Jump to content

Срушио се хеликоптер Војске Србије који је превозио животно угрожену бебу


Препоручена порука

Не!

Постоји план лета који саставља вођа ваздухоплова на основу задатка. Дакле, из докумената предочених јавности, јасно се види да вођа летелице (мј Мехић) јасно назначава, спрам свог плана лета Прилазној Београд да је његово ПЛАНИРАНО место спуштања хелидром на Бањичком вису, односно, као алтернација аеродром Батајница. ТРИ ПУТА. И три пута контролор са прилазне пренебрегава ту чињеницу и наводи га на АНТ...

I kako se sada ovo dovodi u vezu sa zeljom ministra da se promovise po medijima kada tamo gde su poslali letelicu nema novinara a ima ih tamo gde je trebalo prvibitno sleteti? A gde se nije pojavio ministar? Kakva je to zelja za medijskom promocijom onda i o cemu se prica vec mesec dana da su ljudi stradali jer je ovaj hteo da se slika?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 421
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Жуто-црна коалиција је на помолу.

Националисти + демократисти, биће то занимљива симбиоза партизана и партизанских четника...

 

Zato sto informer pise a vidovdan samo prenosi? Inace obicno prenose sve vesti.

 

Do sad je Vucic po pisanju vasih medija preziveo 55 obecanih atentata i udara,prema tome,za njega ce i to biti maciji kasalj.

 

-Seselj obecao ubistvo Vucica

-Seselj narucio ubistvo Tome i Vucica

-Seselj porucio osveticu se Vucicu preko njegove dece

-Miskovic porucivao Vucicu da nece docekati emisije

-Rusija udarala na Vucica

-Eu udarala na Vucica

-Hag koristi sansu da Vucica povratkom Seselja svrgne

-Hag opet koristi sansu da Vucica povratkom Seselja u Hag svrgne

-Vucica udaviti u poplavama

-Mrtvi piloti sansa za udar na Vucica

Miskovic placa svima

Miskovic placa kritike

Miskovic placa medije

Miskovic placa fejs

Miskovic placa tviter

Miskovic stoji iz kritika na racun vlade

Miskovic stoji iza strajka prosvetara

Miskovic stoji iza strajka policajaca

Miskovic stoji iza strajka advokata

Miskovic stoji iz kritike Vucicu 

Miskovic stoji iza protesta protiv vlade

Miskovic kritikuje smanjenje penzija

Miskovic pravi klipove ismevanja na racun Feketickog supermena

 

 

Ovo je samo deo,mozda 15% onoga sto su snsovski mediji Vidovdan,Informer,Kurir i ostala gamad objavljivali. Svi ste vi Dragani J Vucicevici.

  • Волим 1

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I kako se sada ovo dovodi u vezu sa zeljom ministra da se promovise po medijima kada tamo gde su poslali letelicu nema novinara a ima ih tamo gde je trebalo prvibitno sleteti? A gde se nije pojavio ministar? Kakva je to zelja za medijskom promocijom onda i o cemu se prica vec mesec dana da su ljudi stradali jer je ovaj hteo da se slika?

Па не знам брате како да ти се објасни нешто овако очигледно... Једино да ти се нацрта... 

 

Уосталом, Марко Волим Сина Божијег је синоћ написао одличан статус у којем је у једној реченици "нацртао" све...

 

https://www.pouke.org/forum/user/6427-volim-sina-bozjeg/

Измењено од Милан Ракић
Последња реченица и линк накнадно додати...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јер извештај није састављала цела Војска, већ само неколико људи, а технички је довољна шачица људи да лажира нешто у чему је учествовало много више људи, јер док свако ради свој посао, десетине људи, само пар људи све то саставља и излази са тим у јавност.

.

Pa nusu nepismeni ni ostali koji su ucestvovali Sijskinicu.

Sedam poginulih je tu bilo, tu su radile desetine ljudi u laboratoriji. Mislis da nusu svi oni do jednog culi kakvi su nalazi krvi tecimo za Mehica? Mislis da niko od njih nema usta da kaze da nije istina? Ili da nema i sada uzoraka po friziderima na VMA i da se sve moze ponoviti ako treba?

Sumnjas li u verodostojnost audio snimka komunikacije pilota i kontrolora?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nusu nepismeni ni ostali koji su ucestvovali Sijskinicu.

Sedam poginulih je tu bilo, tu su radile desetine ljudi u laboratoriji. Mislis da nusu svi oni do jednog culi kakvi su nalazi krvi tecimo za Mehica? Mislis da niko od njih nema usta da kaze da nije istina? Ili da nema i sada uzoraka po friziderima na VMA i da se sve moze ponoviti ako treba?

Sumnjas li u verodostojnost audio snimka komunikacije pilota i kontrolora?

 

Али ја уопште не тврдим било шта, не кажем да је извештај намештен, лажиран или било шта слично, само кажем да то није немогуће.

 

Не сумњам у веродостојност.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako ne verujes kad zivimo u diktaturi politickog marketinga. Sve se podredjuje marketingu, spinovanju i medijskim manipulacijama. Kad ne postoji nista realno na terenu da je uradjeno, sve mora da se laze i folira.

 

 

Pa ovo vazi ne samo za ove na vlasti vec jos vise za one koji bi da dodju na vlast a o ovome drugome se radi u ovom slucaju ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najgore je što misliš da smo mi opozicija vlasti. A ta opozicija je isto što i vlast, nadopunjuju se i proždiru sve zajedno.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sto informer pise a vidovdan samo prenosi?

 

Видовдан преноси и е-новине и то кад пљују видовдан

Видовдан преноси и аутономију.инфо Сабахудина Динка Грухоњића, па неки читаоци Видовдана у коментарима питају да ли је Видовдан аутономашко гласило. Видовдан преноси све што има бомбастичне наслове и што је занимљиво публици Видовдана. 

Видовдан је објавио и твоје писање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam licno isekao ove postove i spojio u fotosopu. NIsam obracao paznju na vreme postovanja. Bilo mi je samo fascinantno da su toliko bezobrazni u svojoj retardiranosti da su u stanju da napisu tri identicna posta. Oni te postove ne smisljaju, dobijaju ih u tabelama pa ih kopiraju po komentarima i drustvenim mrezama.

 

 

 

Daj Boze i da nisi napisao one postove ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прочитај извор информације

Ниси ваљда толико неписмен?

 

Oh pardon... kakve ljige ovi iz VIdovdanam Informera i Pravde... kanalizacija srpskog nivnarstva.

 

 

Inace, tja Pajtic je koz na kakav sve, ali bi morao da bude poprilicno autistican pa da izjavi ovako nesto... isto vazi i za one koji veruju da je tako nesto izjavio.

 

Ne kazem da ne misli tako. Ko zna sta sve taj misli... Ali stvarn otreba budes tezak tenkre pa da tako nesto i vokalizujes.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Citat:

 

"Је ли пилот мајор Омер Мехић имао искуства на слетању на Аеродром „Никола Тесла”? Имао је велики број сати слетања управо на том аеродрому за послове фирме „Циклонизација” из Новог Сада."

 

 

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Helikopter-pao-u-jezero.lt.html

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne obracajte paznju na Barona. On ne misli ovo sto pise. On ima patolosku potrebu da tera kontru po svaku cenu, verovatno ima neku zelju da bude najveci trol ikada ali ce Muramasu tesko da skine sa tog trona.

 

Ako zelite da Baron krene da pljuje po Vucicu i da prica kako je Vucic licno naredio sletanje helikoptera u BG da bi se ministri slikali, sve sto treba da uradite jeste da otvorite novu temu u kojoj cemo pisati o tome kako je izvestaj validan, a piloti pijani, sami survali helikopter...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Barone, helikopter nisu srusili ministri niti Vucic i niko to nije ni rekao. Helikopter JESTE srusen zbog nesrecnih okolnosti. Rusenje helikoptera JESTE nesreca.

 

Helikoptereovo prisustvo na Nikoli Tesli mimo piloteove procene, nije nesreca... e tu je problem...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daj Boze i da nisi napisao one postove ...

 

Nisi svestan sta sam  u stanju da uradim za sendvic...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace, tja Pajtic je koz na kakav sve, ali bi morao da bude poprilicno autistican pa da izjavi ovako nesto... isto vazi i za one koji veruju da je tako nesto izjavio.

 

Najgore sto ovo smece Informer pise da imaju SMS prepisku ali ne objavljuju. Sigurno ne bi iskoristili priliku da to postave...

 

 

 

Naš list je u posedu i SMS prepiske iz koje se vidi da Pajtić od svojih ljudi traži da "forsiraju helikopter" jer su "mrtvi piloti najveća politička šansa DS"?!

 

A i ovi sto prenose nisu nista bolji, bruka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...