Jump to content

Ко су демони и какав је њихов утицај на људе.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Sad razmisljam:Ako covek ima slobodnu volju,demoni ga vuku da radi lose i to se stalno potencira ta prica.Da li ga onda andjeli vuku na svoju stranu?Ako je odgovor potvrdan zasto se malo o tome ne pise,da se ohrabre ljudi.Ako nije tako to onda nije fer,ispada da je covek prepusten sam da se bori protiv celog pakla.

Znaci,ako me protiv moje volje tj bez mog znanja toliko demona napada,ja onda imam pravo da verujem da je moj Gospod isto tako bez mog znanja poslao armiju andjela da me cuvaju i stite.

Think positive :))

Па нормално да и анђели вуку на другу страну. јел ти се дешавало док о некоме мислиш лоше и спремаш се да урадиш нешто тако лоше, да ти се појаве и благе мисли које те наговарају да не чиниш зло. Које те наговарају на добро оправдавајући онога на кога си љут. Ако си имао онда увиђаш да се у свакоме од нас води борба између добра и зла. Па код неког победу односе зли а код неког добри духови. Наша слободна воља се огледа у томе којим ћемо духовима посвећивати пажњу а не шта ћемо учинити јер чињење није ствар наше воље већ закона Божјег по коме духови морају да поштују нашу вољу, били они зли или добри.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U tekstu ima i sto jeste i sto nije, bar po mom misljenju, koje nije merodavno, ali dovoljno da smem da kazem da ima poluistina

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако обратимо пажњу на најновија научна открића на пољу генетике видећем да су гени између осталог утичу и на наше понашање као и на наше колективно понашање. Ген или преведено род на енглеском се изговара џин а у ислану се џини зову духови.

 

 HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

 

 MEGA ROFL



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A dzin je inace i alkoholno pice koje su smislili ko drugo do demoni, a pise se "gin" znaci od litre se gine :P

A ima jos, dzinovi su ustvari nastali od Anunakia i ljudi pa su dzinovi ustvari demoni, ako nisam nesto pomesao(pica)...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A volim i ja da čitam ove postove što počinju sa "najnovija naučna otkrića", ali još bolji su oni koji tako počinju a završavaju se sa "Zna se to odavno"

 

 

Ili "Ruski naucni su....gomila bullshita..  Ali CIUMIU6 to uspesno kriju od ostatka sveta.". 

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za zlo coveku ne trebaju demoni , covek je sam sposoban za najgnusnija dela , eto WWII kao primer ili zuta kuca ili... To sto neki ne mogu da shvate i prihvate da je jedno ljdsko bice sposbono za toliko zlo pa to isto zlo pripisuju demonima je sasvim druga prica . Tek po nekad po Bozijem promislu i dopustenju demoni kusaju neciju veru . U vecini slucajeva coveku veci demon od samog sebe ne treba

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ово знајте најпре да ће у последње дане доћи ругачи који ће живети по својим жељама,

Друга саборна петрова 3.3

 Када се деца скупе да се играју њих пореће дух игре. Јел да?

А који дух покреће вас на ругање? Мислите да нисте поседнути духом ругања кад овако реагујете!?

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH    MEGA ROFL
 

Мора да си поносан на себе кад напишеш нешто овако паметно, а видим имаш и лајкере.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ово знајте најпре да ће у последње дане доћи ругачи који ће живети по својим жељама,

Друга саборна петрова 3.3

 Када се деца скупе да се играју њих пореће дух игре. Јел да?

А који дух покреће вас на ругање? Мислите да нисте поседнути духом ругања кад овако реагујете!?

 

 

 

Мора да си поносан на себе кад напишеш нешто овако паметно, а видим имаш и лајкере.

 

 

Мисле да имају мишљење...и да је њихово...што посећују овакве теме ако им нису интересантне...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако обратимо пажњу на најновија научна открића на пољу генетике видећем да су гени између осталог утичу и на наше понашање као и на наше колективно понашање. Ген или преведено род на енглеском се изговара џин а у ислану се џини зову духови.

 

:D

 

Grome, brate, odakle ti ovo? Msm, kakve veze imaju geni i džinovi? Ovo ti je jedan baš OKOLIŠNI pristup.

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А који дух покреће вас на ругање? Мислите да нисте поседнути духом ругања кад овако реагујете!?

 

Bojim se da je jedini "duh" koji nas podstiče na ruganje  prisutan u tvojim postovima :)

Al' istina, nije lepo rugati se, zato nemoj više da nas iskušavaš...

  • Волим 1

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toliko pridavanje važnosti demonima je samo jedan od načina da opravdamo svoje loše izbore.

 

Slažem se, ali ipal ne treba ni zanemariti njihovo postojanje, jer je stvarno bilo slučajeva da demon osobi izađe na usta, u jednom manastiru nakon molive uz užasne nadljudske krikove i previjanja, izašao je poput crnog smrdljivog dima osobi kroz usta... Strašno! Međutim, ovaj tekst jeste istinit u većini svojih dijelova, ali ipak prestrašno napisan i malo mi to liči na one protestante koji straše ljude da će i za najmanju ruznu pomisao otići u pakao. Jednom sam ne znam ni ja kako ni otkud pročitala protestantsku knjigu, misleći da je pravoslavna, i pala sam u toliki strah da je to nezamislivo... Kad sam je pročitala bila mi je sumnjiva, i pretragom sam pronašla da je protestantska.. Ovaj tekst je veoma sličan njima, i smatram da ga ljudi "početnici" u vjeri ne bi trebali NIKAKO pročitati..

"Данашњи људи не мисле о вечности. Нису схватили дубљи смисао живота. Нису никада осетили оне друге, небеске радости."

Старац Пајсије Светогорац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не треба се плашити кад имамо Бога уз себе...Текст јесте као трилер али опет говори о реалности..чим попустиш у вери демони нападају...

ја некако увек замишљам да Бог стоји иза мене као див а ја сам величине његовог малог прста на нози и та Његова величина ми улива храброст у тешким тренуцима. Па, ко сме на мене..?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D

 

Grome, brate, odakle ti ovo? Msm, kakve veze imaju geni i džinovi? Ovo ti je jedan baš OKOLIŠNI pristup.

Џини су духови, не Џинови. пронађи неки превод Курана и видећеш да за духове се користи реч џини.

 

А у енглеском се реч која означава гене изговара исто џини.

Па онда објашњавам да гени који су одговорни за лучење супстанци као што су мелатонин, сератонин..утичу на наша расположења и самим тим на понашање и мисли којима се бавимо.

Даље закључујем да ако гени својим деловањем утичу на наше понашање онда је логичан закључак да су гени ти који одређују каквог ћемо духа ми бити. Да ли нас покреће дух игре или дух мржње,или нас паралише дух страха.

Тако да изводим закључак да Џини  и Гени имају нешто заједничко што изгледа није случајност.

 

Мсм, Данка, сестро, читај мало пажљивије! Значи, пажљивије!

Ево како то изгледа, Истеривање злих духова.

http://www.youtube.com/watch?v=JVelQ0MU6Ko

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...