Jump to content

„Srce je prevarno više od svega i opako, ko će ga poznati?”

Оцени ову тему


Ana B.

Препоручена порука

пре 3 минута, Ana B. рече

Da li se vise vodite glavom ili srcem?

Интуицијом...;)

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ana B. рече

e to je najbolja stvar

Jedan od poznatijih Ajnštajnovih citata glasi:

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um – verni sluga. Stvorili smo društvo koje poštuje slugu, a zaboravlja dar.

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Zadnjih par mjeseci puno razmišljam o srcu, stalno iznova dok čitam SP primjećujem gdje god se spominje srce, jer piše da Bog gleda na srce najprije, i najvažnija zapovjed: Ljubi Boga svim srcem svojim...Uglavnom, primjećujem neke opisne pridjeve uz reč srce: nevjerno, tvrdo, uplašeno, žalosno, veselo, radosno, podjeljeno itd. Ono kaj sam siguran je da moje srce nije cijelo prema Bogu. :(

Zato i kaže da je srce prijevarno, jer možeš misliti da je s tobom sve ok, u tvom odnosu sa Njim, ali On ispituje srce, da li ljubi, je li vjerno, meko, ponizno, tko je na prvom mestu u tvom srcu, On ili netko drugi. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...