Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kada misle da ti mazu oci,a ne znaju da kod kuce imas pistolj.

heaven 170fs799081 :0104cheesy: gringrin t1253  t1253

dobro nam došao/la na forum  t1253

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хај' дај боба и нама  heaven indijanac .....

Видите ме - пишем ћирилицом ......  јухуху ........  gringrin gringrin

Не волим када једем леба са медом.... и онда уместо да једем, ганјам онај мед около кришке и све нешто околоколе лижем, а мед цури, цури и цури и никако да стане и има га на танјиру, по рукама, по прстима, по панталонама, по бради, по столу, по тастатури, по монитору, по зидовима, попопопопопопопопоп попопопо - само мед и мед  gringrin gringrin pivo.......

Наравоученије - мање меда  pivo .....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

-не волим кад намажем ајвар на хлеб, и онда ми се парче преврне и рокне о обавезно тек изнешен и чист стољњак, и то са намазане стране;

-не волим кад ми неко додђе у госте и не пита ме да ли ми смета цигарета и одмах испод запали и то испод славске иконе;

-кад кажем да ми смета цигарета, а тај гост каже:"ууууу, ви бивши пушачи сте најгори! Ако не могу да пушим, онда више нећу ни да долазим код тебе!"

-кад муж не спусти даску на вц шољи, а ја у току ноћи одем у тоалет без да палим светло и крајње непријатно се изненадим;

-кад неко стиска пасту за зубе онако преко реда, где стигне. па је туба сва измељана;

-кад ми у апотеку лети дођу мушкарци који нису обукли мајицу, већ избаце стомаке и не капирају да су непристојни;

-кад сви клечимо на Литургији за Св. ТРојицу и правимо венчиће у току 3 молитве, а нека жена баш тад, са енормно високим штиклама јурне да целива све иконе по храму и обавезно сваку другу особу нагази, удари, закачи...;

-живу кожицу на пилету;

-сламчицу у шољи нес кафе;

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али што не волим кад видим како се бзвз обуче Радек Штепанек за сваки меч, па јос кад после 2 гема почне да се зноји да све цури са њега и још уштрокави оне чарапе за минут и по! Уууууххх!!! bliss jeeee

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  kad mi uporno dokazuju da bi se lakše snašo u svojoj sobi kad bi je sredio

  kad mi daju pare pa me onda indirektno ucenjuju

  kad me ćale tretira kao sina a ne kao ličnost

- кад се крију од мене ствари

- што сам луд, у негативном смислу

- мртво ћутање између две особе

- кад ми испадне тањир са припремљеним оброком на под

- кад се усмрдим а не ради ми бојлер

- перем веш, пеглам и кувам храну и перем судове кад сам сам

(није што је смор или тешко, већ ми је празна кућа и немам с ким да поделим тишину)

- мрзим тишину у празној кући ... ал баш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видите ме - пишем ћирилицом ......  јухуху ........  :0104cheesy: :0104cheesy:

биће од тебе човек једног дана  0102_laugh :drugarstvo:

Не волим када једем леба са медом.... и онда уместо да једем, ганјам онај мед около кришке и све нешто околоколе лижем, а мед цури, цури и цури и никако да стане и има га на танјиру, по рукама, по прстима, по панталонама, по бради, по столу, по тастатури, по монитору, по зидовима, попопопопопопопопоп попопопо - само мед и мед  :0104cheesy: :0104cheesy: :0104cheesy:.......

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha не једи испред компа и не поливај тастатуру  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

-кад муж не спусти даску на вц шољи, а ја у току ноћи одем у тоалет без да палим светло и крајње непријатно се изненадим;

ја бившу нервирао тиме, пошто је била баш досадна по том питању.  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

кад год бих прошао поред клоње обавезно бих ушао да подигнем даску. greengrin

мислим да сам успео да издржим недељу-две дана звоцања и драња, пре него сам је најмирније упитао:

- јел ти некад пало на памет да мени смета спуштена даска и да те намерно нервиран већ данима само да бих те ово упитао са твојим сазнањем да могу и ја тако да се понашам сваки пут кад наиђем на спуштену даску?

НИКАД више нисам добио коментар на недотупаву ситуацију са горе-доле даском.

после смо чак научили и да се смејемо прошлости  bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad neko svesteno lice na Fejsu igra farmu, mafia wars  confused 29dz8zk

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Непостојаност околине

- Наметање комплекса кривице

- Критизере

- Жуљеве на рукама

- Кад ме сврбе табани

- Влагу у стану

- Оне којима смета све оно што на њих подсећа а негирају па нападају "добрим намерама"

- Оне који копају по молитвама и типицима а немају љубави према другима

- Цепидлаке који не знају шта ће од себе са својом сујетом

- Кад осмех желе да ми узму завидни људи

- Када поједем пуно белог лука па ми дође да се онесвестим

- Када не пустим веш-машину на време

- Када у мени говоре двојица уместо једног

- Бачено време и узалудан труд

- Када неко неће да игра а сви играју

- Када неко не разуме шалу

- Киселе осмехе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Жуљеве на рукама

Мени су руке од весла катастрофа, ал ја то волим  bendoff

-Кад професор стално седи иза мене на тесту па немогу да извадим свеску  ;)

-Кад је преврнем сКајаком у Рукавцу (није ово онај код Аде небрините то код нас нека бара)

-Кад нема климе у аутобусу, па још до Београда 700км  amin-nas

-Кад НЕМА ТОПЛЕ ВОДЕ У БОЉЕРУ !!!!!!!!!!!!!!

-Кад морам да трчим 10км а једва могу 100м

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...