Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

Народ је то одувао! :))Заједно са, што ми је још драже, Шешељом и Чедом у пакету!!! :D

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Благовесник рече

Народ је то одувао! :))Заједно са, што ми је још драже, Шешељом и Чедом у пакету!!! :D

Зар Чеда не беше оно усликан поред Вучића кад су славили победу?

А Шеки роди Вучића.

Већина народа ипак није гласала. Не говорим ово у контексту бојкота него тога да су ретко који избори добијени стварном већином.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Благовесник рече

Има потписа - нема потписа? 

Нисам гледао сат времена Сергеја нити имам намеру али на оном исечку Утиска недеље Радуловић није урадио ништа лоше. Мирно и културно је изнео чињенице из РИК-а и то је то, Сергеј је запенио као и обично али ништа од навода није побио. Тако да није истина да

пре 54 минута, Благовесник рече

Народ је то одувао!

Него је одувало лажно сакупљање потписа, фалсификовани записници са избора, противзаконите махинације РИК-а, медијски мрак.

Тако да испада да се захваљујеш Богу за лажи, крађу, безакоње и цензуру. :pop:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс Народ их је одувао,  да није, добили би гласова барем да пређу цензус, а нису успели ни то! ne_shvata  Једва скупили нешто потписа, а и то је било на мољакање, потплаћивање, муљање, како и сами све више откривају...

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Благовесник рече

@Вилер Текс Народ их је одувао,  да није, добили би гласова барем да пређу цензус, а нису успели ни то! ne_shvata  Једва скупили нешто потписа, а и то је било на мољакање, потплаћивање, муљање, како и сами све више откривају...

Сви знамо да на изборе не излазе сви грађани. Апстинената је увек некако више. 

Сви добро знамо да снс скупља потписе уценама као и гласове, не знам како је неко из опозице могао да уцени некога и чиме?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мољакали по улици Сергеј и ови остали кловнови из опозиције Народ за потписе, а на изборима се видело колико их је Народ подржао... 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Благовесник рече

Мољакали Сергеј и ови остали кловнови из опозиције, Народ за потписе, а на изборима се видело колико их је Народ подржао... 

Да они су мољкали. Да они су кловнови. А СНС није мољакао него уцењивао и за потпис и за глас. То је много горе од кловнова, а кловнови су били кад су седели на стиропору пре 10 година. О којој народној вољи ви причате?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма дај, ко може кога да уцени да заокружи на листићу било кога, сами људи знају да нико не може ни на шта да их натера или уцени, јер глас могу дати коме хоће или чак из ината прекрижити све или заокружити више њих... Тако да пусти те празне приче. 

Свако добро!

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Благовесник рече

Ма дај, ко може кога да уцени да заокружи на листићу било кога, сами људи знају да нико не може ни на шта да их натера или уцени, јер глас могу дати коме хоће и чак из ината заокружити више њих... Тако да немој мени те празне приче. 

Може и те како. Јавна је тајна да уцењују људе послом и већина се преплаши, па сликање гласова, па госпођа у хеланкама која даје упутство за употребу гласачког листића. Немојте ви мени те празне приче о савршеној власти

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

па сликање гласова

Ххаха... Ово је најсмешније. Мислио сам да сте озбиљан човек, знам да су председници бирачких места бранили сваки (иако редак) покушај сликања, то ти многи могу потврдити, а било је углавном од стране гласача опозиције, али да и не улазимо у то јер је недоказиво, довољно је по том питању рећи ово - свако након сликања може да прецрта и заокружи још неког кандидата, нико није глуп!

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Благовесник рече

Ма дај, ко може кога да уцени да заокружи на листићу било кога, сами људи знају да нико не може ни на шта да их натера или уцени, јер глас могу дати коме хоће или чак из ината прекрижити све или заокружити више њих... Тако да пусти те празне приче.

Nisu to nikakve prazne priče, nego vrlo realne. U RS-u stranke ljude koji su na neki način zavisni od njih, prisiljavaju da glasaju tako što imaju spremne duple listiće već zaokružene, i koje predaju glasaču, a za uzvrat galasač mora donijeti prazan kao dokaz. Naravno da neko može to da odbije, ali većina će ih ići manjim otporom, jer ako se desi da stranka ipak na kraju pobjedi, oni će biti kažnjeni. 

Ovo isto radi SNS i u Srbiji. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 


Иначе, нисам члан ни једне странке и не излазим на изборе.
 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Благовесник рече

Ххаха... Ово је најсмешније. Мислио сам да сте озбиљан човек, знам да су председници бирачких места бранили сваки (иако редак) покушај сликања, то ти многи могу потврдити, а било је углавном од стране гласача опозиције, али да и не улазимо у то јер је недоказиво, довољно је по том питању рећи ово - свако након сликања може да прецрта и заокружи још неког кандидата, нико није глуп!

Може али кад је неко преплашен не може. Изгледа да живимо у Луксембругу а ја имам халуцинације. Морам што пре да се освестим и подигнем плату од 5000 евра коју ми је обезбедио Председник који се држи уставних овлашћења и не петља се у парламентарне изборе који су чисти ко суза од кад је уведен вишестраначки систем у Србији тј Луксембургу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Nisu to nikakve prazne priče, nego vrlo realne. U RS-u stranke ljude koji su na neki način zavisni od njih, prisiljavaju da glasaju tako što imaju spremne duple listiće već zaokružene, i koje predaju glasaču, a za uzvrat galasač mora donijeti prazan kao dokaz. Naravno da neko može to da odbije, ali većina će ih ići manjim otporom, jer ako se desi da stranka ipak na kraju pobjedi, oni će biti kažnjeni. 

Ovo isto radi SNS i u Srbiji. 

Где ради, то можеш тако набеђивати сваку владајућу странку и изборе свугде у свету.  Значи,  нешто креативније, том причом ништа не доказујете, већ сте отворено смешни и неозбиљни! Да условно, по оној, нека ти буде, и узмемо да су поједини као  "присиљени", али сваки такав гласач, ок, врати празан листић као доказ, али на оном може да заокружи још једног кандидата. А неважећих листића је јако мало и углавном је написана нека смешна порука или све прекрижено, али понављам - таквих листића је толико мало да је то на нивоу статистичке грешке.

 

 

  • Свиђа ми се 1

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Благовесник рече

Значи,  нешто креативније

Као рецимо масовно фалсификовање изборних записника а када неко на то уложи приговор РИК то одбије на седници оджаној преко... ко зна чијих имејлова :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...