Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

- мамурлук

- уштогљене људе

- загушљив ваздух у соби

- Гранд-народњаке

- Стивен Сигала

Sta ti je Stiven skrivio??? zru
Постављена слика

ајд чик га тужи

Постављена слика

:) klapklap bendoff

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- кад ме пробуди зујање мухе у соби

- врућину

- прљаво суђе натрпано у судопери без икаквог реда, прљаве шерпе у судопери

- стопала (не волим ни своја, а камо ли туђа)

- кад ме неко уштине само за кожу  mocart

Што год ткаш, везуј конце за Небо!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- стопала (не волим ни своја, а камо ли туђа)

видиш, приметио сам једну генерално женску појаву да имају неки трип са својим и туђим стопалима ...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

- стопала (не волим ни своја, а камо ли туђа)

видиш, приметио сам једну генерално женску појаву да имају неки трип са својим и туђим стопалима ...

Не знам да ли је трип, али тако је. Мада, може бити и посљедица тренирања каратеа, е ту сам се свега нагледала, још кад на такмичењу одеш код доктора да ти сијече жуљеве, а ноге прљаве, пуне нових и старих жуљева, неке тврде коже, па како да их волим?  zru

Што год ткаш, везуј конце за Небо!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- стопала (не волим ни своја, а камо ли туђа)

видиш, приметио сам једну генерално женску појаву да имају неки трип са својим и туђим стопалима ...

  За  својих  година  не  сметаху  ми стопала, а знам да сам  женско,

  захвална  сам  својим  стопалима  што ме верно  служе,  а  са  анатомске

  стране  гледано,  чини  ми се  да  у  њима  има  највише  кошчица.

  Него  гледам  ових  дана  да  им  купим  неке поштене  анатомске  сандале... zru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па како да их волим?  4chsmu1

па твоје су, можда је груб пример, али замисли како би ти било да их немаш  zru

Па наравно да сам захвална драгом Господу што их имам, овај закључак је више био шала  :)

И, далеко од тога и да ми сметају и било шта, него једноставно не волим контакт са стопалима.

Што год ткаш, везуј конце за Небо!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па како да их волим?  0110_hahaha

па твоје су, можда је груб пример, али замисли како би ти било да их немаш  stadaradim

Па наравно да сам захвална драгом Господу што их имам, овај закључак је више био шала  0102_laugh

И, далеко од тога и да ми сметају и било шта, него једноставно не волим контакт са стопалима.

извини, ја сам БУКВАлиста  4chsmu1  :drugarstvo:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...