Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Постављена слика

Мојој мами се свиђа баги! Мнооого! Не знам како смо је успели да је натерамо да изађе..... https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='1312_womens' />

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

????? ???? ?? ????? ????! ???????! ?? ???? ???? ??? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?????..... https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='1312_womens' />

Gdje si ti moja mila???

jao autic ti je strasan  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0110_hahaha.gif 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Grlim mila!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

????? ???? ?? ????? ????! ???????! ?? ???? ???? ??? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?????..... https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='1312_womens' />

Gdje si ti moja mila???

jao autic ti je strasan  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0110_hahaha.gif 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Grlim mila!

?? ??? ?? ????? ?????? ???????????, ?????? ??? ?? ?????????? ????????....?? ?? ???? ????? ?????????? ?????....??, ???? ???? ??? ???????? ????.... :smiley:

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Просто не знам који пежо прво да метнем...

Постављена слика

Јесте, сви кажу да није паметно куповати француски ауто...

тако да вероватно и не бих

али можда и бих хехе :-)

ми се девојчице пржимо на дизајн и удобност :-)

Без Господа смо ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!  klapklap kolo2 https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/navijanje.gif

?? ???? ?? ?? ??? ??????   kolo2

?? ?? ?? !  ??????? ?? ! ???? ??? ????? ?? ????!    1305_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Nije to bas tako.

Imas casopis Vrele gume i zena koja je vlasnik tog casopisa ima veliko iskustvo radeci po najvecim auto kucama u Evropi i apsolutno smo se slozile da nas narod na zalost kupuje vise auto iz kompleksa nego kvaliteta. Nemislim da je sa tobom takav slucaj ali znaj uvek je bolji NOV auto nego varene krsine sa Zapada. Posebno ako taj auto ima pezoov motor i kosta 4.000 eu kao npr JUgic a da ne pricam kako su mu delovi malte ne dzaba.

A ti meni reci sta je to kod Jugica sto je lose?

Jeste Fiat dobar i zahvalno auto ali samo ulje je 3.000 din a gde ostalo.

Ja sam prelazila malte ne svaku 2-3 noc po 200 km......i dosla sam bila u situaciju da naucim neke stvari a do tada sam samo znala da sednem, dodam gas i mahnem policiji. Cak nisam proveravala ni da li ima benzina jer sam znala da drugi vodi racuna o tome.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...