Jump to content

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему


Guest Evgenik

Препоручена порука

Не знам како би се на Мирољуба гледало у Душановом царству, ја од њега нисам чуо то што ви тврдите, да је пљувао по Богородици и осталом, чак, ако се добро сјећам, мислим да ју је споменуо у једном предавању, али ту није било пљувања.

Помињао сам раније на теми.
Био је својевремено овде код нас у Св. Марку у Ужицу и држао предавање. Док иде камера (уживо пренос на локалној ТВ коју су преносиле и неке регионалне) осмех и пуна концетрација на сваку реч. Кад су се камере угасиле, он развеза кравату на амвону и заврну рукаве. Тада га један упита је ли православан - да видиш како се човек изобличи, те такве као тог што пита би Карађорђе и Душан мачем, те он је демонизован, дрвље и камење на момка... О. Милић га једва смири, завршисмо са предавањем, али је остао горак укус колико смо се "зезнули" верујући да је аутор са Светигоре и Светионика православни геолог... И дуго су проти ови наши форумаши трљали нос на Верујему и овде...
Свака школа се плаћа...
А ја сам први пут видео правог вука у јагњећој кожи...
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 12 часа, Јанко рече

И дуго су проти ови наши форумаши трљали нос на Верујему и овде...

Ееее да... Ми смо њега упозоравали још кад је најављено "предавање" и молили да то откаже, ал` није вредело.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ееее да... Ми смо њега упозоравали још кад је најављено "предавање" и молили да то откаже, ал` није вредело.


E па момци, већи аутиритет био Амфилохије&со...
;)
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда ће некоме бити од користи моја прича коју желим да поделим са вама.

Пре, не знам ни ја колико година, муж ми је био у јако лошем стању, на сваки спомен Исуса, Богородице, Цркве или било чега што са вером има везе, добијао је звучне халуцинације, кроз главу су му пролазила најстрашнија хуљења и најбизарнији наговори. Било је толико страшно на моменте, да сам помислила да је демонизован. Око мене све атеисти, или "ваља се верници", парохијски свештеник незаинтересован за пружање било каквог савета или подршке. Ја на ивици очаја кренем да тражим помоћ по интернету (каква почетничка грешка), случајно или намерно, налетим на сајт МП-а, ишчитавам данима, а он бистар, шармантан, оно јесте ми чудно што пљује по Богородици, светитељима, иконама, сувише је старозаветан, али забога, да ли би га пуштали у цркву да држи предавања!?! Региструјем се на форум и поставим питање у вези моје агоније, врло брзо уследио је хладан туш (слава Богу), када је, не саветовао, него просто инсистирао да тежак болесник истог момента остави терапију и почне да живи о његовим упутствима. Тада сам схватила колики је шарлатан и преварант, убрзо након тога, преко његовог сајта дођем до форума "Верујем" :D  и пронађем све оне битке које су људи (Гризли је остао најупечатљивији) водили са њим, пошто се Верујем тада већ гасио, а Поуке биле у замајцу, дођох овде где открих шта јесте Православље, остало је историја.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фотографија корисника Daniela Žekoska

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Снежана рече

Можда ће некоме бити од користи моја прича коју желим да поделим са вама.

Пре, не знам ни ја колико година, муж ми је био у јако лошем стању, на сваки спомен Исуса, Богородице, Цркве или било чега што са вером има везе, добијао је звучне халуцинације, кроз главу су му пролазила најстрашнија хуљења и најбизарнији наговори. Било је толико страшно на моменте, да сам помислила да је демонизован. Око мене све атеисти, или "ваља се верници", парохијски свештеник незаинтересован за пружање било каквог савета или подршке. Ја на ивици очаја кренем да тражим помоћ по интернету (каква почетничка грешка), случајно или намерно, налетим на сајт МП-а, ишчитавам данима, а он бистар, шармантан, оно јесте ми чудно што пљује по Богородици, светитељима, иконама, сувише је старозаветан, али забога, да ли би га пуштали у цркву да држи предавања!?! Региструјем се на форум и поставим питање у вези моје агоније, врло брзо уследио је хладан туш (слава Богу), када је, не саветовао, него просто инсистирао да тежак болесник истог момента остави терапију и почне да живи о његовим упутствима. Тада сам схватила колики је шарлатан и преварант, убрзо након тога, преко његовог сајта дођем до форума "Верујем" :D  и пронађем све оне битке које су људи (Гризли је остао најупечатљивији) водили са њим, пошто се Верујем тада већ гасио, а Поуке биле у замајцу, дођох овде где открих шта јесте Православље, остало је историја.

 

A šta se desilo sa mužem ako nije tajna?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Sasa Vojvoda рече

А зашто доле не пише Душаново царство_? :)

Dušanovo Carstvo i Srbija su sinonimi a i nećemo da ovi svetski satanisti odma provale naše svete namere :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Кратос рече

A šta se desilo sa mužem ako nije tajna?

Жив је :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Снежана рече

Жив је :D

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma ovde nije problem Miroljub Petrović, on je posle svega smešan lik, nego zašto ljudi imaju predispoziciju da mu veruju i postanu njegovi zagriženi sledbenici? To je povod za jednu vrlo ozbiljnu psihološku i sociološku analizu iz koje bi trebalo izvući pouke i videti šta raditi sa našim društvom u kome živimo.

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Tumaralo. рече

Hhahaha!! Raising the bar xD

 

Moram da kažem da sam malo zbunjen.

Sa jedne strane, vidim ovo, jasno mi je da je blesav, nasmejem se, pomislim da pomalo ima pravo... Sa druge strane čujem od nekih, čije mišljenje cenim, da je sektaški đavo i ne znam više šta da mislim.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada čovek pogleda ova dva retarda  Miroljub izgleda kao genije 

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...