Jump to content

Долазите ли на Егзит и имају ли Хришћани тамо шта да траже?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Covek je grsno stvorenje,ici negde i izazivati svoju gresnu prirodu,po meni nije valjano

Meni je tako čim izađem na internet,ima ovde svašta što je slatko a grešno :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 119
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kao patrijarh Pavle kad je ušao u gradski prevoz a đakn ga upozorio da je sad tu mnogo polugolih žena...svako gleda tamo gde hoće!

Može li se tako formulisati?

Moze, ali nisu svi patrijarh Pavle blazene uspomene.

Elem, u principu relativno normalan covek nema sta da trazi na Egzitu narocito da kampuje u tom brlogu tamo;

mada ja svratim redovno na Bir fest popijem hladno Staropramen pivo i aj zdravo!

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je tako čim izađem na internet,ima ovde svašta što je slatko a grešno :)

Истина, али имаш опцију "иксић"......а егзиту нема "иксића"!

:) :) :)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја бих можда и отишао да свира неки бенд који баш волим (Madredeus, Morrissey (mada oni nemaju šta da traže tu)...) да није тако дивља и неартикулисана атмосфера тамо.

А и има се можда мало више година за тамошњи просек.

Дакле не, егзит - не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не долазим, нити бих своје дете пустио да тамо иде. Не само хришћанин, већ било који нормалан човек нема шта тамо да тражи. А они који желе - треба их пустити да на миру уживају у свему томе.

Kako nema sta da trazi?Pa ako svira neki njegov bend koji mnogo voli,on sad ne treba da ide jer tamo ima narkomana,gejeva i slicnih?

Ne idem na Exit,jer za muziku koju slusam se ne isplati dati toliki novac,kad mogu malo da se strpim i za 300-500 dinara da ih cujem u gradu!

Ne idem,ali mislim da hriscani imaju tamo sta da traze-"dobru muziku" !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свакако да нећу ићи, али нећу ићи ни у Гучу, нити на ма коју такву манифестацију, јер не волим ту атмосферу - гужву, кркљанац, буку. Матора сам и уморна за то (тако се осећам).

Али да је то било пре, рецимо....25 година и да имам, што каже Иван "времена", вероватно бих радо ишла, због дружења, музике....

Где год да идем - то сам што сам.

И у позоришту у паузи између два чина могу да се завучем у тоалет и урадим нешто од наведеног, ако сам томе склона.

Са становишта родитеља, не бих дозволила детету од 15 - 16 год., али млади људи од 20 и неку су формиране личности.

Да ли бих се секирала - ДА ! Појела бих се док се не врате, али је сам таква и кад иду на екскурзију ( на пример).

И , наравно, као и увек и свуда, молила бих се Богу и свим светима.

П.С. Својевремено је тако моја мајка доживљавала дискотеку, и много сам, као тинејџерка, патила што сестру и мене изолује од друштва и нема поверења у нас.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свакако да нећу ићи, али нећу ићи ни у Гучу, нити на ма коју такву манифестацију, јер не волим ту атмосферу - гужву, кркљанац, буку. Матора сам и уморна за то (тако се осећам).

Али да је то било пре, рецимо....25 година и да имам, што каже Иван "времена", вероватно бих радо ишла, због дружења, музике....

Где год да идем - то сам што сам.

И у позоришту у паузи између два чина могу да се завучем у тоалет и урадим нешто од наведеног, ако сам томе склона.

Са становишта родитеља, не бих дозволила детету од 15 - 16 год., али млади људи од 20 и неку су формиране личности.

Да ли бих се секирала - ДА ! Појела бих се док се не врате, али је сам таква и кад иду на екскурзију ( на пример).

И , наравно, као и увек и свуда, молила бих се Богу и свим светима.

П.С. Својевремено је тако моја мајка доживљавала дискотеку, и много сам, као тинејџерка, патила што сестру и мене изолује од друштва и нема поверења у нас.

потпис

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То се и ја питам: може ли се раздвојити једно од другог- идем због музике а не због свега овога (транџе, еротик, порно, дрога...)?

Iluzija...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao patrijarh Pavle kad je ušao u gradski prevoz a đakn ga upozorio da je sad tu mnogo polugolih žena...svako gleda tamo gde hoće!

Može li se tako formulisati?

Ne moze. Gradski prevoz ima jednu potpuno prakticnu funkciju, egzit nema.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro ,ne bukvališimo,ne mora na prvoz da se odnosi...

Dođite u Novi Sad pa da vidite kakve se prirodne lepote šetaju ulicom ...je l to znači da ne treba na ulicu da izađem?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iluzija...

није тачно Оби. другар и ја смо доказали да је то могуће. ишли смо на свирке на које смо хтели а остало слободно време смо обилазили Н.С., помогли неким енглезима којима се разболео вучјак да нађу лекове за њега (другар је иначе ветеринар), заобилазили лазаревчане који су дували и превише циркали и тако...

сад што каже Лидија немам енергије за то ал се нисам покајао што сам био.

Јан Браун је био савршен 301

Link to comment
Подели на овим сајтовима

exit je jedna od kuznih pojava, ovo odgovorno tvrdim, atmosfera je takva i oseca se u vazduhu, ako je neko otvorenih pogleda i shvatanja to sam onda ja, ali na exit nikad vise necu ici, ko je osetljiviji na "atmosferske" prilike njemu ce na exitu kad tad uleteti momenat da zazali sto je uopste dosao... radio sam prva dva exita isto sto i Deki, samo u kampu i vec tad je pocelo da se oseca da nesto ne stima, a pretprosli put sam rekao sebi necu vise ici na exit i odem i zazalim sto sam prekrsio svoju rec, naime i na normalne ljude deluje ta sotonska zabava tako da ih pretvara u neljude, jedan poznanik se ispred mene pretvorio u neman tako da sam morao da pobegnem jer je cak krenuo da me bije(iako bih ga odvalio od batina), a pre toga mi psovao sve po spisku kao da sam neki ker, i iso sam kuci plakajuci

Exit je kuzan, a ja da idem tamo nisam duzan :D

e a sto je bila smesna scena sa nekim celavim policajcom manijakom nadrogiranim u civilu tj koznoj jakni sto je iso i teroriso po exitu hahahha, znaci poludeo i vristao mi u facu ko zena, bukvalno vristao, i posto nisam smeo njega da udarim(imao je pored sebe jos trojicu) izudarao sam mu znacku i to dva puta hahahahaa, scepao me i vristi mi u facu i vadi znacku i ja rfeko "sklanjaj mi to" i razvalim, a on onda kao u filmovima onaj novcanik sa sto kartica otvori ko roletne, i ja opet" ma sklanjaj to" i razvalim hahahaa, i jos sam ga verbalno zezno samo sto nije nista shvatio, jer prosuo sam piva malo uvis i on se materijalizovo odjednom, i vristi "sta se prskas sta se prskaaaaas aaaaaaaaaaaaa" a ja ga gledam onako celavog i reko "pa nemas nista na glavi" hahahahahaaa :lol: posle sam cuo da je to ludak, iso teroriso digne majicu kao nabildovan i sisama udaro nekog na main stage-u lol

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...