Jump to content

Ljudski život - kada on počinje?

Оцени ову тему


  

55 члановâ је гласало

  1. 1. Ljudski život - kada on počinje?

    • Sa začećem.
      41
    • Onda kada organizam ima vlastiti nervni sistem kao i krvotok.
      5
    • Sa rođenjem.
      3
    • Tri dana nakon oplodnje.
      2
    • Kada djeca postanu samostalna i pas im ugine.
      1
    • Baš me briga.
      3
    • Koitusom.
      0


Препоручена порука

Taj stil karikiranja mi je vrlo poznat. Tako uglavnom pričaju crnogorske babe - najopasnija vrsta baba.

Грешиш.Имам много другова са факултета из Црне Горе, то је та врста хумора. А тешко да би било ко могао да их опише као бабе.

Čovek treba da ima razvijeno kritičko mišljenje, a Joil ga očigledno nema. Zato se dešava da neko pokupi neku glupost (kao ovo sad od Deretića), pa da kaže čoveku od autoriteta (Joilu) koji posle tu glupost protura onima koji njegov autoritet nikada neće dovesti u pitanje.

Када некоме верујеш, онда не преиспитујеш претерано оно што ти говори. Они су можда својим животом по Јеванђељу завредели поверење. А те теорије није први лансирао Деретић, те теорије постоје већ скоро век и по, откако је модерна српска држава почела да се консолидује.

Miroljub je hteo odavno u politiku. On je osnovao neku stranku "Roditeljski pokret" (http://www.roditeljs...ret.comule.com/) i sad kada je video da od toga nema niša, pridružio se Dverima.

Нисам знао за ову "странку". Брат! :) Пази ово "Јa sam previse radikalan i teokratski orijentisan da bih mogao da se ozbiljnije politicki aktiviram u okviru neke stranke. Za sada mogu samo da pomazem sa strane. Ali, kada se sutra stanje jos vise zakomplikuje, i kada se ljudima otvore oci da moraju da se rade radikalni rezovi, onda me mozda neko pozove da ozbiljnije pomognem."

Нема он везе са Дверима, него се вазда представља као православац да би привукао људе. Између осталих је преварио и неке свештенике који су га пуштали да држи предавања, и то у Цркви. Нико нормалан не би пустио Микија у свој редове, сда када се показао у пуном сјају.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...