Jump to content

Може ли се веровати у Бога и имати поверења у теорију еволуције


Дејан

Препоручена порука

ne znam ko je postavio onaj video sa ribom plucasicom al nije mi jasna poenta ,riba ko riba storena za to podrucje da tamo moze da zivi u tim uslovima !!! Za ove sto su im preci majmuni nek mi samo objasne kako to da za ovih 5000-6000 godina se ne nadje jos neki pametni majmun pa da postane covek il se izgleda radjaju samo glupi majmuni pa nece da se uspravljaju da im nesto ne kvrcne u ledja !!! Kolko god da mi je to smesno meni je malo jezivo kad pomislim da ima ljudi koji ozbiljno veruju da im je majmun rodonacelnik ,,,tesko nama 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, nikola888 рече

ne znam ko je postavio onaj video sa ribom plucasicom al nije mi jasna poenta ,riba ko riba storena za to podrucje da tamo moze da zivi u tim uslovima !!! Za ove sto su im preci majmuni nek mi samo objasne kako to da za ovih 5000-6000 godina se ne nadje jos neki pametni majmun pa da postane covek il se izgleda radjaju samo glupi majmuni pa nece da se uspravljaju da im nesto ne kvrcne u ledja !!! Kolko god da mi je to smesno meni je malo jezivo kad pomislim da ima ljudi koji ozbiljno veruju da im je majmun rodonacelnik ,,,tesko nama 

Ne radjaju se samo glupi majmuni, ali ima i takvih.

  • Волим 1

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, nikola888 рече

ne znam ko je postavio onaj video sa ribom plucasicom al nije mi jasna poenta ,riba ko riba storena za to podrucje da tamo moze da zivi u tim uslovima !!! Za ove sto su im preci majmuni nek mi samo objasne kako to da za ovih 5000-6000 godina se ne nadje jos neki pametni majmun pa da postane covek il se izgleda radjaju samo glupi majmuni pa nece da se uspravljaju da im nesto ne kvrcne u ledja !!! Kolko god da mi je to smesno meni je malo jezivo kad pomislim da ima ljudi koji ozbiljno veruju da im je majmun rodonacelnik ,,,tesko nama 

Kratak je to period,mora da se krcka i lijeđima milionima godina...ali evolucioni talibani ne gube nadu...ali budi čovek i priznaj si vido kako hoda riba a tačno je to teorija predviđala....:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Еволуционисти верују да је пре милијарду година био велики прасац. И онда после прасца прошли милиони година па се појавиле амебе. А онда мајмуни, и Дарвил каже да један од тих мајмуна сишао са дрвета, кврцнуло му нешто у леђа и тако он одлучи да постане човек. То је та "теорија" еволуције

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, GeniusAtWork рече

Еволуционисти верују да је пре милијарду година био велики прасац. И онда после прасца прошли милиони година па се појавиле амебе. А онда мајмуни, и Дарвил каже да један од тих мајмуна сишао са дрвета, кврцнуло му нешто у леђа и тако он одлучи да постане човек. То је та "теорија" еволуције

Pa ukratko si opisao tu bajku.Samo si zaboravio na pansmertmatikus teraformaris,kad je jedna vanzemunska kometa noseći bazne elemente života upadne u praiskonsku supicu kao poslednji začin u receptu presvete slučajnosti.:)):sunce:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, GeniusAtWork рече

Еволуционисти верују да је пре милијарду година био велики прасац. И онда после прасца прошли милиони година па се појавиле амебе. А онда мајмуни, и Дарвил каже да један од тих мајмуна сишао са дрвцета, кврцнуло му нешто у леђа и тако он одлучи да постане човек. То је та "теорија" еволуције

 

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Broken рече

Majmun sišao s drvceta ?

Nije teo nego drvce,to malo to krhko,puklo jadno ko oblandica i šta će naš zajednički praperedak koji nije majmun a ustvri jeste sišo i odma kreno prvo krc u mozgu,gleda pa kaže,u mamu mu,što visoke ove trave,niđe ne vidim one predatore što me juriše onomad dok sam hedonisao na livadi uz bananicu,bolje da odradim jedan viševekovni kiropraktik,otvoren krc na lijeđma ne osetim pa da ih vidim kad krenu na mene pa im podmetnem koru od banane ko Šešelj što će kad dovoljno evoluramo....d rest iz histori...:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Broken рече

Sa drvceta ? :D

Сишао. Лагано, хоп, хоп и то је то.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...