Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

KO NIJE GLEDAO DA NE ČITA!!!

 

----

 

 

1) Marsela - mrtva

2) Đon Snow - utepan

3) Ayra - silovanje

4) Cersei - golotinja, bičevanje i ....

5) Sansa - golemo tepanje, Teon utepan

6) i još ponešto ... malo iznenađenje!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Piii nisam nesto iznenadjena :D

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1) Marsela - mrtva 2) Đon Snow - utepan 3) Ayra - silovanje 4) Cersei - golotinja, bičevanje i .... 5) Sansa - golemo tepanje, Teon utepan 6) i još ponešto ... malo iznenađenje!

 

2, 3 , 4 je iz kniga, a 1. i 5. mislim da nece ni biti u Martinovoj prici. 

Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen

Link to comment
Подели на овим сајтовима

KO NIJE GLEDAO DA NE ČITA!!!

 

----

 

 

1) Marsela - mrtva

2) Đon Snow - utepan

3) Ayra - silovanje

4) Cersei - golotinja, bičevanje i ....

5) Sansa - golemo tepanje, Teon utepan

6) i još ponešto ... malo iznenađenje!

 

Leskovacki Brusli uripio u GOT i nastade tepanje. :D

  • Волим 1



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta su zabrljali u seriji

 

1. Izbacili su Viktariona i Eurona i onog trege brata sto lici na Jovana Krstitelja

2. Zaista su ubili Mansa

3. Ubise Baristana i konsekvento nema one scene kad on sam izlazi pred zmaja da spasi Deneris

4. Nema ni pomena o Vajmanu Manderliju

5. Nema zombi Ketlin

6. Coldhands bi bio zanmiljiv

 

i jos mnogo toga.......

Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta su zabrljali u seriji

 

1. Izbacili su Viktariona i Eurona i onog trege brata sto lici na Jovana Krstitelja

2. Zaista su ubili Mansa

3. Ubise Baristana i konsekvento nema one scene kad on sam izlazi pred zmaja da spasi Deneris

4. Nema ni pomena o Vajmanu Manderliju

5. Nema zombi Ketlin

6. Coldhands bi bio zanmiljiv

 

i jos mnogo toga.......

 

Sve je to forma, slazem se da bi bilo bolje sa time ali tesko da je to bas tako strasan zabrlj. Oni znaju kako ce Martin zavrsiti knjige, mi ne znamo uz sve ove promene jos mogu da naprave tako da sustina bude ista a forma well ovakvka kakva je.

 

Za 5. jos ima sanse. Tako se nesto pricalo da je ce ubaciti u ovoj poslednjoj epizodi. E sad kad bi Lepi potvrdio da je tako bilo bi lepo. :)



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто помену Аквилиус трансцеденцију у серији. јесте ли нашли негде да се неко бавио религијама и месту религије у целој причи? Има ту доста материјала чини ми се, стари богови, нови богови, септони, менифејсд гад, господар светлости итд... Могао би Аквилиус да напише добру анализу сигуран сам, али вероватно човек има преча посла :D

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто помену Аквилиус трансцеденцију у серији. јесте ли нашли негде да се неко бавио религијама и месту религије у целој причи? Има ту доста материјала чини ми се, стари богови, нови богови, септони, менифејсд гад, господар светлости итд... Могао би Аквилиус да напише добру анализу сигуран сам, али вероватно човек има преча посла :D

Поделу и краћа објашњења имаш на овој адреси: http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Religion.

Ако те занима дубља анализа... Мислим да није вредно труда... 0703_read

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...