Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

- Када ми сервирају вруће пиво.

- Када је неко тврдоглав.

- Када треба да устанем пре 7ч из кревета.

- Дуге реченице које гуше смисао.

- Када не могу да пређем на други ниво у игрици.

- Када је гужва у аутобусу.

- Досадан филм.

- Када се неко прави луд да ме не препознаје на улици.

- Када ми баба закида на пијаци.

- Када ми у продавници дају 200гр више од тражене мере сухомеснатог.

- Нервозне људе.

- Квази-хришћанске екстремисте.

- Бучне комшије.

- Свађе у сваком облику.

- Размажену децу.

- Када ми укину дозвољени минус у банци.

- Ријалити програме и глупе серије на ТВ-у.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Сувише масан бурек.

- Када више људи прича истовремено па никога не разумем.

- Када нема топле воде у бојлеру.

- Када нестане струје у погрешно време.

- Када неко дође у госте ненајављен и поремети ми све планове.

- Када ме неко прекида у реченици.

- Када сам глуп да одреагујем у некој ситуацији.

- Када ми се иде у вц а ја у граду па немам где.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Када ми сервирају вруће пиво.

Када ми донесу точено пиво које је излапело. isus-sinai

Можда мисле да нећу приметити разлику пошто сам женско. :smiley:

You catch me every time I fall...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Када треба да играм коло на свадби.

- Када започем више ствари одједном па ниједну не завршим до краја.

- Када испаднем трапав.

- Када ми зује комарци над главом.

- Клинце који глуме репере.

- Када касним негде.

- Када добијем напад смеха па не знам да станем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не волим кад се неко глупира,па уместо,лепо да одговори на питање,'ладно ископира нешто са јутјуба,па онда само налепи,без икаквог коментара.

Пих!

isus-sinai amin-nas 0102_laugh

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Када ме гледају људи из аутобуса.

- Када ми родитељи говоре исте ствари као пре 20 година.

- Када се људи отуђе.

- Када трипујем да ми неко спрема заверу.

- Када ми се птица "олакша" на раме.

- Када сам докон.

- Када превише маштам па заборавим на стварност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kaда дође лето а ја нисам исеко нокте на ноге!

   А шта тек да кажем за депилацију... amin-nas

Свако посматра проблем из свог угла  isus-sinai

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- КАД НЕМАМ НЕТ!!!!!!!!!!!!!

- што сам сујетан - сујета је већ довољно лоша, а мушка још гора, али је моја најгора

- кад ми донесе спрајт уместо севенапа, и каже ми да је то исто

- не волим бучне свадбе, па кад ме још као фамилију поставе код звучника у центар испред певаљке и знојави пијанци љубе и вуку да ђускам коце које не постоји

- кад ми не иде да мувам девојку, него се испаљујем

- кад ме неко надобудан пљује

- оговарање иза леђа, мисим, није проблем у оговарању, али чик ме оговарај у лице кукавице.

- перфидност генерално

- лаж, чак и кад је ја изговарам повраћа ми се

- кад се нешто очекује од мене, само зато што сам ја ја

- уобразиља да је православље за монахе и како то треба да изгледа

- кад немам паре

- кад нешто радим а не знам зашто, ни одакле ми то у мени

- кад нешто излупам

- кад ми пише очај на челу

- кад немам стрпљења ни за себе, а камоли за другог

- кад се забодем у кућу данима

- мале мониторе

- тастатуру на лаптопу

- кад не схватам то што ми се дешава

- кад сам беспомоћан у вери, пукне ми молитва и празан сам

- кад се оптеретим глупостима

- кад изигравам садисту

- кад морам да се извињавам за нешто што сам рекао а у праву сам, због начина на који сам рекао

- кад сам бесан

- кад сам хистеричан

- кад ме неко прозива пред девојком

- кад је претопло

- кад ме нико ништа не пита

- кад не могу да идем где хоћу, кад хоћу

- што би вероватно могао овако цео дан и ноћ и после тога дан и ноћ и после тога дан и ноћ и тако

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Длаке на сапуну.

- Пљусак а ја треба да кренем на посао.

- Када морам да померам антену за бољу слику на Тв-у

- Када треба да пеглам кошуљу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- дронови ме нервирају, а тек роботи или зомбији

- кад су све радње у крају макси

- монопол на мозак, теве, радио, храну, ваздух, шта год

- корпуцију мозга, морала, етике, џепа, душе

- кад ми се спава у по дана

- кад ми се не спава ноћу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- кад ми се спава у по дана

- кад ми се не спава ноћу

4chsmu1  srcee  0202_238

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...