Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Ali mi, koji smo ukapirali ovaj virus odavno, smo bezbedni jer kod nas je virus ojačao čim je oslabio.

A i broj zaraženih pada kada raste jer je stabilan.

Zato se i krije broj zaraženih po opštinama, da bi se povećala izlaznost... virusa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, jovanstanic рече

Ups! Pogrešan skrinšot...

Мислим да ће му се више допасти тај погрешан  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, jovanstanic рече

Slažem se. Čak mislim da i ona može da izleči nešto, možda ne baš koronu, ali nešto sigurno... :ok:

Не може да излечи корону, ал можда може да је спречи. Свакако подиже имунитет...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, на 500 метара од мене управо је почело финале купа Србије у фудбалу, Партизан - Војводина. Стадион крцат.

Па кад за недељу дана буде преко 200 заражених дневно (званично), кловнови из штаба ће опет да причају да су грађани криви јер неће да поштују мере заштите.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, obi-wan рече

Jos jedno mainstream blato.

"To je bolest disajnih organa kao i grip, ali se brze siri pa nije grip". Sve ti poljubim, kakva kaljuga od pisanja. :smeh1:

Prof. dr. iz Skoplja, recimo, koji je bio visegodisnji direktor klinike za viruse, poznat i u staroj YU kao vrstan strucnjak u tome, objasnio je u vise navrata da je i ovo po svojoj prirodi jedan od oko 100 vrsta gripova, sa nekim svojim posebnim karakteristikama, od kojih je jedna sposobnost za brze sirenje.

virus family table

Ne pripadaju čak ni istoj porodici virusa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Juanito рече

Не може да излечи корону, ал можда може да је спречи. Свакако подиже имунитет...

Pa da natalite.. ovaj imunitet, imunitet se podiže.. To, imunitet... se podiže... Naravno, to je važno zbog korone... :0212_rolleyes:

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.DANAS.RS

Dok broj obolelih od korona virusa u Srbiji raste iz dana u dan, kovid 19 ulazi u zdravstvene ustanove, koje su sve punije obolelih pacijenta, javljaju dopisnici Danasa.
Цитат

Vranje – Epidemiološka situacija u Vranju je nepovoljna jer je u poslednjih 48 sati registrovano 25 novih slučajeva obolelih od virusa korne, od čega je najveći broj sa težim oblicima upale pluća – rekao je novinarima dr Slađan Stanković epidemiolog u regionalnom Zavodu za javno zdravlje u Vranju.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GeniusAtWork рече
WWW.DANAS.RS

Dok broj obolelih od korona virusa u Srbiji raste iz dana u dan, kovid 19 ulazi u zdravstvene ustanove, koje su sve punije obolelih pacijenta, javljaju dopisnici Danasa.

 

 

Ti li verujes medijima? Ko zna kolko im platio... neko... da objave ove lazne podatke  o obolelima... jesi video mladjine linkove  o lekarima koji igraju po bolnicama? E to je izvestavanje s terena bajo moj, ovo su trice i kucine i panicari :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

U poslednja 24 sata u Srbiji su testirani uzorci 7.784 osobe, a prisustvo koronavirusa potvrđeno je kod 143,...
Цитат

N1: Vi čekate ovde da budtee primljeni, da vidite šta ćete dalje?

"Ne, verovatno ćemo biti u kućnoj izolaciji, ali moramo, ovo je ta neka standardna procedura kako mora da se sprovede taj kovid, ko god je pozitivan, mora da ide na snimanje pluća i u Infektivnu kliniku", kaže ona.

Стандардна процедура рентген плућа за све позитивне. confused1

@Avocado

Може ли неко да тужи ове лудаке за ово? Најозбиљније питам. Присилно снимање плућа (ако је тачно) би требало да нарушава бар неколико основних права.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ни чудо да су им пребункиране болнице и заражени лекари кад људе са слабим симптомима или без симптома шаљу на инфективну клинику и снимање плућа уместо кући у изолацију. Стварно почињем да се питам ко је тим лудацима дао дипломе и лиценце.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, jovanstanic рече

Ups! Pogrešan skrinšot...

Evo:

dd.png.3f4cc2b29735b3ee2fba863d7f7cfbca.png

 

A i Fauci se slaže:

fauci.png.21a1ea64504136037a33f478ffea168c.png

A i ovi nesrećnici u Venecueli ne mogu a da se ne slože :(

v.png.c2e89973d5c4efa5cf14881d8b8f7e1d.png

 

 

U usa jer stabilan Ro = 1.


image.png.c832b549137c02f67f43d1686fbcf0b5.png

al faucio je u pravu odavno nije bio ovoliko zarazan novi virus....

venecuelu ko j... sami su sebi presudili, ko ih terao da furaju komunizam... pa da dobiju diktaturu... ko je mogao to da pretpostavi!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, GeniusAtWork рече
WWW.DANAS.RS

Dok broj obolelih od korona virusa u Srbiji raste iz dana u dan, kovid 19 ulazi u zdravstvene ustanove, koje su sve punije obolelih pacijenta, javljaju dopisnici Danasa.

 

Kako to samo u srbiji, a bugari, grci, crnogorci, rumuni, bosnajci.. niko oko nas nista al kod nas korona buja...... mi smo bre fenomen....treba vucic da nas zatvori kako smo neodgovorni, svaka cast Vucicu .... ; )

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...