Jump to content

Надбискуп Хочевар: Очекујемо долазак папе у Србију; КЦ се није мјешала у канонизацију Николаја Велимировића

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Ivan Marković рече

Žuti care, ja ne mislim da su SVI takvi već NEKI. A ti evo probaj da nađeš SVI. Očekivao sam kampanju blaćenja za šovinizam i slične idiotluke, ali ovako nečemu se nisam nadao!

Ja sam preneo licno iskustvo sa propadnicima te "nacije" . Ako neko ima bolje , odlicno, ja nemam i prenosim ono sto sam doziveo . A sad ti  meni reci ,  drzavi u kojoj jedan tompson napravi koncert i na savkom okupi ogroman ljudi i peva i klanju druge nacije i taj lik nije u zatvoru vec mu se dozvoljava slobodan rad i prstup medijima , kakva je to drzava?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 926
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

4 minutes ago, zuti car рече

Ja sam preneo licno iskustvo sa propadnicima te "nacije" . Ako neko ima bolje , odlicno, ja nemam i prenosim ono sto sam doziveo . A sad ti  meni reci ,  drzavi u kojoj jedan tompson napravi koncert i na savkom okupi ogroman ljudi i peva i klanju druge nacije i taj lik nije u zatvoru vec mu se dozvoljava slobodan rad i prstup medijima , kakva je to drzava?

Naravno, to nije dobra država, ali da ne generalizujemo ceo narod. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

Naravno, to nije dobra država, ali da ne generalizujemo ceo narod. 

Sto ? Savznicima nije smetalo da urnisu nemacku mada nisu svi nemci bili nacisti .Bez obzira na to ubijali su i civile taman koliko i vojnike . Nisu svi rusi bili komunisti pa je SSSR nazivan koministickom zemljom ...da ne idm dalje , mas primera koliko hoces . Kakva su prava Srba u hrvatskoj, mogu li da ostvare ikakva prava na otetu imovinu , koliko ih se jos vodi kao nestalo , mogu li onih pola miliona proteranih da se vrate ...? Ajde molim te , zbog 3 dobra hrvata , pod uslovom da tako nesto nekim cudom postoji , necu da generalizujem . Koliko covek treba da bude slep i gluv i glup pa da ne vidi ne cuje i shvati kakva je to drzava . A oni ako su u tolikom broju dobri ,sto ne promene nesto ? Sto se ne pobune ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, Ivan Marković рече

U Splitu je većina Hrvata bila jugoslovenski opredeljena jer ih je od terora Italijana spasla upravo srpska vojska. Iz Splita su u Drugom svetskom ratu svega trojica - četvorica otišla u ustaše. Svi ostali HRVATI su otišli ili u partizane ili u (pazite sada) ČETNIKE (oko 500 dalmoških Hrvata) ili u (pazite sada) LJOTIĆEVCE. Da li ste čuli za: Roka Kaleba, Vladimira Predavca, Đuru Vilovića?

Evo primera mog šovinizma. Sad svi forumaši mogu da vide da me je Pisum oklevetao. Dragane, stidite se svojih sedih vlasi. Nek vam Bog oprosti, jer ne znate šta činite, očigledno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Pisum рече

Kako vas nije sramota da polovinu četnika Vojvode Vuka nazivate nacistima,

Citat!!!KAmo ga citat?

 

1 hour ago, Pisum рече

Ko je vama dao za pravo, da se obraćate u ime vascelog srpskog naroda?

Iznosim pretpostavku da ceo moj narod ne želi da ima išta sa publikom koja skače uz Tompsonove koljačke pesme. Ali to su NEKI Hrvati, a ne svi Hrvati.

 

1 hour ago, Pisum рече

Zašto onda ne iskazujete istu mržnju ka Nemcima koji su po Srbiji činili

Gde sam ja iskazao bilo kakvu mržnju prema bilo kome? Ne mrzim Nemce, kao ni Hrvate. Jedini koji ovde mrze ste vi i vama slični. Mrzite vaše neistomišljenike, pa im onda i lepite etikete.

 

1 hour ago, Pisum рече

Bitno je da mrzite Hrvate i nazivate celu jednu naciju nacističkim društvom

Čista, kristalno jasna i gnusna kleveta. 

 

1 hour ago, Pisum рече

Razljutili ste me Ivane i zato ću vam iskreno reći, da me zabole stojko za sve tamo preko Drine, ma koji da jesu i ma kako se nazivali.

Pa kad se nema argumenata, prelazi se na prostote. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 hours ago, Pisum рече

Počistite prvo svoje (moje), pa onda gledajte sa PUNIM PRAVOM u tudje.

Сад ће Иван Бајрон Марковић - закле се да ће те послушати! А зна се како држи реч... 12:smeha: Јеронима само што није превео:))) 

 

7 hours ago, Pisum рече

Možda vas vuče plemenita želja, ali ta želja se zove diktatura, a nje mi je dosta i previše.

Зато има носталгију за другом Титом...

7 hours ago, Pisum рече

A u biti, ni jedan od vas nema se čime ponositi osim sopstvenom glupošću.

Амен!

7 hours ago, Pisum рече

I molim vas da ne spamujete poruke, zaključaće temu.
Spakujete odgovore u jednu objavu i tako postavite. :D
Tako se lakše čita i lakše odgovara.

И мене чуди да га редакција није опоменула. Као ни Жутог Цара за оно помињање гована... 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Pisum рече

ali iskoči neko kao Baja mali Knindža na primer.

Кад сам први пут чуо то у ауту комшије Саве, ја га питам: Где нађе ову пародију? 

- Није Пародија, ово је мушко, Баја Мали Книнџа...

Све ми би јасно на основу пародије... 12:smeha::))12:smeha:

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Ivan Marković рече

lajkovao je ČAK I ZORAN ĐUROVIĆ.

Зато што сам ја противречан. Ето, и овде си ме ухватио...:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Pisum рече

ko je vama dao ovlašćenja da zastupate vasceli srpski rod,

Па и папа представља васцелу КЦ, зашто Иван Бајрон Марковић то не би могао са срБским родом? :D Дрски сте Писум, дрски... 

 

6 hours ago, Pisum рече

a sve ovo što ste do sada izjavili jeste šovinistički monolog.
U ostalom ni jedan šovinista neće priznati da je šovinista

Као када су мени са Каптола одговорили да је кретен Ивезић научник и да треба да докажем да је он негациониста! :)) Лик тврди да је у Јасеновцу страдало само 1.000 људи и да су помрли углавном од природних узрока. И сада ти треба дА доказујеш да је он негациониста?! Или Ивану да је шовиниста?  

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Pisum рече

Vi i ne treba da imate ništa i nisakim, sami ste sebi dovoljni u svom šovinističkom jadu. Mislite da ste Bogom dani da sve tumačite i da je svaka vaša ispravna i istinita, a da svi mi treba da vas sledimo bespogovorno u sumanutoj mržnji prema svemu i svakome.

То је оно што сам ја њему, Андреју и Васијану рекао: Нађите ми једну једину црту по којој ви личите на Христа. Наравно да је нису нашли. Зато их ја са правом називам мрзитељима људског рода. Јер такви не воле ни свој род. Као што не воле ни Христа. Јер он упозори да ће у Дан онај многи доћи и рећи: Господе... А он их никада није знао. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Ivan Marković рече

Žuti care, ja ne mislim da su SVI takvi već NEKI.

Па ти си до скоро Жућу проглашавао за цара и аплаудирао му!:)) Међу вама је само блага квантитативна разлика, али је она са твоје стране само на речима, јер тако лукаво покушаваш да избегнеш да те карамо... Но, ту маглу продај наивцима...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, zuti car рече

Koliko covek treba da bude slep i gluv i glup pa da ne vidi ne cuje i shvati kakva je to drzava .

Е, мој Царе, одречете се Иван док си реко Лојзек... :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...