Jump to content

Umro Džordž Majkl!

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Janko, ne bih se na ovoj temi upustala u inace zanimljivu mi polemiku. 

Jedno drago mi ljudsko bice je umrlo i malo mi je bezveze da razglabam da li su ga geni ili roditelji ucinili 'falicnim'. Pisacu na drugoj temi, ako otvoris.

'Jesus to a child' mi je jedna od stvari koje su me u detinjstvu navele da pomislim da je ipak moguce biti hriscanin.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Paradoksologija рече

Janko, ne bih se na ovoj temi upustala u inace zanimljivu mi polemiku. 

Jedno drago mi ljudsko bice je umrlo i malo mi je bezveze da razglabam da li su ga geni ili roditelji ucinili 'falicnim'. Pisacu na drugoj temi, ako otvoris.

'Jesus to a child' mi je jedna od stvari koje su me u detinjstvu navele da pomislim da je ipak moguce biti hriscanin.

Da se ne bi stvarala guzva ovde na temi, ja bi ti predlozio da ti otvoris drugu, i poruke koje su za tamo odma` i da prebacis tamo...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Paradoksologija рече

Janko, ne bih se na ovoj temi upustala u inace zanimljivu mi polemiku. 

Jedno drago mi ljudsko bice je umrlo i malo mi je bezveze da razglabam da li su ga geni ili roditelji ucinili 'falicnim'. Pisacu na drugoj temi, ako otvoris.

'Jesus to a child' mi je jedna od stvari koje su me u detinjstvu navele da pomislim da je ipak moguce biti hriscanin.

Радо. Само познат сам по шкртости, ретко отварам теме и кратког су даха. Дакле, теби као стручном дајем предност, ја учествујем. :skidamkapu:

Мој однос према овим човеку је јасан из мојих постова...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ayla рече

Mnogi, divni, požrtvovani i primjerni roditelji, iznjedriše lošu djecu. Isto tako znam i dobru djecu, loših roditelja. 
Razni uticaji djeluju na razvoj i ponašanje djeteta, tako da ne bih postavljala svoje definicije, jer je vrlo nezahvalno, a može biti i netačno.
...no da ne spamujemo temu.
Dobar je bio Džordž M.

 

Оно што ми споља видимо и оно што је унутар породице су нажалост често различите ствари.

Да не наводим линкове за примере: нпр узорног судије за малолетничку деликвенцију - педофила и насилника у породици; дивне људе у друштву који су деци-наркоманима пружили брдо пара и нимало пажње; или оне који су побегли од очајне породице и нашли узор у другима за пример. Екстрем-емисија "Трчи, Лазо, трчи"...Итд исл...

Споља гледати и по томе ценити - погрешно...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Јанко рече

Оно што ми споља видимо и оно што је унутар породице су нажалост често различите ствари.

Да не наводим линкове за примере: нпр узорног судије за малолетничку деликвенцију - педофила и насилника у породици; дивне људе у друштву који су деци-наркоманима пружили брдо пара и нимало пажње; или оне који су побегли од очајне породице и нашли узор у другима за пример. Екстрем-емисија "Трчи, Лазо, трчи"...Итд исл...

Споља гледати и по томе ценити - погрешно...

Da ne spamujemo dalje. U nedogled bi pričali.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E stvarno mogli biste da batalite te price da li je i sta bio po opredeljenju :skidamkapu: bio je čovek pre svega :cmizdrenje:

U suštini otišla je jedna mlada (makar po meni mlada) i velika legenda i ne verujem da će ikad takav pevač biti rođen...

Ovo mi je najomiljenija pesma :skidamkapu:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

People Are Sharing Stories About How Generous George Michael Was

Ljudi su spontano počeli da dele brojne priče o Džordžu Majklu kao dobrotvoru koji je tiho, nenametljivo i često anonimno pomogao mnogima.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nova tema splitovana ovde:

Odustala sam od vađenja svakog relevantnog posta iz razgovora o Džordžu Majklu, jer se ne može napraviti 'čist rez'.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, onda ako ti ne bude tesko jedan kratki suma-sumarum na pocetku te teme, kol`ko da pridosli znaju odakle smo krenuli sa pricom...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сјајан певач, било ми је драго када ам чула да се разматра као могућност замене Феди Меркјурија (Квин), још драже ми је што није постаоњихов певач, легенде су и један и други.

Послато са 5022X уз помоћ Тапатока

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...