Jump to content

ДА ЛИ ЈЕ РИМСКИ ПАПА ДОБРОДОШАО У СРБИЈУ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Свети отац освојио још једну земљу ударио заставицу/заставу у земљу...............................

WWW.LEMONDE.FR

A l’invitation du roi Hamad Ben Issa Al Khalifa, le pape se rend pour la première fois sur l’île du Golfe du...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Налупетао си се право. Нико не контролише Патријарха пишеш глупости као они борба за вечеру балкан инфо, екипа која само продаје веру за вечеру. Срам вас било.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе папа је ту мали проблем, много је већи овај који је још формално међу православнима, а у ствари одавно је јеретик и ровари и цепа Цркву.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, dilic рече

У овој држави одлучује један човек и његова партија о свему. Ако одлучи да га доведе као што је довео Европрајд довешће га. Може контролисати и демонстрације против, може чак преко медија који су сви под контролом медија да убеди да није дошао иако је дошао, да га није примио и ако га је примио. Порфир би поступио исто као и кад га је прошли пут, а многи које они контролишу урадили би исто. И шта се ту безвезе млатите. Урадиће како они хоће или како им се каже

Што значи да контролише и тебе да овако пишеш. :smeh1:

Али доћи ће слобода, донеће је Н1 и Нова, они воле Србе, не занима их лова.:smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Владимир Владимирович Цар1 рече

Иначе папа је ту мали проблем, много је већи овај који је још формално међу православнима, а у ствари одавно је јеретик и ровари и цепа Цркву.

 

Читав проблем за Православље кренуо је од почетка 20. века са Фанара који  је послушно оруђе у рукама Запада и  тројански коњ у Православљу. Докле год је (овакав) Фанар, са мноштвом јеретичких ставова и учења, први у Православљу (екуменизам је највидљивији), неће ваљати. Биће све горе (ако је то уопште могуће). Насушна потреба, БИТИ ИЛИ НЕ БИТИ Православне Цркве јесте да се Фанар (и његови послушници у другим помесним православним Црквама) осуди за јерес(и) и престане да буде први међу једнакима у Православљу. Проблем је што је и Руска Црква у свом врху екуменистичка, а додатно је у проблему јер у овом рату пружа подршку Путину који је на Западу претворен у новог Хитлера. Тако да је тешко наћи реалну снагу/снаге и ауторитет који би извукли Православну Цркву из кошмара у који је уведена. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И да одговорим на питање: у Србији није добродошао ни римски ни истанбулски папа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Родољуб Лазић рече

И да одговорим на питање: у Србији није добродошао ни римски ни истанбулски папа.

Tebe ni Srbe nece pitati niko nista, nesluzbeno svi govore da se posjeta pape priprema i Porfirije to vodi jos od postavljenja za patrijarha. To je i razlog dolaska kardinala Kurta Kocha u Biograd.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

То ћемо још да видимо да ли Србе нико ништа неће питати. Моје мишљење је да ће их питати. Ако их не буде питао, сами ће рећи и урадити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Saint Eustachius рече

On je antipapa. Pravi papa je živ ali sklonjen i ocrnjen.

Што се мене тиче, свеједно ми је. Од 1054. године сви су антипапе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Saint Eustachius рече

Tebe ni Srbe nece pitati niko nista, nesluzbeno svi govore da se posjeta pape priprema i Porfirije to vodi jos od postavljenja za patrijarha. To je i razlog dolaska kardinala Kurta Kocha u Biograd.

Papa je dobrodosao u Srbiju uvek, put vodi preko Jasenovca, tamo treba da odkleci svoje i zamoli oprost od Srba za zlocine rimokatolicke Crkve. Posle toga moze i da se preseli u Srbiju ako hoce. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Милошшш рече

 

То су највеће битанге ти на борби за веру.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Родољуб Лазић рече

Што се мене тиче, свеједно ми је. Од 1054. године сви су антипапе.

Тако је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...