Jump to content

Прави, права... ОЖЕЊЕНИ И УДАТЕ СТОП! (важи и за уреднике, много бре, зановетате)

Оцени ову тему


  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Пејџ или Непејџ, питање је сад!

    • Само Пејџ и нико више!
    • Па... може и нека друга, љубав ће доћи.
    • Ма ко ће чека "Пејџ"! Давај квантитет, Србија се опоравити мора!
      0
    • Не постоји само једна једина Пејџ, на пример.
    • Није живот једна Пејџана, што си главо замишљенааа...


Препоручена порука

Zar sam pisao juce na ovoj temi, jesam mastovit ili nadrogiran, hahahaha:-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zar sam pisao juce na ovoj temi, jesam mastovit ili nadrogiran, hahahaha:-)

Tek sad vidim to, i razumijem ono što si mi rekao na početku teme. Ja sam samo vidjela kad si tek došao izjavu 'ja sam aseksualan' i 'nemam (emocionalne) veze i ne želim da imam', jer ja stvarno nemam vremena da čitam toliko tema detaljno. Sjećam se još i svog utiska o dobrom i pametnom mladiću.

Pod uslovom da si iskreno i ozbiljno to rekao, a ne kako stoji u citatu, to te tvoja savjest i ljudsko dostojanstvo tjeraju u, paradoksalno, poniženje, kroz javno ogoljavanje, a da bi te ljudi upoznali i prihvatili, a ne odbacili. Ljudsko dostojanstvo i suština razumnog bića ne podnose neke takve igrarije sa sopstvenim bićem. Daleko od svakog moralisanja. Tvoja savjest te navela i da napustiš crkvu. Čovjekovo biće je daleko više od svega materijalnog i tjelesnog, i čovjek ne mora da bude vjernik da bi to osjetio i priznao. Ovde, u ovoj ŽRU zajednici, su prihvaćeni mnogi ljudi koji su inače na marginama društva, jer po nečemu odstupaju od društvenih ili moralnih normi poželjnog i uobičajenog. Kao što su prihvaćeni i inovjerni i ateisti. Naravno i bigoti su tu sa svojim kamenicama ali im ih oduzimamo i guramo ih u stranu, i uredništvo, i zdravi dio forumske zajednice. Mnogi od nas (tj. praktično bukvalno svi koje forumski poznajem) imamo svoje tajne rane i bolove i slabosti, i mnogo smo drugačiji u stvarnosti od svoje forumske persone. Ali nemamo svi hrabrosti da ih javno priznamo, neki od nas čak ni prijateljima. Ja lično ne odobravam to što radiš za novac, i smatram da ima mnogo časnih načina da se novac zaradi. Ali koliko uspjeh da te skontam  u mnoštvu likova i priča, tvoj ukupni lik je pozitivan i ne odaje propadanje. Izvinjavam se što uopšte procjenjujem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

ИИ? Промени ли се нешто? Пејџ, не Пејџ? :D

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jasta. Fizicko, emotivno, intelektualno, duhovno jedinstvo. (Jerotic)

I onda.. ostaricu cekajuci naa teeeee.... 1306_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Никола Поповић рече

ИИ? Промени ли се нешто? Пејџ, не Пејџ? :D

Hristos u svima i svemu i medju nama, onda ce se lako i Pejdz naci. :)

Moja deviza ne mora da znaci da svakome radi poso.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, gor.anger рече

koji pejđ? đimi? 0504_music

U tom slucaju, obavezno Pejdz. Ili Hendriks :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Сања Т. рече

Samo sam onako svratila...Vidim pise udatima zabranjeno, kad ono @Paradoksologija pisala...ko da zabrani ;)

Paradokso :bighug:neka te uvek ima svuda, k'o i do sad' :)

Ih, koju stranu ranije smo ga nadugačko i naširoko kolektivno smorili svi mi kojima je to eksplicitno zabranjeno :D

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...