Jump to content
  • александар живаљев

    ТВ Храм - Одговор духовника: Поглед на Еуро прајд

     




    Повратне информације корисника

    Recommended Comments



    пре 17 часа, Ćiriličar рече

    Слажем се са тобом у овом таргикомчном коментару...(сад воде конзервативци против ЛГБТ-оваца 6:0, а да се не бори к'о лав премијр би био неки трансродни, вероватно) - АЛИ:

    -ово ти показује да смо окупирани, а под окупацијом Синод и патријарх добро одмеравају шта ће и када рећи;

    -овако су сви "здовољни", сви су све "добили", мада на рецке;

    -иначе је Вучићева политика - вероватно и једино могућа, мада је питање колико је успешна у нијансама - таква, да окупља све, свима "даје" по мало, а тера по свом;

    -таква му је и партија "ухвати/окупи све", зато и има близу 60%.

    То ти је помало Обреновићева политика.

     

    Иначе, да сумирамо:

    -Вућић критикује ове што не желе прајд, али "успут" на дода како "на такве скупове никад не би ишао", а онда забрани прајд - залаже се јавно з апрајд, али га забрани;

    -цело време се сатаје са људима из Синода и сигурно уважава њихово мишљење, а када је молебан каже да се са тим не слаже;

    -онда Брнабићка - коју је оковао у звезде и сигурно је поставио како би се показало да Србија није хомофобна, јер треба ублажити ону ушасну слику прпаганде о Србији од пре - одржи говор како никада не смеју да буду угрожене традиционалне врендности Србије, а на другом скупи каже ЛГБТ-овцима да им нико не може забранити да шетају....ето, само се "омакло" министру олиције у ЊЕНОЈ влади :) да шетњу забрани.

     

    Мене чуде, Боки, коментари, а и твој, да ви све гледате црно-бело. Можеш се не слагати са Вучићем, али не можеш му одрећи да је виртуоз у манипулацијама и политици. Е сад, друго је питање шта би ми хтели, шта можемо добити реално и шта добијамо/губимо!

    Опсервација:

    -конзервативци су добили забрану прајда;

    -прајдовци имају право да шетају;

    -чак им је једна и председница владе и куд ће им већи "добитак";

    -сабери-одузми, ипак је држава забранила прајд, упркос свим притисцима...јер, не пика се шта се дешава, него шта се каже. Ми ионако, одавно, живимо у свету лажи и поремећене стварности.

     

    Ми смо под окупацијом од 5.октобра 2000. Мени је јасна позиција балансирања, једина разумна. Међутим овде се догодила издаја народа од стране државне власти. И ово је понижење. Дозвилили су групи странаца да промовише содомитски грех, да вређају Бога, да албански содомити показују задњице у сред Београда...

    Молимо се Богу да се западна неопаганска окупација оконча.

     

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 18 часа, Ćiriličar рече

    Слажем се са тобом у овом таргикомчном коментару...(сад воде конзервативци против ЛГБТ-оваца 6:0, а да се не бори к'о лав премијр би био неки трансродни, вероватно) - АЛИ:

    -ово ти показује да смо окупирани, а под окупацијом Синод и патријарх добро одмеравају шта ће и када рећи;

    -овако су сви "здовољни", сви су све "добили", мада на рецке;

    -иначе је Вучићева политика - вероватно и једино могућа, мада је питање колико је успешна у нијансама - таква, да окупља све, свима "даје" по мало, а тера по свом;

    -таква му је и партија "ухвати/окупи све", зато и има близу 60%.

    То ти је помало Обреновићева политика.

     

    Иначе, да сумирамо:

    -Вућић критикује ове што не желе прајд, али "успут" на дода како "на такве скупове никад не би ишао", а онда забрани прајд - залаже се јавно з апрајд, али га забрани;

    -цело време се сатаје са људима из Синода и сигурно уважава њихово мишљење, а када је молебан каже да се са тим не слаже;

    -онда Брнабићка - коју је оковао у звезде и сигурно је поставио како би се показало да Србија није хомофобна, јер треба ублажити ону ушасну слику прпаганде о Србији од пре - одржи говор како никада не смеју да буду угрожене традиционалне врендности Србије, а на другом скупи каже ЛГБТ-овцима да им нико не може забранити да шетају....ето, само се "омакло" министру олиције у ЊЕНОЈ влади :) да шетњу забрани.

     

    Мене чуде, Боки, коментари, а и твој, да ви све гледате црно-бело. Можеш се не слагати са Вучићем, али не можеш му одрећи да је виртуоз у манипулацијама и политици. Е сад, друго је питање шта би ми хтели, шта можемо добити реално и шта добијамо/губимо!

    Опсервација:

    -конзервативци су добили забрану прајда;

    -прајдовци имају право да шетају;

    -чак им је једна и председница владе и куд ће им већи "добитак";

    -сабери-одузми, ипак је држава забранила прајд, упркос свим притисцима...јер, не пика се шта се дешава, него шта се каже. Ми ионако, одавно, живимо у свету лажи и поремећене стварности.

     

    Ti Cirilko ode u neku politicku mistiku :idea: a meni malo ranije napisa Boki misticar :takeoff:, vidis kako se lako menja situacion. :D

    Jednostavno, mislim da je Vucko u stvari jedan veliki manipulator koji se mozda i malo zaigrao u tom svom balansiranju :

     

     

    Salu na stranu, problem je sto Vucko u tom svom balansiranju ipak na kraju prihvati sve sto mu traze, mislim da ce tako da balansira i sa KiM kao i ovo sa homo setnjom, i na kraju çe verovatno biti i isti rezultat.

    • Волим 1

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 7 часа, Bokisd рече

    Ti Cirilko ode u neku politicku mistiku :idea: a meni malo ranije napisa Boki misticar :takeoff:, vidis kako se lako menja situacion. :D

    Још што волем ово "ситуацион" :))

    Види...кад је СНС дош'о на власт, рекао сам да је он једини који можда може да "превесла" запад, мада није га мајка родила ко је Енглезе превео жедне преко воде.

    Оно што ме теши је Иринеј Буловић који их смотри будним оком, и Боканове анализе.

    Има и друго...знаш, Амери су прекршили све договоре које су потписали...папир трпи све и њега мачку о реп посебно данас.

     

     

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

     

    Осим тога Јерменија је члан војног савеза ОДКБ и тренутно је нападнута од друге државе - и што ОДКБ не реагује?

    Како би НАТО реговао да неко нападне њихову земљу, било коју?

     

    Гајић је једини човек који је говорио да ће Русија напасти Украјину, кад је и Русија негирала. Ако је тачно што прогнозира онда је то страшно...

     

     

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима




    Please sign in to comment

    You will be able to leave a comment after signing in



    Пријави се одмах

×
×
  • Креирај ново...