Jump to content

Свакодневни живот у разним земљама света - искуства форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Juanito рече

Једино што бих купио да имам толке паре су јахта и(или) авион...

:dobro:

Приватни џет је стварно нови ниво егзистенције... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 595
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 33 минута, Grizzly Adams рече

:dobro:

Приватни џет је стварно нови ниво егзистенције... :)

E, otkad Milan prica da tko leti vrijedi...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Neko me je zamolio da opisem kako izgleda moja zemlja i ostale u kojima sam ziveo. Vidim da je vec neko opisao moju zemlju United Kingdom i London. Ako onda imate neko pitanje o Londonu i UK onda mozete mi postaviti. Ziveo sam u Francuska, Italija, Hrvatska, Slovenija, Madjarska, Austrija i Jamajka. Ne zelim da pricam o zemljama o kojima je neko vec pricao ali sam spreman da vam odgovorim na sva pitanja. Hvala vam! 

Oprostite na gramatickim greskama jer mi Srpski jezik nije maternji.  SOLI DEO GLORIA!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5/15/2017 at 15:52, Juanito рече

@Grizzly Adams @Paradoksologija

Ово се зове townhouse. :ani_biggrin:

5l9g2e.jpg

...

I posle kazu da u crtacima ne znaju lepo da nacrtaju kucu...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kuca Bob Marley. Jedino mesto na Jamajka gde se slobodno prodaje marihuana. Inace imam i slike njegove grobnice, klavira, sedeljke i case iz koje je pio njegovu cuvenu dozu. Sastojala se od 1/3 ruma 1/3 jamajka rakije 1/3 nekog posebnog pica. To bi cinilo tri boje na casi.

2014-04-12 12.06.57.jpg

Oprostite na gramatickim greskama jer mi Srpski jezik nije maternji.  SOLI DEO GLORIA!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, "Tamo daleko" рече

Da li je ovo video zapis ili fotografija lepe zgrade sa cvetnim balkonima?

Video zapis ali nemogu ceo da upload isto tako nemogu ni slike sa Jamajke da upload!

Oprostite na gramatickim greskama jer mi Srpski jezik nije maternji.  SOLI DEO GLORIA!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Poslednji Mohikanac рече

Kuca Bob Marley. Jedino mesto na Jamajka gde se slobodno prodaje marihuana. Inace imam i slike njegove grobnice, klavira, sedeljke i case iz koje je pio njegovu cuvenu dozu. Sastojala se od 1/3 ruma 1/3 jamajka rakije 1/3 nekog posebnog pica. To bi cinilo tri boje na casi.

Па ти си Хаџи-Мохиканац! :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Poslednji Mohikanac рече

Neko me je zamolio da opisem kako izgleda moja zemlja i ostale u kojima sam ziveo. Vidim da je vec neko opisao moju zemlju United Kingdom i London. Ako onda imate neko pitanje o Londonu i UK onda mozete mi postaviti. Ziveo sam u Francuska, Italija, Hrvatska, Slovenija, Madjarska, Austrija i Jamajka. Ne zelim da pricam o zemljama o kojima je neko vec pricao ali sam spreman da vam odgovorim na sva pitanja. Hvala vam! 

Шта бисте издвојили као највећу разлику између живота у Београду и Лондону? Или, да мало поједноставим, на шта вам је најтеже да се навикнете овде, односно шта вам највише недостаје у односу на вашу домовину?

П.С: Ваш српски је одличан, па још и ћирилицу читате! Уколико вам је лакше, могао бих да куцам и латиницом. Не знам да ли сте знали, али постоји и део форума на енглеском, на коме можете да отворите теме и пишете на енглеском.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Срђан Шијакињић рече

Шта бисте издвојили као највећу разлику између живота у Београду и Лондону? Или, да мало поједноставим, на шта вам је најтеже да се навикнете овде, односно шта вам највише недостаје у односу на вашу домовину?

П.С: Ваш српски је одличан, па још и ћирилицу читате! Уколико вам је лакше, могао бих да куцам и латиницом. Не знам да ли сте знали, али постоји и део форума на енглеском, на коме можете да отворите теме и пишете на енглеском.

Prvo sam naucio Hrvatski pa onda mi nije bilo tesko da naucim Srpski. Sto se tice cirilice ako sam mogao da naucim grcki, jevrejski i latinski zasto ne i cirilicu. Vi imate najsavrsenije pismo na svetu. Ne poznajem ni jedan jezik koji ima jedan znak za jedan glas. Neznam zasto se stidite vase cirilice i sve cesce vidim latinicu na prodavnicama i td. Posao kojim se bavim zahteva znanje jezika. Hvala vam na komplimentu sto se tice jezika! 

Sta mi nedostaje ovde u odnosu na London? Mislio sam da napisem jednu temu: Sta mislim o Srbija? Nedostaje mi moja familija, moji prijatelji. Od grada muzeji i teatri. London ima preko 1000 muzeja. Jako volim teatar. Bi ovde ne cenite teatar. Nedostaje mi red npr. u autobus na salter. Jako ne ljubazni u administraciji i ne efikasni. Nedostaje mi Thames i zvuk St Andrews katedrale. Nedostaje mi moj pab. 

Nisam video da imate diskusije na Engleskom. Ne volim da pisem i razgovaram na Engleskom sa vama jer jos ucim Srpski. Mozda napisem nesto ali ne obecavam.

 

Oprostite na gramatickim greskama jer mi Srpski jezik nije maternji.  SOLI DEO GLORIA!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...