Jump to content

Guest ja

Препоручена порука

Dosadno ja kad svi ovako fini i u rukavicama.Nema žara,nema vatre u raspravi.Finoća smara. :ani_biggrin:

 

Meni nije problem staviti i bokserske rukavice. Žar i vatra nikad nisu bili problem.

 

Ali boriti se sportski, fer, uz poštovanje protivnika. Bez niskih udaraca.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 283
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ali boriti se sportski, fer, uz poštovanje protivnika. Bez niskih udaraca.

 

 Sportski uz uvažavanje protivnika/ poštovanje se zaslužuje / sa ljubavlju iskreno .

 A  niske udarce  očigledno svak različito doživljava / zakon relativnosti /

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni nije problem staviti i bokserske rukavice. Žar i vatra nikad nisu bili problem.

 

Ali boriti se sportski, fer, uz poštovanje protivnika. Bez niskih udaraca.

Fight like a man. :ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni nije problem staviti i bokserske rukavice. Žar i vatra nikad nisu bili problem.

 

Ali boriti se sportski, fer, uz poštovanje protivnika. Bez niskih udaraca.

ništa...prelazimo sa boksa na "low kick"  :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i u forumskoj kumunikaciji mogu fino da se primene manipulativne tehnike komuniciranja, ogovaranje iza ljedja, govor u trecem licu iako je doticni prisutan, prevljenje ludim, prijavljivanje, zalopojke kada meta nije prisutna, izvrtanje svakog odgovora na svim temam prozivajuci metu vezano za nesto sto nije dokazivo i tako...esam li omasila temu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i u forumskoj kumunikaciji mogu fino da se primene manipulativne tehnike komuniciranja, ogovaranje iza ljedja, govor u trecem licu iako je doticni prisutan, prevljenje ludim, prijavljivanje, zalopojke kada meta nije prisutna, izvrtanje svakog odgovora na svim temam prozivajuci metu vezano za nesto sto nije dokazivo i tako...esam li omasila temu?

Sofizam je nažalost opše prisutna pojava kod forumske komunikacije .

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i u forumskoj kumunikaciji mogu fino da se primene manipulativne tehnike komuniciranja, ogovaranje iza ljedja, govor u trecem licu iako je doticni prisutan, prevljenje ludim, prijavljivanje, zalopojke kada meta nije prisutna, izvrtanje svakog odgovora na svim temam prozivajuci metu vezano za nesto sto nije dokazivo i tako...esam li omasila temu?

Ne... pravo u centar.

Izostavila si tužne pjesme i slike, uz ono - Ne, nije meni teško, mogu ja to (a pri tom, niko ga ne dira), i onda poziv na hajku, jer se njemu/njoj, dotični forumaš i nije svidio...a to je neopropostivo.

Jesam puno dodala? :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nisi...a zaboravile smo stalking...kada se 24 sata dežura na forumu, i, čim se meta pojavi i objavi nešto na bilo kojoj temi, odmah odgovara kontrirajući i van svake pameti. tako da administracija ne može da reaguje jer je sve pod maskom neslaganja mišljenja, sve dok meti ne pukne film i odgovori malo žešće u samoodbrani...tada stalker odmah priziva administraciju da kazni žrtvu... i tako...se obično i desi...dobri ljudi napuste forum...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nisi...a zaboravile smo stalking...kada se 24 sata dežura na forumu, i, čim se meta pojavi i objavi nešto na bilo kojoj temi, odmah odgovara kontrirajući i van svake pameti. tako da administracija ne može da reaguje jer je sve pod maskom neslaganja mišljenja, sve dok meti ne pukne film i odgovori malo žešće u samoodbrani...tada stalker odmah priziva administraciju da kazni žrtvu... i tako...se obično i desi...dobri ljudi napuste forum...

Tebe za predsjednika! Svega mi.

To je taj rad. Nema se šta dodati više. 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stalkeri na forumu... :))  treba da budeš stvarno žešća prsotina u lobanji da tako nešto radiš.... :coolio:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

daaa....šizofrena autokomunikacija...a tek kada počne patroniziranje...znaš ono kada se neistomišljeniku obraćamo tonom kao da je malo dete i to sa posebnim potrebama, ne bi li diskreditovali njegove argumente...pogotovo ako smo ispucali svoje

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако вас неко вређа, покушајте да га игноришете или одговарајте на културни начин. Трудите се да покажете да вас то уопште не погађа шта пише и обично за кратко време престане са вређањем.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...