Jump to content

Емисија "Ниво 23", гост Игуманија манастира Градац мати Ефимија (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Немам времена сад да гледам,него да ли је причала о томе,зашто их је напустила једна старија монахиња ?1

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ето, поставимо снимак, човек "нема времена да погледа" али зато има времена да се бави неким сасвим другим стварима које нису везане за тему. Иди питај Игуманију зашто је стара монахиња напустила манастир а остави људе да коментаришу одгледани видео.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема шта да питам игуманију,јер ја знам разлоге зашто је напустила манастир,а поред тога итекако је везано за тему...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ајде мало искулирај... свако може да напусти нешто ако му се не допада или ако мисли да му ту није место. Рекох, немој да одводиш тему на погрешну страну.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема шта да питам игуманију,јер ја знам разлоге зашто је напустила манастир,а поред тога итекако је везано за тему...

otkrij nam tajnu

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Не, бављење претпоставкама и оговарањима монаха неће бити овде, нека то каже лично преко ПП. Све поруке које ће се тицати ових причица које немају везе са темом нарочито од оних "који немају времена да гледају видео" биће брисано а корисник портала биће санкционисан.

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли је ова емисија говори о уметничком стваралаштву и изложбама игуманије?!

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да о томе говори.

Е па о томе и ја причам,јер то и јесте један од битних разлога, само што неко прокектује ствари,како он замишља...

Ок,нећу више разглабити,кад се видимо ,причаћу ти

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Заиста лијепа емисија, и мати Ефимија такође. Баш ми се допада њен мотив за умјетничким радом, као и циљ којем тежи.

likefaceeeeeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...