Jump to content

Америчке статистике, ни мало ружичасто

Оцени ову тему


uros

Препоручена порука

Веома укратко: мноштво запањујућих статистичких података који указују на стрмоглаву пропаст америчке економије у року од неколико месеци, предвиђање неизбежног грађанског рата, и савет Американцима да праве залихе хране, племенитих метала и оружја.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма статистика...добра је статистика. Међутим Амери су тврд орхах, то је једно, тако да нека значајнија криза у будућности не значи њихов пад, значи само опоравак ка даљој доминацији. Они ће пасти тек онда кад се појави нека друга сила способна да буде глобални лидер. 

У овом моменту, нема такве силе, ни Русија, ни Кина, ни Индија, ни Бразил...чекаће вријеме још. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali zajedno BRICS :D

 

Ма нико не помиње више брикс, цигла је испала из зида...сад се помињу већ сљедећих једанаест, или официјелно "next eleven" који ће повући свјетску економију. Само што је ствар да нико од њих нема капацитет да буде глобални лидер, једину међу њима Турци се можда опет врате на балкан, наравно не на коњма већ кроз економију, и Индонезија евентуално нешто направи у југоисточној Азији...ови остали свих мрка капа. 

 

800px-Next_Eleven.svg.png

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма статистика...добра је статистика. Међутим Амери су тврд орхах, то је једно, тако да нека значајнија криза у будућности не значи њихов пад, значи само опоравак ка даљој доминацији. Они ће пасти тек онда кад се појави нека друга сила способна да буде глобални лидер. 

У овом моменту, нема такве силе, ни Русија, ни Кина, ни Индија, ни Бразил...чекаће вријеме још. 

 

Пала је Римска империја без силе која ју је заменила. Исто као и остале империје и цивилизације. Падом САД, пада читава цивилизација, сем афричких племена, и осталих људи који нису повезани са Империјом, а то је јако мали број људи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пала је Римска империја без силе која ју је заменила. Исто као и остале империје и цивилизације. Падом САД, пада читава цивилизација, сем афричких племена, и осталих људи који нису повезани са Империјом, а то је јако мали број људи.

Римску империју, са падом Константинопоља, замјенула је Британија, Британија кад је ослабила, замјењена је са САД и то траје до данас.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E sada je red na Kineze .... da budu imperija ... a ameri mogu da muzu krave po Teksasu i prave sir ...

 

Ništa gore ne može da snađe svet od Kine kao svetske sile broj 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...