Jump to content

Тужилаштво САД утвдило да Настићи нису злостављали кћерку и сина

Оцени ову тему


Препоручена порука

Постављена слика



САКРАМЕНТО - Канцеларија америчког државног тужиоца је након увида у фотографије, због којих су Вук и Верица Настић оптужени за сексуално злостављање своје деце Настасије (5) и Дамијана (8), упутила писмо Министарству за социјална питања и навела да су Настићи невини. Државни тужилац покренуо је истрагу да ли је према Настићима прекршен закон, а америчке власти су допустиле оцу да након неколико месеци коначно види своју децу.


Канцеларија америчког државног тужиоца у Сакраменту, главном граду Калифорније, прегледала је фотографије и упутила писмо Министарству САД за социјална питања. У писму тужилац је навео да је очигледно да је проблематичне фотографије снимио син, односно Дамјан Настић, а не родитељи, како је то наведено у оптужници Агенције за заштиту деце. Писмо је касније прослеђено и Министарству правде у Вашингтону.

- И канцеларија окружног тужиоца у Сан Хоакину и ова канцеларија одустале су од тужбе против родитеља, јер су закључиле да је фотографије снимило једно дете. О томе је обавештена и Агенција - написао је амерички државни тужилац Бенџамин Вагнер, који је проследио случај федералној полицији.

- Покушавамо да утврдимо да ли је у овом случају прекршен савезни закон и да ли су Настићи третирани на погрешан начин - изјавио је портпарол ФБИ, а изјаву и текст писма државног тужиоца пренело је 90 америчких медија..

Извор: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/229915/Tuzilastvo-SAD-utvdilo-da-Nastici-nisu-zlostavljali-kcerku-i-sina

"Род Трибала, Срба на земљи је најстарији и највећи!" - Лаоник Халкокондил

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 36
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

poklon bendoff slava3 slava3 slava3

hvala 0409_feel ;)

сада лијепо да узму ДООООБРОГ адвоката да тужи проклетнике и да узму пара да праунуци  буду обезбјеђени мада ништа на свијету неће моћи вратити оно што су претрпјели!!!

слава Богу на висини

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала ти, Господе !!!

bendoff slava3 slava3 slava3 slava3

hvala 0409_feel ;)

сада лијепо да узму ДООООБРОГ атвоката да тужи проклетнике и да узму пара да праунуци  буду обезбјеђени мада ништа на свијету неће моћи вратити оно што су претрпјели!!!

слава Богу на висини

poklon

"Род Трибала, Срба на земљи је најстарији и највећи!" - Лаоник Халкокондил

Link to comment
Подели на овим сајтовима

poklon bendoff slava3 slava3 slava3

hvala 0409_feel ;)

сада лијепо да узму ДООООБРОГ атвоката да тужи проклетнике и да узму пара да праунуци  буду обезбјеђени мада ништа на свијету неће моћи вратити оно што су претрпјели!!!

слава Богу на висини

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala i slava Bogu!!!Kakva zemlja,Bože sačuvaj!Zaista sad treba da ih tuže i da od takve države uzmu novac,bez obzira što novac ne može da nadohnadi to što su pretrpeli,ali eto,bar da uzmu novac,to takvu državu najviše boli!Novac!

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Hvala i slava Bogu!!!Kakva zemlja,Bože sačuvaj!Zaista sad treba da ih tuže i da od takve države uzmu novac,bez obzira što novac ne može da nadohnadi to što su pretrpeli,ali eto,bar da uzmu novac,to takvu državu najviše boli!Novac!

Хвала ти, Господе !!!

smej.gif ekstra joooj slava3 slava3

hvala 0110_hahaha .mislise.

сада лијепо да узму ДООООБРОГ атвоката да тужи проклетнике и да узму пара да праунуци  буду обезбјеђени мада ништа на свијету неће моћи вратити оно што су претрпјели!!!

слава Богу на висини

smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala i slava Bogu!!!Kakva zemlja,Bože sačuvaj!Zaista sad treba da ih tuže i da od takve države uzmu novac,bez obzira što novac ne može da nadohnadi to što su pretrpeli,ali eto,bar da uzmu novac,to takvu državu najviše boli!Novac!

.mislise. 0110_hahaha smej.gif



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала ти Боже!

smej.gif smej.gif ekstra joooj slava3

hvala 0110_hahaha .mislise.

сада лијепо да узму ДООООБРОГ адвоката да тужи проклетнике и да узму пара да праунуци  буду обезбјеђени мада ништа на свијету неће моћи вратити оно што су претрпјели!!!

слава Богу на висини

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.mislise. smej.gif hvala 0110_hahaha  smej.gif

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слава  .mislise. ! Он нас никада не оставља...Јесу пуно претрпели, али ће зато добити награду код Господа... 0110_hahaha

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.mislise.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...