Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

vec sam naveo primjer ranije ako si citao, ja se pitam ima li ta osoba stida kad  tako razgolicena i sredjena da privuce sto veci broj muskaraca  i to svojim seksipilom, a nicim drugim  naleti na brata, oca, strica, dedu, nije li to odvratno

 

Nisi naveo primer nijedne zemlje, mene to interesuje posto pucas na vrednosti i mlatis konzervativnim glupostima. 

 

Nije odvratno, sa tim imaju problem otac/brat/deda, Frojd i Jung objasnili kakav. Kako kcerka nema problem da vidi razgolicenog misicavog oca ili brata? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam, zaključi :)) .

Šalu na stranu, ja sam sasvim prosečna, kad me vidiš, rekao bi da sam čak i dosadno normalna :) .

Jesi li normalna ili dosadno normalna ili preimpulsivna?:-)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi naveo primer nijedne zemlje, mene to interesuje posto pucas na vrednosti i mlatis konzervativnim glupostima. 

 

Nije odvratno, sa tim imaju problem otac/brat/deda, Frojd i Jung objasnili kakav. Kako kcerka nema problem da vidi razgolicenog misicavog oca ili brata?

Pa ja moju majku zezam da se bolje sredi ne bi li uhvatila boljeg frajera, hahaha:-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tema moze da se nazove i -> Kordun s onoga svijeta ...

Da postavim komentar od Ines

 

"Vreme dolazi kada će ljudi poludeti, i kada vide nekoga ko nije poludeo napašće ga govoreći: ''Ti si lud, ti nisi kao mi''. (Ava Antonije Egipatski)"
  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da postavim komentar od Ines

Dobro i sad ispade da Arsenija ima pogresne stavove, a Kordun ispravne. To je tvoj zakljucak i ti trazi takvu djevojku, a Arsenija ce momka kome se svidja njeno oblacenje i sve ostalo, medjutim nema ni potrebe da ga pita da li mu se svidja njeno oblacenje nije sa njom zbog toga:-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi naveo primer nijedne zemlje, mene to interesuje posto pucas na vrednosti i mlatis konzervativnim glupostima. 

 

Nije odvratno, sa tim imaju problem otac/brat/deda, Frojd i Jung objasnili kakav. Kako kcerka nema problem da vidi razgolicenog misicavog oca ili brata? 

ne navodim primjer jer smatram da skroz gresis, povukao si paralele sa politickim sistemima, a ja pricam o ljudima, nisam ni u jednoj rijeci govorio da bi ja silio nekoga da bude nesto, samo imam svoj stav takav kakav imam, ne stidim se da kazem, mozda ja ne valjam, mozda nisam rodjen u finom selu ko juan, ali posteno kazem sta ja smatram, jesam koristio ruzan termin jer mi retorika takva, kontrastna, inace taj termin nisam ja izmislio, koriste ga svi od obicnog naroda do akademika, nego se vi pravite mutavi, za teeb je drolja neka koja svake sedmice privuce drugoga na seksualni cin, a za mene ej svaka koja okolo privlaci sto vise muskaraca, ja joj ne mogu drzati svijecu da znam kojom frekfencijom se seksa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa sto posto se radi o privlacenju paznje ili o nekom satanistickom ritualu, ima i toga, ne podrzavam tetoviranje, svidja mi se kod nekih ljudi jer im stvarno lijepo stoji, ali velikoj vecini tetovaze ne stoje, to ti onaj efekat kad magarac vidi da se konj potkiva pa i on hoce...

inace slaveni nemaju nikakve tradicije tetoviranja, to je kulturna agresija na nas sa strane

 

 

Jedan od naucnika koji su ipravljali Filae sondom koja se spustila na asteroid i time otvorili novo poglavlje u istrazivanju svemira je istetoviran po celom telu... 

 

Eto... ti bi ga pljunuo na ulici a on covek pametniji od svih ljudi koje si u zivotu sreo zajedno... ;)

 

Povrsnost je stanje psihe i moze da se izleci... samo treba da budes svestan problema i da zelis da ga resis..

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kod mene se takve djevojke nazivaju droljama, ne znam kod tebe kakav naziv se koristi, znaci djevojke koje aktivno rade na tome da privlace veci broj muskaraca u mom kraju se nazivaju drolje, ja za drugi naziv ne znam.
Promiskuitetna, to je slobodan izbor u životu i koga briga, svako neka živi svoj život kako smatra da treba.

 

Mene jedino nerviraju lažovi, licemeri i sl ., koji vole da stvaraju lažnu sliku o sebi, takvi najčešće se prave pametni i morališu, takvih sam sreo dosta u životu i to mi mnogo smeta, neki pišu i na ovoj temi. Od takvih mi se odmah vrši defekacija.

Obzirom da smo plemenski mentalitet, žene su sklonije da budu kameleoni, boje se osude i smanjuje im se šansa dobre udaje ;)

Muškarci uveličavaju svoj promiskuitet, tako im raste cena u ovom primitivnom društvu a i niko im neće nalepiti etiketu pedera.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro i sad ispade da Arsenija ima pogresne stavove, a Kordun ispravne. To je tvoj zakljucak i ti trazi takvu djevojku, a Arsenija ce momka kome se svidja njeno oblacenje i sve ostalo, medjutim nema ni potrebe da ga pita da li mu se svidja njeno oblacenje nije sa njom zbog toga:-)

... Niti on ima potrebe da bilo sta komentarise u negativnom smislu ... Moze samo da izjavi nesto pohvalno ... Da se odusevi i pokloni ... :sunce:
  • Волим 1

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

'Сте чули шта Џим Кери реко за вакцине?

Aj, не пали ватру, сад ће крену и о вакцине да пишу..Ривс је бољи фрајер од Керија. :smeh1:

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...