Jump to content

Дневник излапеле домаћице


Препоручена порука

Trikovi-za-uvek-blistav-racunar.jpg

http://www.naxi.rs:8080/media/images/o/Trikovi-za-uvek-blistav-racunar.jpg

 

 

Гледам га како се цакли, сав сјајан , кул и пре свега само мој... 

Напокон да и ја дођем на ред после мужа, деце, родитеља, брата, снајке и њихових клинаца, заови, заовичина и....

 

Тако сам се надала да ћу некад када будем примила неке лепе паре, отићи у прву комп шоп радњу и онај најлепши и са најбољим перфомансама, не гледавши у цену, показати продавцу и сва важна лупити камару пара касирки и рећи: "Запакујте ми , молим вас, журим!"

 

Замишљала сам тај тренутак милион и икс пута. Продавачици спадају наочари са носа од суме пара , продавац се смејули и сав ужурбан око паковања покушава да ми изађе у сусрет, а возач благонаклоно клима главом у знак одобравања и само што не каже, ви сте најбољи хакер на свету белом!

  Осетих благо дрмусање... :"Мамаааа, мамаа, нешто ти се пуши из рерне!

"Ух, цркла да Бог да!, Само ти Јоко маштај а вечера ти се здимила! Ух, спалила се мајци!"- вриштим и млатим крпом да растурим димну завесу у кухињи... деца кашљу, отварам врата и бацам тепсију на праг. 

Биће весело вечерас. Шта сад да смислим? Чиме да се вадим? Где ми је сад она свота пара и један љубазни шофер да скочи до неког ресторана и купи нам нешто за вечеру?

ОооооООооо , лудеее жене! 

Ма, нема везе... увек су ту шпагете на брзака, а и деца их воле. 

Само да се извучем из ове кухиње и седнем за лап топ и да га још једном додирнем и на миру куцкам по његовој тастатури...

А тако је леп !!!

Па још само мој!

Само да спремим вечеру, испеглам ону гомилу веша, ставим ону гомилу прљавог веша у машину, прегледам деци домаћи, изаберем шта ће обући ујутру, Јолу испеглам кошуљу и оне његове омиљене фармерке (мора да има сутра одбор, увек тера инат директорки, неће да обуче одело као сав нормалан свет), ух, морам и мајку да позовем да видим да ли су им стигли резултати велике крвне листе (шта ћеш, старо јадно), и после прања судова када окачим веш да се суши седнем и почнем, онако за моју душу, нову тему на ЖРУ форуму на свом новом лап топу.

Ух, сад се сетих, о Боже, да ли сам искључила рерну???

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

седнем и почнем, онако за моју душу, нову тему на ЖРУ форуму на свом новом лап топу.

 

facenew22222222  

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух, сад се сетих, о Боже, да ли сам искључила рерну???

Super tema i ovo me podseca na mene.mada ja cesto i peglu proveravam... :.mislise. 1324_womens :good2:

  • Волим 1

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bravo Yoko...... :aplauz: :good2: radujem se tvom dnevniku...kako pronalazim sebe u ovom tekstu.... :)))

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Супер Yoko :aplauz: Подсећаш ме на мене :D Само настави!

Ти си излапела, Таша очајна домаћица... Шта ли мени преостаје joooj

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Yoko....di si...?

nisi valjda toliko izlapela da si zaboravila da dodjes na forum...? :.mislise. 1324_womens0703_read

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Sympathy-Quotes-12.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...