Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

- кад је пуна пиксла

- кад биљка нема воде

- издувни гасови нафте на аутобуској станици

- стајање воза у месту

- охоле контролоре у гсп-у

- зубато сунце

- препуне контејнере

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- пацове

- кад неко кине у мом правцу а не стави руку

- мотористе који развију велику брзину на 5 метара

- кад неко пробира по храни

- нелагодну тишину у дијалогу

- када сви око мене куцају смс а нико не проговара

- кад богати кукају да немају

- неоснован цинизам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

    Кад падне град, као јуче, и сатре воћњаке и усеве,

    а надлежни кажу да немају довољно ракета противсатирачких. 0205_whistling

    Узвините, много сам љута па не могу да будем духовита. klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- кад загори палачинка

- кад случајно згазим пужа

- кад Сека Алексић говори о скромности

- кад ме неко убеђује шта сам хтео да кажем а мислио сам на нешто друго

- кад богомољка поједе мужјака након односа

- кад су људи превише озбиљни или неозбиљни

- бљузгавице

- људе који оптерећују својим бригама а не питају за туђе

- наглу инерцију лифта

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne volim:

-kad se javim na telefon i cujem:-Ko je to?

-Pink tv

-komarce,muve i svu ostalu gamad koja se izmigolji cim grane sunce

-kad neko misli da sve zna najbolje i zna sta ja mislim i sta sam htela da kazem i uradim

-hladnu kafu

-kad stignem kuci i zateknem haos

-reklame za prasak za ves i za uloske (sa krilcima)

Bog zna potrebe svakog čoveka,meru snage i moć nemoći svakoga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Не волим:

-Када ујутру устанем и боли ме грло

-Када комшије одврну "до даске" народњаке

-када ми неко добацује "скрати попе"

-поделе у Цркви на "старо и ново"

-предизборне кампање

-врачаре и гатаре тј. њихова делања

-када ми неко каже: "добро се живело за време Тита"

а има још тога, ово је само почетак :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не волим што после пијанке мора три дана да ме је срамота од остатка космоса  smil41cb5615a0b72.gif pivo

slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu slavabogu crvenilo crvenilo crvenilo

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Не волим када некога ко ми је хитно потребан позовем на мобилни, а онда чујем:

"Бесплатно обавештење... корисник тренутно није доступан, молимо вас позовите касније. Хвала"

Ух...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- кад случајно згазим пужа

- људе који оптерећују својим бригама а не питају за туђе

- кад мисле да сам сисао весла, само зато што нисам као они

- пацијенте

- тумаче

- кад сам сам у кући

- бесконачне рекламе које морају да ме силују са екрана

- људе који ти копају очи зато што њима нешто смета

Link to comment
Подели на овим сајтовима

*ПРАШИНУ коју је немогуће истребити у Земуну, док је на селу НЕМА!

*Прљава купатила

*прљавштину генерално

*кад ме бабе из улаза, које су увек начичкане на клупи, анализирају и оговарају а немају појма ништа о мени, нити ће икад сазнати 4chsmu1)

*кад платим нет а онда га искључе јер још није прокњижена уплата

*што одавно не могу да се облачим и обувам где и ''сав нормалан свет'', јер у нашој земљи све је прилагођено Лилипутанцима а Гуливери нек се снађу 319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...