Jump to content

Надбискуп Хочевар: Очекујемо долазак папе у Србију; КЦ се није мјешала у канонизацију Николаја Велимировића

Оцени ову тему


Препоручена порука

6 minutes ago, Zoran Đurović рече

Ја сам од 1990 говорио да је Зли Патуљак Артемије зло.

Pa čekaj, kako sad zlo, a tajne mu validne?

 

6 minutes ago, Zoran Đurović рече

Има ава непогрешив њух, а ове сам истеро на чистац. 

Isterao si ti sebe samoga na čistac. Da si malo rafiniraniji, ovo bi ti lakše prolazilo. Ja te ne bih primetio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 926
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

9 minutes ago, Zoran Đurović рече

Могла би мало етике, педагогије да употребиш... :)) Теби није јасно са каквим секташима имаш посла. Ја сам од 1990 говорио да је Зли Патуљак Артемије зло. Смејао ми се кум, који је тада био његово духовно чадо, а сада је један од најбитнијих прота у Бг. Има ава непогрешив њух, а ове сам истеро на чистац. 

I Vi me parcijalno čitate. Etike i pedagogije se ne odričem, oštricu pakujem u društveno prihvatljive forme. Tako je mnogo mudrije i efikasnije.. a na kraju i uljudnije, ako ne hrišćanskije.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, Дијана. рече

onda me obično napadnu obe strane...

Stvarno ne znam gde si videla napad sa moje strane, ukoliko si mislila na mene. Jedino sam te ispravio u dve elementarne stvari, koje su neophodne za diskusiju. Znaš li šta bi ava radio da si kojim slučajem "taliban" i da si rekla da su genitiv i ablativ identični? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Pisum рече

Rekli smo POP i Džentlmen :))

Ne znam kako se uklapaju globalizam i džentlmenstvo. Mislim, kod nas srednjevekovnih mračnjaka, to se nekako podrazumeva. Ali njega će drugovi globalisti da preslišaju za ovo "desno skretanje". Moraće da se samokritikuje. :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12 minutes ago, Ivan Marković рече

Stvarno ne znam gde si videla napad sa moje strane, ukoliko si mislila na mene. Jedino sam te ispravio u dve elementarne stvari, koje su neophodne za diskusiju. Znaš li šta bi ava radio da si kojim slučajem "taliban" i da si rekla da su genitiv i ablativ identični? 

Ja sam latinski učila... pa prije 30 godina, 1 godinu u gimnaziji. Znači, nisu identični, izvinjavam se zbog svog neznanja. Znam da je nešto oko gramatike tj.filozofije jezika stvarna priroda famoznog filioque-a. 

Hahah, čini mi se da ja jesam taliban. Bar me ovde prati takva reputacija. 'prepodobna', 'inkvizitor', i 'taliban' se uklapa. :)) 

Nisam mislila na tebe, i to sam rekla uopšteno. Znači vi ste krasni ovde, kakvi su drugi na temama, nisu toliki džentlmeni. Ali nije ni da ne znam ja da opletem jezikom da bih se odbranila :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Дијана. рече

Znam da je nešto oko gramatike tj.filozofije jezika stvarna priroda famoznog filioque-a. 

Nije.

 

2 minutes ago, Дијана. рече

Hahah, čini mi se da ja jesam taliban. Bar me ovde prati takva reputacija. 'prepodobna', 'inkvizitor', i 'taliban' se uklapa.

Za mene si dama. Sa svojim pogledima koji su autentični, legitimni i jasni. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Pisum рече

Lako se uklapa.
Na primer, ja sam globalni džentlmen. Na svakom kontinetu sam bio više puta džentlmen i nije pala ni jedna epitimija, samo razlednice dobijam. :))

To mu dodje kao onaj Lui XV koji je više puta za redom obradovao madam Pompadur. :ok::((

Pa možete biti GLOBALNI džentlmen i ne sumnjam da je tako, ali GLOBALISTIČKI, e to teško...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Zoran Đurović рече

Јао, ја га "грешком" убацих у католике Хрвате12:smeha::))12:smeha:

Не бих га убацио у фанове Томпсона, али како сигурно слуша Бају малог книнџу, то му дође на слично (наравно да се не могу никада поредити усташе и четници, него само говорим како је и тај Баја неки наш флип. Ја сам само једном чуо те "стихове": Не може нам ништак ништа, јачи смо од судбине, патиће и они брате ко што сада пати Србија - тако некако).

 

Molim moderaciju da ovog coveka upozori , nije u redu da laze i da me proganja po forumu, da iznosi gluposti i pokusava da me omalovazi . Obzirom da sam ga vec jednom zamolio da se okane ovakvh stvari i da me ostavi na miru a on izgleda ne moze da se kontrolise mislim da moderacija treba da reaguje . Ovo pisem javno jer se bojim da ako to tako ne uradim on ce nastaviti po starom bez upozorenja . Naravno ,ukoliko ne prestane i vi ga ne sankcionisete ja ca odem sa foruma ali ce to da bude jasan znak kakvi su standardi ovde . Sto se tebe tice zorane , vodi racuna da ne preteras jer nemamo svi visok prag tolerancije za gluposti a kako te nicim sem svojim stavovima nisam izazvao ovakvo tvoje ponasanje je krajnje nerpimereno i zalazi u patologiju , ovo ti je poslednje moje direktno obracanje , od Boga ti zdravlje 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Месечева рече

Ne razumem.

S kim Hrvati izjednačavaju Nikolaja Velimirovića pa da imaju kao argument ''NI MI SE nismo mešali u kanonizaciju Nikolaja Velimirovića'' ?

Pa sa Stepincem. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...