Jump to content

Пратите ли серије? Које су Вам најомиљеније?

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

Др. Хаус. Иако сам скинула, још одавно, свих 6 сезона, сад гледам и на Авали и на ХРТ. "секс и град", такође гледам 28. пут. Сад сам се навукла,како сам на боловању и у кревету, на ону серију на Б92-"Индија-љубавна прича". мислииим....сапуница, ал` високо буџетна, па још бразилска, па ми то дође као оправдање  :bla:

Mozete da mi date link ? Jos ako imaju prevod  0442_feel

Posalite mi PP  0110_hahaha

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 368
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

mense0198626478946378946...da pratim i gledam TV serije...ali od kako sam na FB...ne pratim serije...a ne gledam ni TV-e...

a posto sam neke serije zapocela pratiti.. nasla sam neke od propustenih epizoda i odgledala na youtubu...

moja omiljena serija iz detinsjtva...jeste...Zgode i nezgode grizli Adamsa...neko je pomenuo i Jelenka...i to mi je draga serija...

a od novijih serijala tu su...

Kapri - predivan italijanska serija....slede dve odlicne TV novele, hrvastke produkcije : Dolina sunca i serija ...Sve ce biti dobro (ili  sve ce biti bolje)...

a ne smem da zaboravim fantasticnu tursku seriju  ''BINBIR GECE'' (Seherezadu i 1001 noc)... koja se upravo iznova emituje ovih dana...ali nazalost ne stizem da pratim... 0442_feel...

''Имај времена за РАД - то је цена УСПЕХА ... Имај времена за РАЗМИШЉАЊЕ - то је извор МОЋИ ... Имај времена за ИГРУ - то је тајна МЛАДОСТИ ... Имај времена за ЧИТАЊЕ - то је основа МУДРОСТИ ... Имај времена за ПРИЈАТЕЉСТВА - то је пут СРЕЋЕ ... Имај времена за САЊАРЕЊЕ - то је пут ка ЗВЕЗДАМА ... Имај времена да ВОЛИШ и да те ВОЛЕ - то је привилегија богова ... Имај времена да гледаш ОКО СЕБЕ - сувише је кратак дан за себичност ... Имај времена за СМЕХ - то је МУЗИКА ДУШЕ ...''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:drugarstvo: :mad:

Постављена слика

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hmm.

Recimo, Gorki plodovi, Otvorena vrata, Vratice se rode, Ranjeni orao, Dr. House.  4chsmu1

Ne mogu sad vishe da se sjetim :)

"Slusaj, dete moje! Kad Bog dopusta da se dogodi nesto lose, na kraju se iz toga radja nesto dobro. Upamti to."

Iz Ja-grada u Ti-grad

Link to comment
Подели на овим сајтовима

као дете...

Постављена слика

Постављена слика

гомилу шпанских серија, престала негде око 1. године средње, разне по мало, али мекбил, симсонове...

Чудо нико није гледао чуваре плаже

Пре пар година ме одушевио овај цртаћ:

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре пар година ме одушевио овај цртаћ:

Постављена слика

Last airbender  4chsmu1

Izasla je i filmska verzija skoro, al je po svemu sudeci totalni promasaj.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

  greengrin dada winter

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sex i grad,Ali Mekbil,Ocajne domacice,Rezi me,Milenijum,Mesto zlocina.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...