Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

ja Opel korsu imam. nije los autic  :cheesy2:

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Супер, Макс.  0102_laugh Треба да частиш.  319.gif

А на следеће литургијско сабрање отаца и братије са форума, да дођеш и повезеш с тобом још 4 особе. Ок?  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Гости

Макс

Стиго ми пунто...

Imas izuzetno zahvalan i dobar auto i naravno neka je sa srecom.

Ja sam se vozila u raznim automobilima ali koliko god se otimala uvek nakraju priznam da je Mercedes moja prva i jedina ljubav. Samo bih njega vozila....ostalo ne bi ni postojalo.

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Генерално свиђа ми се BMW. Али то је за уздисање и маштање.

Овај ауто бих купила да имам новца и да у опште имам у плану да пазарим ауто

Постављена слика

А била бих сасвим задовољна да имам фићу,оног старог. Супер ми је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...