Jump to content

Сјутра креће воз за КиМ: „Косово је Србија“ и слике светитеља красе вагоне

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

пре 9 часа, RYLAH рече

Ако је у праву, нек иде па нек се бије он. Ако му верујеш, ето можете вас двојица и још један трећи да будете претходница, да формирате тројке које ће да онеспособљавају комуникације по Косову и тако посејете страх и панику међу непријатеља, па да онда поносно дочекате српске тенкове.

Nema potrebe za trojkama. Dovoljni su tenkovi, a mozda i one migove da isprobamo. :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 114
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, grigorije22 рече

Nema potrebe za trojkama. Dovoljni su tenkovi, a mozda i one migove da isprobamo. :ani_biggrin:

Дај брате, буди озбиљан. И немој Лазанског да цитираш у овим контекстима, кеве ти.

Он је добар да ти каже колко ко има оружја и војске, мало да објасни историју неких сукоба, у чему је углавном добро поткован, али његове савете слушаш једино ако би да пропаднеш. Он ти је класичан генерал после битке, или генерал за морал без икакве одговорности.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, RYLAH рече

Дај брате, буди озбиљан. И немој Лазанског да цитираш у овим контекстима, кеве ти.

Он је добар да ти каже колко ко има оружја и војске, мало да објасни историју неких сукоба, у чему је углавном добро поткован, али његове савете слушаш једино ако би да пропаднеш. Он ти је класичан генерал после битке, или генерал за морал без икакве одговорности.

Onda jedino da citiram Cedu. Siptari ce da zauzmu Sver Kosova a Vucic treba da apeluje na medjunarodnu zajednicu i da prica kako je razocaran njihovom reakcijom. Ako siptari krenu na Srbe, onda se to resava bas onako kako Lazanski kaze.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, grigorije22 рече

Onda jedino da citiram Cedu. Siptari ce da zauzmu Sver Kosova a Vucic treba da apeluje na medjunarodnu zajednicu i da prica kako je razocaran njihovom reakcijom. Ako siptari krenu na Srbe, onda se to resava bas onako kako Lazanski kaze.

Наравно да не треба да цитираш Чеду. Имаш своју главу да размишљаш. Не треба да ти мишљење обликују лупетања Вучићевог несуђеног милистора обране и члана многих жирија за избор најлепше девојке... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, grigorije22 рече

Siptari ce da zauzmu Sver Kosova

Ма дај бре, па у то може да верује само неко ко никад није ни крочио доле нит зна како уопште изгледа терен доле, нит зна било шта о томе како се и шта дешавало доле.

Лазански не спада у ту категорију, значи да само пали масу.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, grigorije22 рече

 

Мислим да може да се изведе ако нам Руси пошаљу довољно макета. Фали нам једна Су-35 и пар комада С-400, онда су Шиптари обрали бостан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al naslov u informeru voz se ponosno vratio u Beograd.....znači vrh brate.....:))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ideja sa vozom je jako lepa ali mislim da nije mudra. Srbija mora prvo ekonomski da  ojaca da bi bilo sta mogli uraditi na Kosovu. U medjuvremenu balansirati, moliti se i izbegavati sukobe koliko god je moguce. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, GeniusAtWork рече

Мислим да може да се изведе ако нам Руси пошаљу довољно макета. Фали нам једна Су-35 и пар комада С-400, онда су Шиптари обрали бостан.

Ne treba nama S-400 za siptare. S-400, S-300V i Krasuha4 su potrebni radi odvracanja NATO. Dakle ove sisteme treba Rusija da postavi u Srbiji, i mozda IskanderM ako im padne na pamet da planiraju okupaciju Srbije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, florenntina рече

Ideja sa vozom je jako lepa ali mislim da nije mudra. Srbija mora prvo ekonomski da  ojaca da bi bilo sta mogli uraditi na Kosovu. U medjuvremenu balansirati, moliti se i izbegavati sukobe koliko god je moguce. 

O ovome se prica vec vise od 15 godina. Dok se sve to desi nas mogu da rasele iz iz Sumadije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikolić: Ako Srbi budu ubijani, šaljemo vojsku na Kosovo

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da je Srbija spremna da pošalje oružane snage na Kosovo i Metohiju, ako srpsko stanovništvo u pokrajini bude ugroženo.

IZVOR: BETA NEDELJA, 15.01.2017. | 13:11
  
Tanjug
 
Tanjug

"Ako budu ubijani Srbi, da", rekao je Nikolić na pitanje da li je Srbija spremna da pošalje svoju vojsku na Kosovo i Metohiju.

Nikolić je posle sednice Saveta za nacionalnu bezbednost, održane u Generalštabu Vojske Srbije, rekao da Srbija ne želi sukob i da nikoga neće napasti, ali da kao država i po ustavu ima obavezu da štiti svoje građane. 

Sednica Saveta održana posle najnovijeg zaoštravanja u odnosima Beograda i Prištine, pošto juče u Kosovsku Mitrovicu nije stigao voz iz Beograda zbog mogućnosti izbijanja sukoba.

 

 

 

 

 

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=01&dd=15&nav_category=11&nav_id=1220414

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, grigorije22 рече

Ne treba nama S-400 za siptare. S-400, S-300V i Krasuha4 su potrebni radi odvracanja NATO. Dakle ove sisteme treba Rusija da postavi u Srbiji, i mozda IskanderM ako im padne na pamet da planiraju okupaciju Srbije.

Nama treba samo da se NATO ne meša i počistili bi ih za nedelju dana.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iza svega ovoga stoji odlazeca administracija u Vasingtonu. Imperijalisticka  nacisticka bagra hoce uporno da u ovih par dana napravi sranje. I to ne samo ovde nego i sa Rusijom. Gomilaju tenkove na Ruskim granicama, a u svakom vojnom sukobu jedan na jedan Ruska armija bi ih razbila u pram parcad. Oni su najobicniji slepci a ne super sila. I sa nama kada su ratovali tukli su civilne ciljeve a vojsci nisu mogli nista.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, grigorije22 рече

Ali tada nismo imali političare koji imaju onu stvar!

А сада их имамо? Вучић има само маркантне усне којима вешто манипулира. Ону ствар су имали неки давно прошли људи. Попут Синђелића, цара Лазара, Обилића, Карађорђа... и црвени Тито их је имао, па донекле, али донекле је и Слоба имао.

пре 22 минута, Kratos рече

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da je Srbija spremna da pošalje oružane snage na Kosovo i Metohiju, ako srpsko stanovništvo u pokrajini bude ugroženo.

Тако је војводо. Бацајте бомбе, четници! Јел ово нека провокација шиптара да се изазове ванредно стање и избегну председнички избори? 

 

Пошто се ради о људским животима, не могу  да желим тестирање овог предизборног обећања. Због тога се помолимо Богу да нико не нападне Србе.  Не греје ме сунце њихових обећања. Ако, не дај Боже, дође до озбиљног сукоба, тестирали бисмо и Трампа. Али боље да ни то не сазнамо. Ни његово ме сунце не греје.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...