Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 7/30/2017 at 10:03, Majuska рече

Помаже Бог!

Када се осврнем на свој духовни пут, постиди ме безгранична љубав и стрпљење нашега Творца.

Сачекао је Свеблаги да прођем хороскопе, фенг шуи, аутогени тренинг, психологе и разне њихове радионице, тета "исцелитеље", биоенергетичаре, видовњаке и ко зна шта све још. Мука ми је кад се само сетим свега и због тога сам нешто вероватно изоставила. 

Сачекао је Многомилостиви и сачувао ме својом промисли живу и здраву да полако откривам лепоту и једини прави пут спасења кроз нашу свету, саборну и апостолску Цркву.

Слава и хвала Богу за све!

Ваша сестра у Христу, Маја

:slavaaa:

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Још један грешник рече

Помаже Бог, драга браћо и сестре! 

Веома ми се допао овај форум, па одлучих да се и ја прикључим. О мени нема много да се каже, обичан човек. У слободно време пишем блог (нов је) Глас верника (.рс), па ко је вољан може да погледа. Биће ми драго. 

Поздрав свима

Бог ти помого! 

И на овом форуму можеш да пишеш блог, а и да отвориш своју страницу тј. клуб. Добордошао! :) 

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomaze Bog. Kako sam dospeo do foruma ne znam, ali da se ovde naoruzavam, naoruzavam se. Ime mi je Nenad, na pokrov punim 40. Dao nam je Gospod cetvoro dece, bez crkve nema spasenja a u njihovom slucaju ni vaspitanja. Volim da idem na poklonicka putovanja i tamo se nadahnjujem.
Svako dobro u Gospodu zeli vas brat u Hristu.

Послато са SM-G935F користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Cremonese рече

Pomaze Bog. Kako sam dospeo do foruma ne znam, ali da se ovde naoruzavam, naoruzavam se. Ime mi je Nenad, na pokrov punim 40. Dao nam je Gospod cetvoro dece, bez crkve nema spasenja a u njihovom slucaju ni vaspitanja. Volim da idem na poklonicka putovanja i tamo se nadahnjujem.
Svako dobro u Gospodu zeli vas brat u Hristu.

Послато са SM-G935F користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

:smajolik78::slavaaa:

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог сима. Зовем се Данијел Петровић. Радим како учитељ. Драго ми је што постоји овакав сајт и што можемо да размењујемо искуства и мишљења као и да упознамо некога путем овог сајта. Боље вас нашао.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Danijel Petrovic рече

Помаже Бог сима. Зовем се Данијел Петровић. Радим како учитељ. Драго ми је што постоји овакав сајт и што можемо да размењујемо искуства и мишљења као и да упознамо некога путем овог сајта. Боље вас нашао.

Бог ти поомого! :smajolik78:

  • Свиђа ми се 1

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала на добродошлици АНАЛАЗ. Боље вас нашао. :)

  • Радостан 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako se vi trolovi uopste ne umorite vise...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, zorka dragovic рече

 

Ciao, evo i mene, pozdrav adminima i svim clanovima! 

Ћао Зоко, добео нам дошла. Поздрав и за тебе.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomaze Bog svima

Jako mi je drago da sam otkrila ovaj sajt i procitala mnogo korisnih stvari, jer sam nova u svemu. Krstila sam se prosle godine, septembra, mnogo sam bila srecna.:sunce: Volim da citam duhovnu literaturu, trenutno citam knjigu o Svetom Jovanu Kronstatskom - Gospode, ime Ti je ljubav.

Sigurno cu se javiti ponovo na nekoj temi da postavim koje "inteligentno" pitanje.:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomaze Bog svima
Jako mi je drago da sam otkrila ovaj sajt i procitala mnogo korisnih stvari, jer sam nova u svemu. Krstila sam se prosle godine, septembra, mnogo sam bila srecna.:sunce: Volim da citam duhovnu literaturu, trenutno citam knjigu o Svetom Jovanu Kronstatskom - Gospode, ime Ti je ljubav.
Sigurno cu se javiti ponovo na nekoj temi da postavim koje "inteligentno" pitanje.:ani_biggrin:

Добро дошла сестро!

Послато са SM-T719 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...