Jump to content

Препоручена порука

On 27.2.2020. at 15:14, Avocado рече

Pravilnik je donet prošle godine. Donosi ga Ministar zdravlja... tako da se može i promeniti uticajem na Ministra tj. Ministarstvo zdravlja... ali zaista ne vidim realističnu šansu da se uredi tako da neko da roditeljima kesu sa fetusom... iz medicinskih tj. epidemioloških i drugih razloga... mislim da su jaki običaji jedini razlog što se i leš poverava porodici između smrti i sahrane, a i to će verovatno da ukinu jednog dana...

Ja sam bila na samo dve obdukcije bebe i mogu reći da nijedan roditelj ne bi voleo da mu daju na uvid taj "patoanatomski otpad". Mnogo bre boli. Mene je bolelo, mogu zamisliti majku ili oca.

  • Тужан 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

Ja sam bila na samo dve obdukcije bebe i mogu reći da nijedan roditelj ne bi voleo da mu daju na uvid taj "patoanatomski otpad". Mnogo bre boli. Mene je bolelo, mogu zamisliti majku ili oca.

Много више боли продаја деце.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, PredragVId рече

Много више боли продаја деце.

Zato ja ni ne usvajam decu. Postoji i cenovnik. Ukrajna 20 000, Rusija 25...kao šatro advokati, takse ,prevodioci...a plata prosečna 300 evra.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...