Jump to content

Покрет Наши приступио радикалском изборном блоку, позване и Двери

Оцени ову тему


Candy Butcher

Препоручена порука

Само нам још фашисти фале у парламенту, недо Бог да ови прођу цензус. http://www.pravda.rs/2014/02/07/pokret-nasi-pristupio-radikalskom-izbornom-bloku-pozvane-i-dveri/

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја у тим момцима не видим ни "ф" од фашизма, него истинску бригу за своје отачаство и свој народ.

Сваки дан смо пред изборима, сваки дан бирамо коме ћемо га посветити дали Богу или противнику.

И не чињење добра је својеврсно зло. Они који воле свој народ, желе да нас је више, желе и економски просперитет,

шта има ту лоше?

Србија може засијати само са витеозвима, а витез је свако од нас ко држи до своје вере и народа, млитавци,

нису ничији, и свачији, ко више плати.

Дозволимо, барем онима који имају кичме и снаге да се изборе за темелјне људске вредности да кажу шта имају,

и да покажу на крају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ти који имају кичме и снаге су ти тзв. "Наши", "Образ", радикали?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Они који воле свој народ, желе да нас је више, желе и економски просперитет,

шта има ту лоше?

 

 

Sve ovo i vise je Hitler zelio svojim ljubljenim Njemcima. 

 

Ovi isto toliko koliko je i on znao sta su temeljne ljudske vrijednosti. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја у тим момцима не видим ни "ф" од фашизма, него истинску бригу за своје отачаство и свој народ.

Сваки дан смо пред изборима, сваки дан бирамо коме ћемо га посветити дали Богу или противнику.

И не чињење добра је својеврсно зло. Они који воле свој народ, желе да нас је више, желе и економски просперитет,

шта има ту лоше?

Србија може засијати само са витеозвима, а витез је свако од нас ко држи до своје вере и народа, млитавци,

нису ничији, и свачији, ко више плати.

Дозволимо, барем онима који имају кичме и снаге да се изборе за темелјне људске вредности да кажу шта имају,

и да покажу на крају.

Ãko su ovi navedeni kicma onda bih radije bio bezkicmenjak!

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако са Дверима и Образом коначно не победе на изборима и не узму власт у руке да спасу ову напаћену земљу, никад неће!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nadam se da Dveri nece pasti u ovu zamku. Zao mi je da nije moglo da dodje do koalicije DSS i Dveri jer bi to bilo odlicno. Koalicija radikala sa obrazom i nasima je trla baba lan. Ko god im da glas to je tracenje glasova.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само нам још фашисти фале у парламенту, недо Бог да ови прођу цензус. http://www.pravda.rs/2014/02/07/pokret-nasi-pristupio-radikalskom-izbornom-bloku-pozvane-i-dveri/

 

Pa sad, nije da ih nismo imali ( u skupstini, sada su udarnici po stadionima i ulicama)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nadam se da Dveri nece pasti u ovu zamku. Zao mi je da nije moglo da dodje do koalicije DSS i Dveri jer bi to bilo odlicno. Koalicija radikala sa obrazom i nasima je trla baba lan. Ko god im da glas to je tracenje glasova.

 

A sto bi DSS nekome pravila capraz divan i zvala ga u svoju partiju? DSS ima svoje biracko tzelo,

dobijajuu oko 7-% glasova i zadovoljni su jer i zele da budu samo opozicija.

Slicno kao i LDP.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Двери су демантовале да су позване од СРС-а. Назвали су Шаровићеву изјаву пропагандом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve ovo i vise je Hitler zelio svojim ljubljenim Njemcima. 

 

Ovi isto toliko koliko je i on znao sta su temeljne ljudske vrijednosti. 

То вам је стварно грозна успоредба и не знам откуд вам таква асоцијација.

Хитлер који је ојадио и упепелио толико народа, да буде као и наши браћа Срби из споменутих странака...

Ја не живим у Србији и не припадам нити једној странци, само износим своје утиске, о свему шта видим и прочитам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...