Jump to content

Романтично је.....

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

sitnice. ubran cvetic, zagrljaj... -_-

'Ali koji se nadaju Gospodu, dobijaju novu snagu, podižu se na krilima kao orlovi, trče i ne sustaju, hode i ne more se.'

 

-Isaija 40:31

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...kada mi sječe hranu u mom tanjiru dok večeramo, da se ja ne bih borila sa njom, a onda nježno pokupi moju kosu da mi ne smeta dok jedem.

Poželim da taj tren traje vječno. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Који поступак неке особе бих сматрао романтичиним?

 

Поступак да је ту! Присутна! Зајеби држање за руке и грљење и којешта друго! (то би била романтична премија ко добитак на бингу)

 

Уосталом и то је понекад без везе. Јер.. шта знаши реч "романтика"? Јел неко мислио о томе? Није! Е.. сад гуглајте. Нећу да вам кажем. :bleh:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...kada mi sječe hranu u mom tanjiru dok večeramo, da se ja ne bih borila sa njom, a onda nježno pokupi moju kosu da mi ne smeta dok jedem.

Poželim da taj tren traje vječno. :)

:aplauz: :good2:

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kada ti na vrata stigne predivan buket cveca sa njegovom porukom....

 

kada ti recituje omiljene stihove....

 

kada ti peva omiljenu pesmu....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Романтика је и најмањи поклон који је поклоњен од срца . Цвет је веома леп поклон ако је од срца од оног који поклања.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

romantika.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljubav-na-plazi.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел се важи ако их сам измисли? :)))

of course..... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дефинитивно ми није романтично оно се, по шаблону, сматра романтичним. 

Мој муж и ја имамо мноштво нама предивних тренутака, који би се осталима чинили глупим, затим неке наше "шифре", наше песме....и све то ми је бесконачно романтично.

На пример, кад смо купили (на почетку брака) веш машину  принели смо столице, узели нешто за грицкање и сели да гледамо како се врти бубањ, пошто нам се ТВ пар дана пре тога покварио. Слатко смо се смејали нашој "генијалној" импровизацији.

Због таквих ствари наши ближњи, добродушно, кажу да смо смешни и мало блесави. :stadaradim:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дефинитивно ми није романтично оно се, по шаблону, сматра романтичним. 

Мој муж и ја имамо мноштво нама предивних тренутака, који би се осталима чинили глупим, затим неке наше "шифре", наше песме....и све то ми је бесконачно романтично.

На пример, кад смо купили (на почетку брака) веш машину  принели смо столице, узели нешто за грицкање и сели да гледамо како се врти бубањ, пошто нам се ТВ пар дана пре тога покварио. Слатко смо се смејали нашој "генијалној" импровизацији.

Због таквих ствари наши ближњи, добродушно, кажу да смо смешни и мало блесави. :stadaradim:

 

Па старовремски људи :bleh:  Само кажи да немате ни један развод иза себе па да се онесвестим :0222_shocked:

 

Шалим се само. Живи били! :D О томе многи сањају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...