Jump to content

Америка постоји 239 година, а у рату је провела 222 године


Препоручена порука

Такав ум којег ти наводиш је затвореник бреј. и то од рођења. Си ти заборавио шта си написао?

 

Uravo tako... zatvorenik u sopstvenoj gordosti i sopsvenim predsrausadama... samo takav covek moze bolesnim da nazove drugog sasvim normalnog coveka... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Млађони,

 

Не можеш подржати геј права (брак и усвајање деце) и бити члан Цркве. Мислим можеш али које Цркве.

 

A moze li da ide na svadbu u kafani i da se prezdere od janjetine i torte i da bude clan Crkve?

 

Moze li svestenik da se poda telesnim zadovoljstvima uzivanja u hrani i da nabije cirka 130kg zive vage i da bude clan Crkve?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

@@Млађони,

Не можеш подржати геј права (брак и усвајање деце) и бити члан Цркве. Мислим можеш али које Цркве.

Jesu li se apostoli ikada zalagali da se gresnicima oduzimaju prava? Jesu li hteli ikome ista da zabranjuju?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crkva ne može podržati ili opravdati nešto što u svojoj zajednici zabranjuje. Ako društvo većinski ima crkvenu svest, onda ima pravo da u svojim institucijama ne dozvoli gej brakove i njihovo usvajanje dece.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crkva ne može podržati ili opravdati nešto što u svojoj zajednici zabranjuje. Ako društvo većinski ima crkvenu svest, onda ima pravo da u svojim institucijama ne dozvoli gej brakove i njihovo usvajanje dece.

Crkva nema pravo da namece drugima (necrkvenima) svoje svetonazore i principe. Tu 'crkvenu svest' ima 1% ljudi koji se izjasnjavaju hriscanima... i njima sigurno ne treba nikakva drzavna zabrana da ne bi izvrsili abortus.

Plus, ako crkva gleda da obespravi gejeve, oni ce time samo biti jos dalje odgurnuti od nje. A ako je u crkvi spasenje, onda ih to gura i dalje od toga...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crkva nema pravo da namece drugima (necrkvenima) svoje svetonazore i principe. Tu 'crkvenu svest' ima 1% ljudi koji se izjasnjavaju hriscanima... i njima sigurno ne treba nikakva drzavna zabrana da ne bi izvrsili abortus.

Plus, ako crkva gleda da obespravi gejeve, oni ce time samo biti jos dalje odgurnuti od nje.

Pa sta ce crkvi pederi?Ako crkva nece da ih obespravi neka im dozvoli onda i crkveno vencanje ovako ih diskriminise u odnosu na ostale vernike.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sram bilo Boga da izusti ovakve ,,sramote,,

Ko bi muškarca obležao kao ženu, učiniše gadnu stvar obojica; da se pogube; krv njihova na njih.

Ako si Hriscanin, onda si Hristov sledbenik, to znaci to, a on je rekao (kad su nasli neku zenu da je prekrsila zakon iz dela knjige odakle si izvadio to sad, cime je inace pokazao kako da se odnosimo prema tim 'pravilima'): "koji je od vas bez greha, neka baci prvi kamen".

Nego ko je tebe ucio te talibanske budalastine? Da se izvrsava smrtna kazna na gejevima, to bi hteo? Mozda bi ti vise lezao radikalni islam onda, oni to tako rade... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako si Hriscanin, onda si Hristov sledbenik, to znaci to, a on je rekao (kad su nasli neku zenu da je prekrsila zakon iz dela knjige odakle si izvadio to sad, cime je pokazao kako da se odnosimo prema tim 'pravilima'): "koji je od vas bez greha, neka baci prvi kamen".

Ko je tebe ucio te talibanske budalastine? Da se izvrsava smrtna kazna na gejevima, to bi hteo? Mozda bi ti vise lezao radikalni islam onda, oni to tako rade... :)

A Hristos podrzava pederizam u Crkvi?Ne znam za ovo po tebi je onda straozavetni Bog taliban i radikalni islamista pa vidi s njim.Od njega sam to cuo da tako treba sa pederima mada se ne slazem.Oni su bolesni ljudi i treba im pomoci.Treba ih poslati kod Miroljuba na kliniku da se izlece. :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A Hristos podrzava pederizam u Crkvi?Ne znam za ovo po tebi je onda straozavetni Bog taliban i radikalni islamista pa vidi s njim.Od njega sam to cuo da tako treba sa pederima mada se ne slazem.Oni su bolesni ljudi i treba im pomoci.Treba ih poslati kod Miroljuba na kliniku da se izlece. :))

Ne podrzava, naravno.

Stari Zavet se tumaci SAMO u svetlu Novog, i tako se moze i razumeti... Inace imas cistu kontradikciju. Npr. ti Mojsijevi zakoni su propisi doneti cisto da koliko-toliko odrzavaju ljudsku zajednicu tog doba, da ne bude haos i anarhija. To je po danasnjim civilizacijskim merilima cisto ludilo, kad bi te propise neko mislio sad da primenjuje...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato ih predade Bog u sramne slasti; jer žene njihove pretvoriše putno upotrebljavanje u besputno. 27 Tako i ljudi ostavivši putno upotrebljavanje ženskog roda, raspališe se željom svojom jedan na drugog, i ljudi s ljudima činjahu sram, i platu koja trebaše za prevaru njihovu primahu na sebi.

28 I kao što ne marahu da poznadu Boga, zato ih Bog predade u pokvaren um da čine šta ne valja, 29 Da budu napunjeni svake nepravde, kurvarstva, zloće, lakomstva, pakosti; puni zavisti, ubistva, svađe lukavstva, zloćudnosti; 30Šaptači, opadači, bogomrsci, siledžije, hvališe, ponositi, izmišljači zala, nepokorni roditeljima, 31 Nerazumni, nevere, neljubavni, neprimirljivi, nemilostivi. 32 A neki pravdu Božiju poznavši da koji to čine zaslužuju smrt, ne samo to čine, nego pristaju na to i onima koji čine.

 

Evo i iz Novoga Zaveta a onda valjda vazi za hriscane.Talibanski nego sta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...