Jump to content

Глобално загревање - да ли је већ касно да избегнемо катастрофу


Препоручена порука

ili "ne sele se oni na sever zbog sra*a koje su severnjaci zapravo i napravili nego zato sto su gladni nase krvi i nase prelepe civilizacije koju smo mucki izgradili da bi nam je sada inferiorni Tropci zedni krvi srusili"

 

Jbt... vec vidim naslove na FOX NEWS-u :D:D:D 

"Majami po vodom! Car Tramp kaze da je video na FOX-u da je to ybog navale klimatskih migranata koji su masovnim preseljenjem otezali zemlju na jednu stranu pa se na nagnula i stvorila plimski talas koji je potopio gradove duz obe obale! En Kolter izjavjuje "sto smo ih pustali uopste... nek otplivaju nazad i nek nadju nacin da zive na moru... Kevin Kostner je uspeo, licno sam gledala u "Waterworld-u" :D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Биће све у реду, ништа се не секирајте. Ви атеисти немате искуства са тим пророцима и "крајевима света" па се цимате... :smeh1:

 

Ma mani ih... isto tako proricu da ce ukidanje vakcinacija da dovede do poecane smrtnosti dece... pffff... kakve dileje ti naucnici... to sve potplaceno da ti ja kayem da siri lazne vesti zarad necije dobiti... svih 99% njih... :D  Sve sami proroci doomsdejeva...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није насиље загађивати све док не тражиш да држава то законски подржи. С друге стране, они који се залажу за спречавање загађивања већ чине насиље јер не постоји начин да се загађивање смањи без присиле. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Није насиље загађивати све док не тражиш да држава то законски подржи. С друге стране, они који се залажу за спречавање загађивања већ чине насиље јер не постоји начин да се загађивање смањи без присиле. 

Ако тражиш регулацију загађивања, на корак си од гулага и Аушвица!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Ако тражиш регулацију загађивања, на корак си од гулага и Аушвица!

Наравно. Један од скривених мотива левичара је да спрече да Сибир отопли. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аурор @Grizzly Adams

Ko je nemce prisilio na alternativne izvore i u cemu ce se ogledati njihova propast zbog toga sto su energiju iz uglja i atoma sveli na 15% ukupne distribucije? Da li nas ockuje skori krah nemacke privrede zbog ovog poteza? :)

 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/germany-renewable-energy-record-coal-nuclear-power-energiewende-low-carbon-goals-a7719006.html

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, cloudking рече

@Аурор @Grizzly Adams

Ko je nemce prisilio na alternativne izvore i u cemu ce se ogledati njihova propast zbog toga sto su energiju iz uglja i atoma sveli na 15% ukupne distribucije? Da li nas ockuje skori krah nemacke privrede zbog ovog poteza? :)

 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/germany-renewable-energy-record-coal-nuclear-power-energiewende-low-carbon-goals-a7719006.html

 

 

Mislim da bi oni uradili bilo šta da se iskupe za grehove iz prošlosti.

Vidiš da su primili i milion totalnih varvara...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, cloudking рече

Inace jeste smislili vec neki razlog za novi talas migracija? Naucnici predvidjaju da ce to da bude najmasovniji pokazatelj globalnog zagrevanja- klimatske migracije. Kako cemo njih da obelezimo? Bicete  u problemu jer se nece raditi samo o muslimanima pa da samo kazemo "aaa gle sta im pise u kuranu" nego kompletno stanovnistvo... jeste smislili vec kako cemo njih da diskriminisemo? :D

Ja imam predlog... "to su tropci... ceo zivot se baksakre na suncu i piju koktele (ko ne veruje nek pogleda na jućubu ima videa) oni su klimatski inferiorniji od nas kontinentalaca i prete da nam uniste civilizaciju! Saljite ih... na mars!  A, ne, cekaj malo..."   :D:D:D 

Jos jedan dokaz da je zapadna civlizacija superiorna. Kad temperatura poraste za jos 4 stepena i tokom vremen se tropi pretvore u pustinju onda ce izbjeglice opet navaliti u Evropu koja ce postati tropski pojas. :D

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Vidiš da su primili i milion totalnih varvara...

Brate dragi nije tebi lako, zaglajisao si dibidus. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Mislim da bi oni uradili bilo šta da se iskupe za grehove iz prošlosti.

Vidiš da su primili i milion totalnih varvara...

Onda ja kazem - opet si nacista

pa ti kazes- kad kazem "totalnih" ne mislim na sve nego samo na deo

pa ja kazem- a koliko je taj deo

pa ti kazes- pa mali vrlo

pa ja kazem- ali malopre si napisao milion totalnih varvara?

pa ti kazes- nisam ja to nikada napisao

pa grizli kaze- mislim da auror nije  to bas tako mislio kao sto ste odmah svi skocili da ga optuzujete

pa auror kaze- bas sam tako mislio

pa ja kazem- sta si mislio kad si napsiao milion totalnih varvara?

pa ti kazes- hehe, mislio sam dakle postojao sam hehe

 

uh... eto, ustedeo sam nam svima bar 5-6 stranica foruma. Nema na cemu ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, cloudking рече

@Аурор @Grizzly Adams

Ko je nemce prisilio na alternativne izvore i u cemu ce se ogledati njihova propast zbog toga sto su energiju iz uglja i atoma sveli na 15% ukupne distribucije? Da li nas ockuje skori krah nemacke privrede zbog ovog poteza? :)

 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/germany-renewable-energy-record-coal-nuclear-power-energiewende-low-carbon-goals-a7719006.html

 

 

Левичари су их уништили, прво су примили милион муслимана а сад ово са "обновљивом" енергијом. Готови су они, ал ми их није жао ни мало, ко шурује са комуњарама и SJW-овцима и не заслужује боље...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, cloudking рече

@Аурор @Grizzly Adams

Ko je nemce prisilio na alternativne izvore i u cemu ce se ogledati njihova propast zbog toga sto su energiju iz uglja i atoma sveli na 15% ukupne distribucije? Da li nas ockuje skori krah nemacke privrede zbog ovog poteza? :)

 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/germany-renewable-energy-record-coal-nuclear-power-energiewende-low-carbon-goals-a7719006.html

Шта им вреди кад ми нећемо.

Кад уништимо планету опет ће да изгину, џаба су кречили... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...