Jump to content

Da li danasnji muskarci cijene djevice ...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Danasnji muskarci ne cijene cednost kod zene, najcesce mastaju da ozene djevicu a kad treba da se potrude oko neke ,cak i jako privlacne djevice nemaju  volje  ili  mozda snage da se odreknu svojih potreba.

Ne boj  se ...VJERUJ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danasnji muskarci ne cijene cednost kod zene, najcesce mastaju da ozene djevicu a kad treba da se potrude oko neke ,cak i jako privlacne djevice nemaju  volje  ili  mozda snage da se odreknu svojih potreba.

Kad sam završio s gledanjem ovog klipa, videh vašu temu, dakle, slučajnost ne postoji :)

Ovi cene nevinost, cena ide i do 5 000 eura ;)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam jedno pitanje za vas dvojicu. Da mozete da birate izmedju dva kamena prvi je dijamant koga svi zele ali je vecini nedostizan  a drugi je svarovski kamen kojeg moze imati vecina ljudi ...Sta biste izabrali 

Ne boj  se ...VJERUJ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam jedno pitanje za vas dvojicu. Da mozete da birate izmedju dva kamena prvi je dijamant koga svi zele ali je vecini nedostizan  a drugi je svarovski kamen kojeg moze imati vecina ljudi ...Sta biste izabrali 

Ja uvek biram sarmu :D

Nisam materijalista al volim da jedem, što se mene tiče ne mora biti nevina, samo nek zna da kuva :D :D

Izabrao bi ovaj prvi, zato što je skuplji, redak i odmah bi ga prodao, pa bi nahranio sirotinju i dobio venac od Boga :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šalu na stranu, u Pravoslavnoj duhovnosti se ceni devstvenost, to je duhovna kategorija, za razliku od nevinosti koja je telesna.

Kod nas se uvek cenila ta fizička nevinost, muškarci iz sujete je vole, žene isto tako, što zbog pohvale okoline, što zbog bolje udaje.

Dakle, to  nema veze sa Hrišćanstvom, i Komunisti i Budisti i Hinduisti se isto tako ponašaju.

E sad, ako je neka devojka nevina iz razloga zdrave duhovnosti , to je već nešto što ja lično cenim.

Kao i moral, moral cenim samo ako je neusiljena projava dobrote, moralisti kojima je moral cilj sam po sebi su najčešće patološki arogantni, takvi su kamenovali bludnicu, Hristos, kao devstven , je rekao : Ko je bez greha nek prvi baci kamen.

Sveta Marija Egipćanka je bila prostitutka, umrla je kao devstvena.

Sve na ovom svetu se može upotrebiti i zloupotrebiti, sve zavisi koji su polazne osnove.

Ako je neka devojka fizički nevina a zbog toga misli da više vredi nego druge devojke, da je bolja od drugih i sl osobine, ja kao Pravoslavni Hrišćanin nemam tu nekog skim imam zajednička interesovanja i teme.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danasnji muskarci ne cijene cednost kod zene, najcesce mastaju da ozene djevicu a kad treba da se potrude oko neke ,cak i jako privlacne djevice nemaju  volje  ili  mozda snage da se odreknu svojih potreba.

Zdravka, evo ja cijenim cednost kod zene i da, bilo bi lijepo ozeniti djevicu, vjernicu, mada je danas takvih malo :(

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a pitanje za tebe Zdravka:

 

navedi mi razloge zbog kojih mislis da je devica vrednija od devojke koja to nije?

 

jel kapiras gordost?

 

ja kapiram da mozda ima problem sa momcima koji su kako kazes ne strpljivi ali to je neka sasvim sasvim druga tema od ovoga sto ti postavljas kao pitanje. jos u prvom postu mi se to ucinilo ali kasnije se definitivno potvrdilo, ti nevinu devojku uzdides u smislu da one koje to nisu su neka niza klasa, sto je sve samo ne istina.

 

i pravo da ti kazem kada bi birao devojku pre bi birao ona koja mi po raznim pitanjima odgovara a ako jos i nije nevina, fantasticno. mozda zvuci pregrubo ali je tako.

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a pitanje za tebe Zdravka:

 

navedi mi razloge zbog kojih mislis da je devica vrednija od devojke koja to nije?

 

jel kapiras gordost?

 

ja kapiram da mozda ima problem sa momcima koji su kako kazes ne strpljivi ali to je neka sasvim sasvim druga tema od ovoga sto ti postavljas kao pitanje. jos u prvom postu mi se to ucinilo ali kasnije se definitivno potvrdilo, ti nevinu devojku uzdides u smislu da one koje to nisu su neka niza klasa, sto je sve samo ne istina.

 

i pravo da ti kazem kada bi birao devojku pre bi birao ona koja mi po raznim pitanjima odgovara a ako jos i nije nevina, fantasticno. mozda zvuci pregrubo ali je tako.

Dragisa, nevina djevojka, vjernica je 'vrjednija' zato sto nije pocinila grijeh (seks prije braka).

Ako sam dobro razumio ti bi prije izabrao djevojku koja nije nevina?

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...