Jump to content

Коло сестара ЖРУ

Оцени ову тему


Guest Оливера

Имате ли подршку у бављењу ручним радом  

19 члановâ је гласало

  1. 1. Имате ли подршку у бављењу ручним радом

    • подржава ме у сваком погледу
      6
    • главном ме подржава
      3
    • Нико ме не подржава
      2
    • Подржава ме помало
      3
    • Нема никаквог утицаја
      5


Препоручена порука

Mislila sam da se radi o humanitarnom ,a ne o rucnom radu....  1324_womens    ...

joooj 

P.s. Isplela sam bele patofnice sa zlatnim pertlama za jednu bebu.... Mnogo su slatke.

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Isplela sam bele patofnice sa zlatnim pertlama za jednu bebu...

lepo od tebe....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što se tiče ručnog rada, potpuno sam beskorisna, ali zato umijem da izradim zadaću, napišem sastav... korisno je imati me za tetku, tetu i sl. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веома волим све што има везе са иглом. Нешто умем боље, нешто мало мање, али и то брзо савладам кад се заинтересујем.На ово сам посебно поносна  :D  Таписеријаdscf2948.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја имам брдо шустикли што за сто, што за телевизор, ако треба некој снајки за мираз, ил да их идем да продајем на Калемегдану!?

П.С. Иначе знам да променим осигураче и сифон на судопери (ако се то рачуна у ручни рад).

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

auuuu....drage sestre....dosta vi toga znate....... :aplauz: :good2:

 

rucne radove ne volim (heklanje , strikanje, sivenje ).....jedva nesto usijem kad treba.... joooj:D

 

muske radove takodje ne upraznjavam ......necu da im se mesam u posao.... :)))

 

pored svega toga, ne volim ni da kuvam, iako to radim.....(na srecu, povremeno me muz zameni).... :D

 

sad se mozda pitate kakve koristi od mene moze neko da ima..... :.mislise.

 

pa recimo, sve u vezi skole, ucenja, objasnjavanja, pomaganja........ 0703_read 

 

volim decicu.....da pricuvam, da se igram sa njima, da ih nesto naucim..... girl_smiley

 

malo li je...? :dedica:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја имам брдо шустикли што за сто, што за телевизор, ако треба некој снајки за мираз, ил да их идем да продајем на Калемегдану!?
e, draga moja, danasnje snajke traze neke druge stvari.....a jadne penzionerke nemaju para za njih....i one same prodaju svoje...... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e, draga moja, danasnje snajke traze neke druge stvari.....a jadne penzionerke nemaju para za njih....i one same prodaju svoje

Ма мени то остало од мираза, па ко велим да се не баци :))) , ал наћићу им већ  неки аранжман... 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог, драге сестре! Прикључила бих вам се, па ако ме примате... :blush:

 

Волим ручне радове, у кувању и припремању хране посебно уживам, па ако ко има какве добре шеме за одевне предмете и рецепте из ваших крајева, прослеђујте, наћи ће се времена и намена.  1324_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог, драге сестре! Прикључила бих вам се, па ако ме примате... :blush:

 

Волим ручне радове, у кувању и припремању хране посебно уживам, па ако ко има какве добре шеме за одевне предмете и рецепте из ваших крајева, прослеђујте, наћи ће се времена и намена.  1324_womens

Примамо, примамо...ал колко се мени чини, нећеш се ти баш од нас леба најести   :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

где бих могла да нађем шнит за капут Ђубретарац.
ne_shvata јако тешко питање.....бар за мене... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Радосна, обрадуј нас ти својим предлозима..... :)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Баш сам хтела да вас питам где бих могла да нађем шнит за капут Ђубретарац.

   Ови у продавницама су прескупи.

Да ли би могло ово да помогне http://m-sewing.com/  и   http://www.dugmence.com/dzaba/odevni-predmeti/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...