Jump to content

Протест у Београду: „Остајемо у Србији“, говори Митрополит Амфилохије (видео)


Препоручена порука

Ako tako budeš razmišljao možda će ti Bugarska biti uskoro, a ne bi bilo prvi put.

Mada, neki se uvek prilagode.

 

Оће, ево Бугари се спремају за инвазију! Димитров већ победио Ђоковића...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako tako budeš razmišljao možda će ti Bugarska biti uskoro, a ne bi bilo prvi put.

Mada, neki se uvek prilagode.

 

Mi u Nisu samo cekamo da se zavrsi posao sa Vojvodinom pa da krenemo u pripajanje Bugarskoj. To vise niko i ne krije. Meni se ova zemlja zgadila za sva vremena. Odnos vlade prema gradjanima, odnos cvrkve prema ljudima, odnos politike prema svemu...

 

Sve je samo u Beograd, za Beograd i oko Beograda...

 

pa eto vam ga Beograd. Na!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нису ни луди, нити их ико притиска, већ су потрошили све паре и последња нада су им фондови ЕУ.

 

Ако је истина да очекују нешто од тих фондова  , онда стварно јесу психички болесни.  Није ЕУ ни добротворна установа да дели новац коме год треба нити су глупи и наивни да могу да их преваре. Сваки динар који добијемо од њих вратићемо стоструко и бојим се да Косово није ни изблиза довољно да покрије њихова потраживања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Издаја је оче била када су младиће слали да гину безвезе и "победе НАТО".

 

По теби испаде и св. кнез Лазар издајник.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Љотић и Недић су главни пример другосрбијанаца какву политику би требало да водимо у данашње време. Много ми је то чудно, пошто су они задрти анти фашисти. И борци за слободу!

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Ne, zato sto je knez Lazar imao i vise nego dobre sanse za pobedu 1389. sto ni izbliza nije bio slucaj 99. 

 

Можда историјски кнез Лазар , кнез Лазар из народне песме није .

 

"Сви ми да се у со преметнемо,
Не би Турком ручка осолили!
Ево пуно петнаест данака
Ја све ходах по турској ордији,
И не нађох краја ни хесапа"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда историјски кнез Лазар , кнез Лазар из народне песме није .

 

"Сви ми да се у со преметнемо,

Не би Турком ручка осолили!

Ево пуно петнаест данака

Ја све ходах по турској ордији,

И не нађох краја ни хесапа"

 

Zato smo i u ovakvoj situaciji zato sto se politika vodila po narodnoj pesmi a ne po realnoj istoriji. Narodne pesme su lepe i deo kulture ali to je sto je babi milo to joj se snilo i to ne treba uzimati iole ozbiljno ako smo ozbiljni ljudi.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, браћо & сестре... Зар има још неког коме није јасно да од тога нема ништа? Човек не треба да ради бесмислене ствари које не могу да дају никакав резултат. Косово је ту где јесте, границе су ту где јесу и то се очигледно неће мењати дуже време. Црква би требало да ради на томе да се народи помире и живе нормално. То је хришћански посао - покајање, праштање и помирење. А границе и политику нека решавају они којима "закон лежи у топузу". Ми ту не можемо ништа.

 

Можемо и треба - не да ћутимо, већ да кажемо оно што нам савест говори, а страсти да смирујемо.

 

У право време јавно треба рећи шта је праведно, а шта неправедно; шта је истинито, а шта лажно.

 

Говор можда не може дати неки резултат у политичком смислу, али може покренути људе да се замисле и промене на боље оно што могу променити (најпре у себи, ако је говор добар).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...