Jump to content

Мати Анастасија девичка: Попут оних који су погубили Христа говоре - Треба дати Косово и погубити овдашње Србе како бисмо се ми прикључили Европи

Оцени ову тему


Препоручена порука

Nacionalistički šljam (od vrha do dna, svima su krvave ruke) je natopio Jugoslaviju krvlju, a onda je i za to okrivio (a koga bi drugog) Zapad. 

 

Neverovatno pomalo...

 

Taj sljam je upravo njihov dizajn. A mi smo, opet kazem, krivi upravo jer smo dozvolili da nam se, preko te odvratne ideologije, servira sve i svasta...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Срби (у дебелом глобалу) су криви што су после ослобађања од турака једино искрено и масовно прихватили социјализам (да не кажем комунизам) .. Тита су заволели искреније од Краља и то је то .. Још се само мислим.. да је којим случајем на месту ТитЕ био неки србин.. па Срба не би било уопште... ни за под шљиву .. Сетимо се само Александра+, како је лепо утабао стазу Брозу

Овај ''Шепо'' је имао бар мало обзира ...

 

Е ту је корен зла у нас .. 

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sto neki misle da ce Bog pomoci Srbima da povrate parce teritorije? Nije pomogao Jermenima za Ararat, nije pomogao Grcima za Carigrad, nije pomogao Rusima za Kijev, prepustio je Svetu Zemlju muslimanima, sada cionistima, zasto bi pomogao Srbima za Kosovo?   

 

Ne znam za Jermene, ali aj probaj da podmetnes nekom Grku ili Kipraninu da potpise da se odrice Konstantinupolja ili okupiranog dela Kipra.

 

Ni jedan se narod ne odrice svoje teritorije bez obzira sto je trenutno uzurpirana.

 

Aj reci mi da li se Kipar morao odricati i potpisivati izdajnicke dokumente oko okupirane teritorije, da bi usao u EU? I sa kojim granicama je usao?

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam za Jermene, ali aj probaj da podmetnes nekom Grku ili Kipraninu da potpise da se odrice Konstantinupolja ili okupiranog dela Kipra.

 

Ni jedan se narod ne odrice svoje teritorije bez obzira sto je trenutno uzurpirana.

 

Aj reci mi da li se Kipar morao odricati i potpisivati izdajnicke dokumente oko okupirane teritorije, da bi usao u EU? I sa kojim granicama je usao?

 

Memoj da me navodis da ja mislim da se treba odreci Kosova zbog ulaska u EU. Stalnjo se ovdje prisiva bilo kome ko misli drugacije od parole "Kosovo je Srbija"  da to znaci da se podrzava nezavisnost Kosova radi ulaska u EU. 

 

Kipar? Nikakve veze sa Srbijom. Okupirani dio Kipra priznaje jedino Turska koja nije ni clanica EU, Kosovo je priznato od 22 clanice EU i od 101 clanice UN, dakle skoro polovine svih nezavisnih drzava u svijetu. 

 

Mozda se Grci ne odricu Konstantinopolja, on zivi u njihovom kolektivnom sjecanju, u kulturui, pjesmam, pricama, ali priznaju li Grci Tursku? Priznaju. Imaju li diplomatske odnose? Imaju. 

 

Dakle ako ti odgovoara ovakvo ponasanje Grka, sta kazes da ga i Srbi preuzmu? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio sam na debati o EU za nas srednjoškolce, pitao sam Vensan Dežera(ne samo ja već 50 mojih vršnjaka) da li je uslov ulaska u EU Srbiji da prizna kosovo. On je čovek po 500000000 puta ponovio da EU ne traži od Srbije da prizna kosovo. I to je rekao otvoreno i ministar Žarko Obradović da to nije uslov. Znači po starom srpskom običaju lakše je svaliti na nekoga krivicu što je kosovo izgubljeno, znači nismo izgubili kosovo zbog toga što imamo nesposobnu vlast, nego je kriva EU. Uvek nam je neko kriv pre 700 godina Vuk Branković danas EU. Izgleda da se mi Srbi nikad ne menjamo.

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate Strahinja samo mi reci da li se zezas? Ti uzimas za merodavno to sto je neko iz eu rekao da to nije uslov? 

Da li je moguce da neko uopste moze to da poveruje? Pa naravno da nece jasno i javno reci da to je uslov,jer zna da bi se ljudi pobunili i da bi onda 90 posto Srba reklo e mi necemo u eu.Ionako je podrska Eu u Srbiji nikad manja,skoro pa pola pola pa onda moraju tako perfidno da rade. Isto i gej parada nije uslov,ali kad se ne odrzi stigne iz iste Eu depesa i ultimatum da to mora da se odrzi i da ako tako ne bude za Srbiju stize izvestaj o nepostovanju ljudskih prava i samim tim eto stepenica koje se trebaju preci da bi se uslo tamo. Ali ne,gej parada nije uslov! rekao Dezer.

 

To ti je jedan primer,a za Kosmet imas mnogo vise. Nije uslov priznanje ali moraju se negovati dobri medjususedski odnosi i ne sme se sprecavati ulazak takozvane drzave Kosmet u medjunarodne institucije gde ne mozes uci ako nisi drzava,znaci nije sija nego vrat. A mi cemo verovati velikom Vensanu Dezeru,koji da je i 99 bio na tom mestu bi isto za bombardovanje i trovanje gradjana govorio kao o milosrdnom andjelu.

 

Ljudi nemojmo se zezati,molim vas,nismo deca,nazalost ili na srecu.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate Strahinja samo mi reci da li se zezas? Ti uzimas za merodavno to sto je neko iz eu rekao da to nije uslov? 

Da li je moguce da neko uopste moze to da poveruje? Pa naravno da nece jasno i javno reci da to je uslov,jer zna da bi se ljudi pobunili i da bi onda 90 posto Srba reklo e mi necemo u eu.Ionako je podrska Eu u Srbiji nikad manja,skoro pa pola pola pa onda moraju tako perfidno da rade. Isto i gej parada nije uslov,ali kad se ne odrzi stigne iz iste Eu depesa i ultimatum da to mora da se odrzi i da ako tako ne bude za Srbiju stize izvestaj o nepostovanju ljudskih prava i samim tim eto stepenica koje se trebaju preci da bi se uslo tamo. Ali ne,gej parada nije uslov! rekao Dezer.

 

To ti je jedan primer,a za Kosmet imas mnogo vise. Nije uslov priznanje ali moraju se negovati dobri medjususedski odnosi i ne sme se sprecavati ulazak takozvane drzave Kosmet u medjunarodne institucije gde ne mozes uci ako nisi drzava,znaci nije sija nego vrat. A mi cemo verovati velikom Vensanu Dezeru,koji da je i 99 bio na tom mestu bi isto za bombardovanje i trovanje gradjana govorio kao o milosrdnom andjelu.

 

Ljudi nemojmo se zezati,molim vas,nismo deca,nazalost ili na srecu.

Brate moj kosovo je oteto hteo ti to da prihvatiš ili ne, EU je zlo al šta možeš oni samo gledaju svoj interes.

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oteto jeste,ali mi to ne smemo prihvatiti.Ne smemo otimacini i nasilju dati legitimitet i odreci se teritorije,jer onda nikad ali nikad u buducnosti necemo imati pravo da polazemo na to. A vremena ce se promeniti,padale su mnogo vece sile i mnogo i vecih stvari se promenilo tako da...Sad sto Amerika upravlja svima,ne znaci da ce tako biti za 50 godina,to sto je danas Eu nekakva tvorevina,ne znaci da ce ona postojati za par godina i tako dalje. 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Mozda se Grci ne odricu Konstantinopolja, on zivi u njihovom kolektivnom sjecanju, u kulturui, pjesmam, pricama, ali priznaju li Grci Tursku? Priznaju. Imaju li diplomatske odnose? Imaju.    Dakle ako ti odgovoara ovakvo ponasanje Grka, sta kazes da ga i Srbi preuzmu? 

 

Pa i mi priznajemo Albaniju.

 

A to da ne mozemo u EU je ovih dana i Merkelova izjavila. Nevezano za nas, gospodja je lepo rekla da se vrata EU zatvaraju primanjem Hrvatske.

 

Pokusacu da ti nadjem vest.  

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oteto jeste,ali mi to ne smemo prihvatiti.Ne smemo otimacini i nasilju dati legitimitet i odreci se teritorije,jer onda nikad ali nikad u buducnosti necemo imati pravo da polazemo na to. A vremena ce se promeniti,padale su mnogo vece sile i mnogo i vecih stvari se promenilo tako da...Sad sto Amerika upravlja svima,ne znaci da ce tako biti za 50 godina,to sto je danas Eu nekakva tvorevina,ne znaci da ce ona postojati za par godina i tako dalje. 

Dobro šta ja ili ti možemo realno promeniti? Šta će meni biti bolje ili gore u životu ako bude kosovo srpsko? Na kosovu živi milion šiptara zamisli da osnuju stranku i uđu vladu i da šiptari imaju ministre u Srpskoj vladi i da muku muičimo sa šiptarima kao Makedonija?

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta će meni biti bolje ili gore u životu ako bude kosovo srpsko?
 

 

U ovome i lezi problem, sto problem Kosova gledamo kroz koristoljubivu prizmu.

 

 

 

Е, па они оће Косово, али неће Албанце...

 

 

Ko su to oni i ko je ikada rekao da ne zeli Albance u Kosovu? 

ЂАВО ЈЕ РАШИРИО ТРИ ПИПКА ДА УХВАТИ ЦЕЛИ СВЕТ. БОГАТЕ ДА УХВАТИ МАСОНЕРИЈОМ, СИРОМАШНЕ КОМУНИЗМОМ А ВЕРНИКЕ ЕКУМЕНИЗМОМ. - СВ. СТАРАЦ ПАЈСИЈЕ СВЕТОГОРСКИ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa i mi priznajemo Albaniju.

 

A to da ne mozemo u EU je ovih dana i Merkelova izjavila. Nevezano za nas, gospodja je lepo rekla da se vrata EU zatvaraju primanjem Hrvatske.

 

Pokusacu da ti nadjem vest.  

 

Ne moras nista da trazis. 

 

Ne razmisljam o nekoj potrebi ulaska u EU. EU kakva je sada, centralisticka i birokratski mordor socijalizma, ne vidim kao korisnu uniju kojoj se treba prikljuciti. 

 

Moram da pitam, ne samo tebe vec i ostale, posto se to Zvonku prisivalo na drugim temama i svim ostalima, zasto odmah svako ko misli da Kosovo treba priznati ili ne priznati, ali uvaziti stanje u kome se nekakav kompromis sa pristinskim vlastima mora napraviti, odmah povezujete sa time da taj hoce da Srbija udje u EU, i da se zato treba priznati Kosovo? 

 

To nije tacno. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, па они оће Косово, али неће Албанце...

 

Још једна у низу неистина којима се служиш да би оправдао своје напоре ка твоме очигледном циљу - независном Косову.

 

Срби са шиптарима имају вишевековно искуство на Косову и Метохији и ниједаред у историји се није десило да ми нећемо са њима - супротних примера има таман толико да помрсе конце које плетеш око никада - независног Косова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...