo malo) brat u veri Ketrin, čisto da te savetujem, da kada se prečestiš, nikada ne staješ opet u red za još. Sačekaj sledeću nedelju ili liturgiju. Jes da je lepo čekati u tom redu, ali eto biće još prilike.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесам ccvige

И син ccvige

Тек сам данас укапирао колко је отежао, држао сам га у рукама, ред се само пуни, а мени милооо

Гледао како се у Олтару причешћују свештеници и кад се брисали убрусом изјавио је да оће и он да "једе крпу тако као чика поп, кад буде велики" :cheesy2:

Коњ се спрема за дан боја, али је у Господа спасење (Приче Сол. 27, 31)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

prvo pricesce u ovom postu 0442_feel

Uskoro ce, Bozijom miloscu, nadam se, i moja cera primiti prvo pricesce :-X

a do kraja posta mozda privolim i bitangu od sina 0304_smile4

propustila sam to 'privodjenje' da obavim dok su bili mali :-[ , pa je sad mnogo teze, ali vrijedi truda ^-^

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...