Jump to content

Догађаји у овчарско-кабларском манастиру Вазнесење Господње

Оцени ову тему


Препоручена порука

savesti, vrlo je prosto... iz nekog razloga koristiš proxy ili program za skrivanje IP adrese... nisi ni prvi ni poslednji koji je to uradio- u čemu je problem da makneš to... admini će videti iz kog si grada i to je sve... eventualno će ti pogledati skrivene foldere

ali moram priznati, simbolika je fenomenalna... Savest se sakrila od pravoslavnih vernika

А симболика... Одлежати к'о буре вина mia bella signorina?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 931
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

ali moram priznati, simbolika je fenomenalna... Savest se sakrila od pravoslavnih vernika

Лепо речено и потпуно истинито :)

Савести уколни програм којим скриваш своју ип адресу, последњи пут те упозоравам!

СА следећом написаном поруком а уколико претходно не искључиш прокси БАНОВАЋУ ТИ НАЛОГ!

Немој, мораћу после да правим нови налог, а већ видех неколико тема које ми се свиђају, па хоћу да дам свој скромни допринос у виду пар редова текста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a zasto mora biti javna ta ip adresa? inace nemam pojma o tome, ali me sad zanima zasto coveka uporno hvatate za gusu, kao da je ne znam sta uradio, ne vidim da se neprimereno izrazava i sl, zbog cega bi bilo logicno da se nekom ne dozvoli da stavlja postove? u cemu je tolika vaznost te ip adrese?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој, мораћу после да правим нови налог, а већ видех неколико тема које ми се свиђају, па хоћу да дам свој скромни допринос у виду пар редова текста.

Just_Cuz_19 б а н а н к о бананаааа свакога данааа тј за сваки нови налог шаљивџијоооо

4869

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a zasto mora biti javna ta ip adresa? inace nemam pojma o tome, ali me sad zanima zasto coveka uporno hvatate za gusu, kao da je ne znam sta uradio, ne vidim da se neprimereno izrazava i sl, zbog cega bi bilo logicno da se nekom ne dozvoli da stavlja postove? u cemu je tolika vaznost te ip adrese?

https://www.pouke.org/forum/topic/19326-ip-adrese-rasprava/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад већ спомену сабор, ту сам већ био да мало ослушнем што се говори у народу, без фантомке наравно, најтеже ми је пало бежање од фотоапарата.

Како ли си само издржао - ко Илија Чворовић у опери...

;D

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije loše ovo zbog socijalizacije. Druže se ljudi. Uglavnom su starije osobe (penzioneri) i podržavam da se viđaju..

U poverenju... Kuj bre ovo plaća...??? Tanjir čorbe i glavno jelo, eventualno desert cca. 500 dinara, + prevoz 500 dinara = 1000.00 dinara x 200 ljudi = 200.000,00

pa tako par puta nedeljno = 1.000.000,00 dinara

a oskudacija??

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ко им је ово саставио..... али,туууууужно!!!

!

meni je tuzno sto tu nije neki vladika iz SPC da sa njima razgovara :(

  • Волим 1

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ја се само плашим да се не догоди раскол..

све се може превазићи осим раскола..

па био он политички ..као код Копта и Јермена или духовно...као код латина...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...