Jump to content

Покрет Наши приступио радикалском изборном блоку, позване и Двери

Оцени ову тему


Candy Butcher

Препоручена порука

Ако са Дверима и Образом коначно не победе на изборима и не узму власт у руке да спасу ову напаћену земљу, никад неће!

 

Детаљи  Објављено 07 фебруар 2014
 
 
Покрет Двери никада није добио ни званичан ни незваничан позив СРС за заједничку сарадњу на наступајућим ванредним републичким изборима. Logo-Dveri-crveni-2014.jpg

Покрет Двери се јавно захваљује Немањи Шаровићу, заменику председника СРС, на јавном позиву на патриотску сарадњу за коју се Двери, и то треба посебно нагласити, годинама уназад залажу. Мали проблем је у томе што Покрет Двери никада није добио никакав позив СРС на заједничку сарадњу и предизборну коалицију. Ако под тим позивом Немања Шаровић подразумева учлањење два представника Двери у СРС и кандидовање за народне посланике на листи СРС, као што је урађено у случају представника Наших и Образа, онда то није никакав позив на сарадњу наше две политичке организације већ позив да угасимо Покрет Двери и да се двојица представника учлане у СРС и решавају личне политичке каријере.

Да смо мислили да је начин на који СРС заступа своју политику најбољи одавно бисмо се учланили у СРС. Основали смо Двери пре 15 година, а политички покрет пре три године, зато што смо сматрали да су Србији потребни и нови људи, нова енергија и нови начин политичког деловања после 20 година истих људи и истих идеја.

Да су водећи представници Покрета Двери желели да гањају личне политичке каријере и интересе могли су то одавно кроз друге политичке странке, али се нисмо зато сабрали у Дверима, већ да пробамо да нешто променимо на боље у Србији.

Већи проблем је што овај јавни позив Немање Шаровића више личи на маркетиншки трик да би се закамуфлирало одбијање СРС да се са Дверима истински сарађује, што је жеља већине градских и општинских одбора СРС у Србији који нам се свакодневно јављају, незадовољни недавном одлуком Председничког колегијума СРС да одбаци идеју предизборне коалиције са Покретом Двери. Али маркетиншки потези су природан део предизборне кампање, па се користимо приликом да СРС-у пожелимо сваки успех на наступајућим изборима.

Остајемо заинтересовани за предизборну и отворени за сваку постизборну сарадњу са свим патриотским организацијама које се залажу одбрану Косова и Метохије у саставу Србије, прекид преговора са ЕУ и окретање Србије ка Русији и евроазијским интеграцијама, што је спољно-политичка основа нашег програма.

 

Информативна служба Покрета Двери

 

http://www.dverisrpske.com/sr/nas-stav/4822-odgovor-dveri-na-marketinski-trik-nemanje-sarovica.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne razumem sta si hteo da kažeš, ako može pojasni.

Lepo gde u Novom zavetu ima da da Božiji sledbenici gaze nekoga, da ubijaju itd, nema.

 

A Stari zavet je put toga, ubijala se i mala deca u ime Boga, istrebljivali cela sela itd.

Dakle sasvim se logično zaključuje da ovi što se zalažu za gaženje i satiranje jeretika i protivnika hrišćanstva ustvari ljudi koji nisu stigli do Novog zaveta, ako su uopšte otvorili Bibliju.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

aaa jelll a ti se ravnas sa HRistom? a ovo nije gazenje goveka, nego je gazenje onoga sto jeretici hule na crkvu Hristovu...

 

a ti odahviing sta se ti petljas samo potpaljujes vatru,a vamo kao stitis coveka da da

"Хришћани не могу имати ни другу верунити другу меру до веру у Христа и Христа као меру''.- Патријах Павле

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo gde u Novom zavetu ima da da Božiji sledbenici gaze nekoga, da ubijaju itd, nema.

 

A Stari zavet je put toga, ubijala se i mala deca u ime Boga, istrebljivali cela sela itd.

Dakle sasvim se logično zaključuje da ovi što se zalažu za gaženje i satiranje jeretika i protivnika hrišćanstva ustvari ljudi koji nisu stigli do Novog zaveta, ako su uopšte otvorili Bibliju.

Мора да ти читаш неку ''атеистичку библију'' где само цветају љубичице и певају славуји.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Хришћани не могу имати ни другу верунити другу меру до веру у Христа и Христа као меру''.- Патријах Павле

a jeli sad si pocao i da citiras kao subotari auuu ccc...

 

a vidi sta sv.patrijarh kaze , hriscani ne mogu imati drugu veru, znaci svako krivo ucenje se odseca i gazi, a tebi zao sto se gazi jel ijuu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znaci svako krivo ucenje se odseca i gazi, a tebi zao sto se gazi jel ijuu
хахахахаха само нек си убацио реч "газити" у тумачење, не да ми је жао него ми је одвратно, а дупло су ми одвратнији типови који су осмислили ту и сличне "иконе" 
  • Волим 1

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a jeli sad si pocao i da citiras kao subotari auuu ccc...

 

a vidi sta sv.patrijarh kaze , hriscani ne mogu imati drugu veru, znaci svako krivo ucenje se odseca i gazi, a tebi zao sto se gazi jel ijuu

 

Pa ni Jevreji ne mogu imati drugu , ni budisti, ne znam u cemu je i gde je mudrost u ovoj recenici za koju

ne mogu ni da zamislim da je patrijarh ili bilo crkveni veledostojnik rekao ili napisao.

To bi bilo isto kao kada bih ja rekla da Srbi ne mogu imat drugi jezik osim srpsko0g.

Mislim,.velika mudrost.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo gde u Novom zavetu ima da da Božiji sledbenici gaze nekoga, da ubijaju itd, nema.

 

A Stari zavet je put toga, ubijala se i mala deca u ime Boga, istrebljivali cela sela itd.

Dakle sasvim se logično zaključuje da ovi što se zalažu za gaženje i satiranje jeretika i protivnika hrišćanstva ustvari ljudi koji nisu stigli do Novog zaveta, ako su uopšte otvorili Bibliju.

Беседа милостивог атеисте на Библијске теме, 26. Јануара 2014. лета Господњег. :D

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego šta nam je za glavnim forumskim Dverašem Nedeljkom, odavno ga nisam video na forumu.

 

Nikad nije uspeo da izadje na kraj sa rezultatima proslih izbora... to ga je dotuklo :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...