Jump to content

Свакодневни живот у разним земљама света - искуства форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 23 минута, Juanito рече

Твој стари комшилук је прелеп. За неки одмор од око две недеље. Више од тога досади, брате, као и остала слична "жива" места. :)

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 595
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Пре него што наставим и препустим га забораву ево, поново, пар сличица из мог бившег комшилука који не могу да прежалим:

brk.gif

Срце да те заболи кад ово оставиш... Село моје лепше од Париза... :)

...

Stvarno lepo izgleda, ali za moj ukus je suvise generic, sto bi kaz`li Englezi, nema spontane naturalnosti... :)))

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Мање више је цела Мурика таква. :)

Znam, imam neke ugledite kataloge kuca otud, i bezmalo svi planovi i slike su vrlo sablonski... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Recimo, meni se one gore townhouses mnogo vise dopadaju, ali to je izvorno vec sasvim evropski nacin gledanja na kuce... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Твој стари комшилук је прелеп. За неки одмор од око две недеље. Више од тога досади, брате, као и остала слична "жива" места. :)

Dve nedelje? Tri dana, maksimum. S tim što sam ja u vikend-naselju sličnog izgleda provela tri godine :smeh1:

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Recimo, meni se one gore townhouses mnogo vise dopadaju, ali to je izvorno vec sasvim evropski nacin gledanja na kuce... :)

'Olandski, realno. Juanito? :D

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Пре него што наставим и препустим га забораву ево, поново, пар сличица из мог бившег комшилука који не могу да прежалим:

brk.gif

Срце да те заболи кад ово оставиш... Село моје лепше од Париза... :)

Где су тарабе,  ограде неке ? Како се ви људи не покољете око међе, није ми јасно. Још кад нека живуљка пређе у комшијино и направи штету...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Recimo, meni se one gore townhouses mnogo vise dopadaju, ali to je izvorno vec sasvim evropski nacin gledanja na kuce... :)

Али су страховите неудобне и непрактичне, барем ове холандске...

Наравно, има милион могућих решења између тих екстрема - конзерве сардина у центрима великих градова и огромне генеричке кућерине по разним недођијама. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

'Olandski, realno. Juanito? :D

Холандске су уже. Раније наплаћивали порез на ширину, па су градили куће које иду у висину. А степенице су као мердевине, нема разлике. Најужа у Амстердаму ваљда два метра или тако нешто, туристичка атракција. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Paradoksologija рече

Dve nedelje? Tri dana, maksimum. S tim što sam ja u vikend-naselju sličnog izgleda provela tri godine :smeh1:

Добро, код Гризлија је могло две недеље. Имао је фине комшинке, хутерс и одличан мексички ресторан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пази кад си ископао слике... Легална бре како није. Она на улазу ми била сумњива, требали смо да је легитимишемо... :D

Па то је занимљива ствар, људима се свиђају различите ствари. За мене је онај градић идеално место за живот, све удобности имаш + лепо окружење. Моја фамилија га не подноси, обожавају Њу Јорк. Ја кад видим оне townhouses добијем оспице... Менхетн већ морам да затворим ухо-грло-нос кад пролазим.

Са друге стране, има то неку своју драж, супер-динамично је, свега има, људи из целог света, шта год те интересује. Уђем у музичку продавницу (http://rudysmusic.com/) и за десет минута упознам пет другара који свирају, кренемо да џемујемо... и закасним преко сат времена кући... жена замало да ме баци ајкулама... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре него што наставим и препустим га забораву ево, поново, пар сличица из мог бившег комшилука који не могу да прежалим:



Шта ти је Америка. И зградурине и кућице у природи. И планине и равнице, пустињски и сибирски пејзажи, кањони... к'о Србија још мало. :D
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...