Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Млађони рече

aham pa brandon to ne moze... on moze samo da vidi proslost i sadasnjost, ne moze buducnost. Ni u knjigama ni u seriji.

Сумњам, Олд нен у 1. сезони каже "all ravens lie". ВидеЧемо.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Џуманџи рече

Сумњам, Олд нен у 1. сезони каже "all ravens lie". ВидеЧемо.

Ja pre mislim da on moze da "pretpostavi" buducnost nego da je vidi, makar onako kako vidi proslost. 
Mislim ako pogledas nas obicne ljude imamo drugare i drugarice cije ponasanje moze da pretpostavimo u odredjenim situacijama, a zamisli kakvu bi moc predikcije imao neko ko moze da vidi sve.... 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Tumaralo. рече

Trebalo je da Deneris počne da spaljuje grad ili da zapreti da će to uraditi.

Jeste samo što ne želi balast reputacije svoga oca koji je spržio ceo Vesteros.O tome je u par epizoda pričano,ona je to htela da odradi ali patuljak je ubedio u suprotno,kao i Džon Snow,da se onda neće razlikovati od Ludog Kralja ako želi da vlada samo strahom i terorom.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Млађони рече

aham pa brandon to ne moze... on moze samo da vidi proslost i sadasnjost, ne moze buducnost. Ni u knjigama ni u seriji.

Pa ni prošlost baš nije vido ,tj prevido je ipak je papir papir,vazda bio i ostao..Tarli mu objasnio.:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Кратос рече

Pa ni prošlost baš nije vido ,tj prevido je ipak je papir papir,vazda bio i ostao..Tarli mu objasnio.:smeh1:

ahahha a meni je najjaca Tarlijeva faca kada mu ovaj kaze i am tree eyerd raven ..

a on slozio onu facu kao, a bas lepo! bas mi je drago da cujem, super... i onda posle 2 sekunde skonta... a sta to uopste znaci? Hahahah

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Plači moli tu pomoći nema.....:smeh1:

Фотографија корисника Вестерос је срце Србије

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Кратос рече

Plači moli tu pomoći nema.....:smeh1:

Фотографија корисника Вестерос је срце Србије

 

e ta scena mi je iznenadila, jer sam se nadao da ce Bejlis da bude ukokan, ali sam mislio da ce brandon da izblebeta nesto dok ova napada arju.. nisam se nadao da su sve organizovali i isplanirali. To me je iznenadilo. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Млађони рече

e ta scena mi je iznenadila, jer sam se nadao da ce Bejlis da bude ukokan, ali sam mislio da ce brandon da izblebeta nesto dok ova napada arju.. nisam se nadao da su sve organizovali i isplanirali. To me je iznenadilo. 

Pa ispao je glup litlfinger jer mu je Brendon rekao u prethodnoj epizodi da on u suštini sve zna,chaos is the leader.....to je on rekao Varisu pred prestolom,pre izdaje Starka tako da je maloprstić zasluženo liltlfingerovan.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Кратос рече

Jeste samo što ne želi balast reputacije svoga oca koji je spržio ceo Vesteros.O tome je u par epizoda pričano,ona je to htela da odradi ali patuljak je ubedio u suprotno,kao i Džon Snow,da se onda neće razlikovati od Ludog Kralja ako želi da vlada samo strahom i terorom.

1. Džon pošalje Arju da likvidira Sersi. Bren pruža logističku podršku, mapira njeno kretanje i prostorije i sve.

2. Ako to ne upali onda Deneris zapreti da ce spaliti grad. Varis deluje preko svoje mreže propagandno. Šire defetizam. Forsiraju primer Tarlija. Šire spiku da je Cersi preko incest deteta došla na vlast. Rulja je ionako već jednom gađala i pljuvala po njoj. Lako će opet kad im prete zmajevi i Dotrakiji. Dobar deo lordova bi joj se priklonio  takođe.

3. Ako ni to ne uspe onda postoje dve opcije :
             A)  spalitće grad i ujediniti Vesteros protiv mrtvih
             B) mrtvi će pobiti čitav međusobnim kavgama raslabljen svet.

Izaberi život, glasaj za A) i pusti zmajeve na Dubrovnik.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...