Jump to content

Желим да се извиним и замолим за опроштај...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Ја желим свима да се извинем,јер често не могу да превазиђем свој танатос,и поред констатног еросног изласка... ^-^

Лепа темица , за час прођоше две странице и ево у трећој смо хехехехехе....

Па овак ја да кажем а имам коме да се извиним - ред био био јел да :D

Нека ми опрости и прими ивињење ( мада верујем да је то одавно можда већ учињено , пошто све ово одавно и збило ) ,

брат ЗОСИМА , бивши МАХ како се некада звао ( ето о ком се то времену види кад је то било ) на мојој почетној грешци при самом долску на форуму , на мом неразумевању и не схватању , па ако је могуће нисмо се лично ни видели а ни упознали - да ми опростиш на овај мој погани језик !

Праштај ! Праштам , нека нам Господ благи све опрости ! Клањам се уз целивом руке!

-------------------

Такође, тражим опроштај и желим да се извиним сестри Оливери , исто на мом неразумевању и можда на мом великом нестрпљењу а и смирењу за све што се десило !

Праштај ! Праштам , нека нам Господ благи све опрости ! Клањам се уз целивом руке!

-------------------

Такође и од свих Вас , Браћо и Сетре , ако је било нечега - опростите ми није ми била лоша намера!

Праштај те ! Праштам , нека Нам Господ благи све опрости ! Клањам Вам се са целивом руке!

------------------

Ово све искрено из срца и душе желим!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Брат Лазар Нешић ради на једном озбиљном интернет пројекту који ће да се бави богословљем уз малу помоћ и асистенцију људи са Поука. То ће бити нешто код нас невиђено добро. Урађен је преднацрт, почетни изглед и могу да вам кажем да "одваљује" :) Заиста је нешто за шта ћу радо да заложим себе и нећу се штедети... Лазар је толико кул лик да ја немам речи и сматрам га својим личним пријатељем (као и његову предивну супругу)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ево, ја се извињавам Зосими...два пута сам га испровоцирала својим постовима који му се нису допали...(овај други на теми о Биљани Србљановић)

праштај брате, нисмо се разумели...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Извињавам ти се Мартии, али исправи последњу реченицу у поруци...

Брзина писања те неко словце улети а да неприметим!

Хвала ти , нема потребе да се извињаваш !

Жива и здрава ми била!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Све то треба и заиста да осетимо , да не буде ово као што лист папира све трпи , тако и форум све да трпи ,

већ да уистину осетимо то што нам је најпотребније - измирење и опраштање са завађенима , посвађанима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико примећујем, први сам на топ листи извињења Just_Cuz_19

Таленат је то,да вам све сунем у лице,па ми се после извињавате... ;)

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1329860323' post='588600]

јао који сте хитови greengrin greengrin greengrin

чек, морам да отворим најозбиљнију тему на форуму, окачићу линк zru

Ајде Милане,једно мало извињење од тебе па таман се горе померале.

Ајде,јабуко са гране...одушеви нас,опет и опет

:)

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико примећујем, први сам на топ листи извињења Just_Cuz_19

Таленат је то,да вам све сунем у лице,па ми се после извињавате... ;)

опасан си ти... 301

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...