Jump to content

Долазите ли на Егзит и имају ли Хришћани тамо шта да траже?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kad budeš došao do saznanja,molio bi te da nas obavestiš,da se spasemo.Hvala :)

A cemu takav ton ?

Cime sam ja to zasluzio ? Izneo sam svoje misljenje i postavio dokazni materijal za isto. Ne glumim nikakvog sveznajuceg coveka koji ce biti medju " malim stadom " zato sto nece da ide na EXIT, dok cete svi ostali goreti u paklu. Znamo se dugo vremena ovde i zaista mi zao ako mislis da sam takav.

Ja jednostavno stvarno ne razumem da ljudi ne vide tako ocigledne stvari i da misle kako je sve to slucajno tako odradjeno, Da je stavljanje narukvica sa bar-kodom slucajno, da je onaj plakat sa Vavilonskom kulom i ostalim stvarima samo eto tako slucajno nastao iz zezanja, daj molim te.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 119
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

A cemu takav ton ?

Cime sam ja to zasluzio ? Izneo sam svoje misljenje i postavio dokazni materijal za isto. Ne glumim nikakvog sveznajuceg coveka koji ce biti medju " malim stadom " zato sto nece da ide na EXIT, dok cete svi ostali goreti u paklu. Znamo se dugo vremena ovde i zaista mi zao ako mislis da sam takav.

Ja jednostavno stvarno ne razumem da ljudi ne vide tako ocigledne stvari i da misle kako je sve to slucajno tako odradjeno, Da je stavljanje narukvica sa bar-kodom slucajno, da je onaj plakat sa Vavilonskom kulom i ostalim stvarima samo eto tako slucajno nastao iz zezanja, daj molim te.

то је страх..

једноставно..сами себе лажу..и дају лажну наду..

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Droge, alkohola, bluda i svakoraznog nemorala ima se i u Guči. Ali tamo nema "strane" tj. zapadnjačke muzike, pa nam ne smeta.. Dakle, dokle uz Lepu Brenu ili Cecu udaraš iglu ili varaš devojku da bi joj sutra poklonio sidu, sve je okej.

Na egzit ipak ne bih išao, prosto što mi je dojadila ta njihova "alternativa" protiv Srbije.

Да се разумемо: нисам рекао да ми ехит смета. Одговорио сам на питање постављено у наслову теме: нећу на ехит и не дам свом детету да иде тамо. Ко хоће да иде широко му поље. Нити ми смета нити гајим илузије да то некоме забрањујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

заато треба забранити све..

Ај диднт икспект д спениш инквизишн...

post-7-71517-Monty_Python_Spanish_Inquisition.jpg

gringrin

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da idem izvisio bih na Main Stage i eventualno na Explosive.

Ima li šta Hrišćani da traže tamo?Pitajte Caneta - Partibrejkersi 15 jula - MainStage

***

Kad ljubavi nema

Ostaju besane noci

Kad ljubavi nema

Osluškujem kada ceš doci

Da povedeš me sa sobom

Da povedeš me sa sobom

Da povedeš me sa sobom

U život svoj

Vadi me odavde

Ozari ljubavlju svojom

Ja da živim sam

Nisam sposoban

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта све нисам прочитао овде..

Просто гледано - што да не. Јер ако треба да се изолујемо од тих ствари (алкохола, дроге) не треба нигде да излазимо у провод. Кафане, клубови, кафићи, барови... све је то егзит у малом.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima li šta Hrišćani da traže tamo?Pitajte Caneta - Partibrejkersi 15 jula - MainStage

Може се Цане видети и чути на много бољем месту, коме је до Цанета и Партибрејкерса.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A cemu takav ton ?

Cime sam ja to zasluzio ? Izneo sam svoje misljenje i postavio dokazni materijal za isto. Ne glumim nikakvog sveznajuceg coveka koji ce biti medju " malim stadom " zato sto nece da ide na EXIT, dok cete svi ostali goreti u paklu. Znamo se dugo vremena ovde i zaista mi zao ako mislis da sam takav.

Ja jednostavno stvarno ne razumem da ljudi ne vide tako ocigledne stvari i da misle kako je sve to slucajno tako odradjeno, Da je stavljanje narukvica sa bar-kodom slucajno, da je onaj plakat sa Vavilonskom kulom i ostalim stvarima samo eto tako slucajno nastao iz zezanja, daj molim te.

Mislim da ni sam ne veruješ u ono što pišeš zato tako tumačiš moje reči.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ај диднт икспект д спениш инквизишн...

post-7-71517-Monty_Python_Spanish_Inquisition.jpg

gringrin

теби је све зезанција...

тако је све кренуло..да би дошли до стања у коме се налазимо данас..

стања без повратка...

где за хришћанина свака држава губи смисао...где хришћанин нема места у свету...

још мало има да нас забрањују и кажњавају ако јавно исповедамо веру...

за 5 година минимум

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da ni sam ne veruješ u ono što pišeš zato tako tumačiš moje reči.

Ako mislis na ovaj post https://www.pouke.org..._48#entry675509

on je bio samo rakcija na tvoj https://www.pouke.org..._48#entry675501

I naravno da ne verujem da cemo mi srbi prvi biti cipovani i da smo potomci sinova Bozijih.Nisi to valjda ozbiljno shvatio kao sto nisam ni ja tvoj gore spomenuti post. Nisam stavio onaj smajil slucacno :)

Ali da ima neceg iza senke u samom EXIT-u kao i da je za mene ta manifestacija nesto lose, to zaista verujem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не идем на Еxit, није ми тамо место

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio jednom... Mano Chao je bilo totalno lidilo... uletao sam u sutku posle sto godina :)

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...